Skip to content

Jak utworzyć konto w Google Adsense dla YouTube i sieci? – Przewodnik krok po kroku

28 de luty de 2021

Jeśli chcesz uzyskać jeszcze większe korzyści finansowe ze swojej strony internetowej i znaleźć platformę, która pozwoli Ci generować dochody ze swojej strony, utwórz konto w Adsense to najlepsza opcja.

Jest to ważna opcja, nawet jeśli masz kanał YouTube, z którego chcesz uzyskać jakąś rentowność, w którym możesz również dołączyć do specjalnego programu, aby móc uwzględnić różne rodzaje reklam w swoim filmy.

Dzięki temu narzędziu możesz otrzymać różne typy plików korzyści ekonomiczne, które i przy pomocy narzędzia nie będą musiały wymagać więcej wysiłku ani komplikacji.

Jest to najbardziej opłacalna metoda, dzięki której użytkownicy z całego świata mogą być częścią platformy, która generuje znacznie więcej niż tylko wyświetlenia i polubienia w ramach platformy.

Powszechnie o tym wiadomo Google Zwykle korzysta z programu AdSense, aby w możliwie najbardziej efektywny sposób kierować reklamy, które należy umieścić we właściwy sposób dla każdego użytkownika.

Jakie są kroki, aby zarejestrować i skonfigurować konto w Google Adsense?

Jeśli już podjąłeś decyzję o rozpoczęciu zarabiania i zarabianiu dodatkowych pieniędzy dzięki treściom, które generuje Twoja witryna, tutaj wyjaśniamy, jak to zrobić w prostych i szybkich krokach.

 • Wejdź na stronę internetową Google AdSense. Zacznij od otwarcia przeglądarki i wejścia na stronę Google Adsense.
 • Teraz musisz się zarejestrować. Aby to zrobić, musisz kliknąć przycisk „Zarejestruj się teraz” a strona automatycznie przekieruje Cię do szablon rejestracja, w której musisz zacząć wprowadzać swoje podstawowe dane.
 • Wejdz do Url witryny, którą chcesz połączyć z Adsense. Następnie musisz wpisać swój adres e-mail, który najlepiej powinien być Gmail.
 • Następnie zostaniesz poproszony o zaakceptowanie lub odrzucenie niektórych biuletynów i różnych informacji na temat korzystania z tego narzędzia. To zależy od osobistych preferencji.
 • Następnie musisz zlokalizować przycisk „Zapisz i kontynuuj”
 • Stąd zażądają informacji o Tobie, takich jak miejsce zamieszkania. Następnie musisz tylko zaakceptować warunki i kontynuować.
 • Następnie musisz utworzyć profil, za pomocą którego będziesz otrzymywać płatności. Kliknij przycisk „Start” i przejdź dalej.
 • Od teraz wypełniaj puste miejsca swoimi danymi w celu ustalenia adresu, na który chcesz dokonać wpłaty Google przeznaczy pieniądze. Jeśli jesteś osobą prywatną, powinieneś wybrać opcję swojego zwykłego adresu. W przypadku posiadania firmy wybierz miejsce, w którym się ona znajduje.
 • Od teraz musisz zarejestrować wszystkie szczegóły płatności dla konta Adsense. Tutaj musisz zacząć ustalać rodzaj posiadanego konta, a także różne dane rejestracyjne. Gdy wszystko będzie gotowe, naciśnij „Wysłać”.
 • Sprawdź, jakie dane wysyłają na Twój telefon, a wszystko będzie gotowe.

chmury Google Adsense

Wymagania, które należy spełnić w Google AdSense

Google ogólnie ocenia strony internetowe że opierając się na jego normach, chcą być objęci tym systemem. W tym celu musimy pamiętać, że pomimo założenia naszego konta nie jest to gwarancja, że ​​zostanie ono zatwierdzone, a następnie aktywowane.

Ogólnie rzecz biorąc, proces przeglądu i aktywacji konta zajmuje zwykle kilka 24 godziny w przybliżeniu. Jednak w różnych momentach może to zająć trochę więcej czasu. Jednak Google powiadomi nas e-mailem, że plik aktywacja tego konta zostało zatwierdzone lub nie.

Aby podsumować ten filtr, konieczne są trzy rzeczy jako priorytet:

 • Musisz mieć aktywne konto Google.
 • Podobnie strona internetowa, którą na bieżąco aktualizujesz, zawierającą różnorodne i wysokiej jakości treści
 • Na koniec numer telefonu i adres pocztowy.

dołącz do naszego kanału telegram