Skip to content

Jak utworzyć konto Google lub pocztę e-mail w Gmailu na moim Androidzie (przykład)

1 de marzec de 2021

Telefony komórkowe to świetny sposób komunikowania się i zbliżania się do otaczającego nas świata. Jeśli masz urządzenie AndroidJest całkiem prawdopodobne, że w pewnym momencie musiałeś mieć konto Gmail.

System operacyjny obsługiwany przez glogló jest jednym z najlepszych, jakie można znaleźć. Ma idealne narzędzia i aplikacje, dzięki czemu nic nie zostanie utracone między Twoimi plikami dokumentacja. Jeśli właśnie kupiłeś nowy telefon komórkowy i chcesz również zacząć korzystać z systemu operacyjnego, który glogló oferuje Ci dla Twojego telefonu komórkowego, prawdopodobnie nadal nie masz własnego konta. Google.

Konto to ma kluczowe znaczenie, aby móc uzyskać dostęp do większości oferowanych przez nie usług. Od świetnego menedżera e-maile, do spersonalizowanej chmury, w której możesz przechowywać wszystkie swoje pliki bez ucieczki. Możesz to wszystko i wiele więcej zrobić z kontem Gmail.

Jeśli chcesz przeprowadzić tworzenie swojego Konto GmailNa swoim telefonie komórkowym musisz po prostu czytać wszystko, co możemy Ci tutaj zaoferować.

Jaka jest funkcja konta Google?

Jednym z celów tej firmy jest tworzenie wirtualnych przestrzeni, w których użytkownicy mają możliwość komfortowego tworzenia i zarządzania wszystkimi usługami firmy. urządzenia mobilne i stronę internetową, którą mają.

Google oferuje usługi takie jak: Dysk Google, Zdjęcia Google, Mapy, youtube i najbardziej chwalony ze wszystkich Asystentów Google. Wszystkie te narzędzia weryfikowane są za pomocą specjalnych poleceń głosowych i pisemnych, które ułatwiają ich codzienne użytkowanie.

Od momentu rozpoczęcia tworzenia konta w systemie Google, zaczynasz mieć całkowicie bezpłatną przestrzeń dyskową w ramach Chmuradzięki niemu możesz przechowywać pliki do e-maile i kontakty. Wszystko za pomocą jednego kliknięcia.

Jak utworzyć konto Gmail z telefonu komórkowego

Jeśli chcesz założyć konto Gmail w zaciszu swojego telefonu komórkowego, wystarczy postępować zgodnie z następującymi instrukcjami:

 1. Zacznij od uzyskania dostępu do sekcji ustawienia. Ogólnie rzecz biorąc, można go zidentyfikować za pomocą symbolu orzecha i znajduje się w menu głównym.
 2. Tam musisz przejść do sekcji Konta.
 3. Po uzyskaniu dostępu do tej opcji musisz przejść do sekcji „Dodaj konto”. Tam musisz wybrać, który jest typem rachunek chcesz dodać. W takim przypadku musisz wybrać „Google”.
 4. Otworzy się małe okno startowe, w którym należy nacisnąć przycisk „Utwórz konto”.
 5. Gdy już tam będziesz, po prostu wprowadź swój informacje osobiste jako adres e-mail i hasło, którego będziesz używać.

Po zakończeniu całego procesu rejestracji możesz zacząć korzystać z konta Google na telefonie komórkowym.

konfiguracja robota androida

Jak usunąć konto Gmail z telefonu komórkowego

Konta Glogló, które są powiązane z urządzeniami mobilnymi, mają możliwość trwałego usuwania lub, w przypadku braku takiej możliwości, istnienia zmieniony. Jeśli chcesz to zrobić, wystarczy wykonać następujące czynności:

 1. Zacznij od uzyskania dostępu do aplikacji Gmail. Po wejściu na konto wejdź do menu głównego, znajdującego się obok czerwonej sekcji.
 2. Następnie musisz otworzyć sekcję Ustawienia. Będąc w środku, będziesz mógł obserwować wszystkie konta, które są zsynchronizowane w tym telefonie.
 3. Znajdź opcję „Więcej” i spośród wszystkich opcji wybierz jedną z „Zarządzaj kontami”.
 4. Tutaj zobaczysz, że pojawi się ekran, na którym wystarczy nacisnąć przycisk Google.
 5. Tam zobaczysz ponownie wszystkie konta Google, które mają synchronizację w telefonie komórkowym.
 6. To jest, kiedy musisz naciśnij o koncie, które chcesz usunąć.
 7. Wybierz opcję „Usuń konto”, a pojawi się następujące ostrzeżenie: „Wszystkie wiadomości, kontakty i inne dane na tym koncie zostaną usunięte z telefonu”.

Naciskasz „Zgodzić się”Konto zostanie pomyślnie usunięte. To wszystko, co musisz wiedzieć o kontach Google i ich użyciu.

dołącz do naszego kanału telegram