Skip to content

Jak usunąć zdjęcie ze swojego Zoom Profile i zmienić je na inne?

18 de październik de 2021

Wszystkie aplikacje, z których możemy korzystać z naszego komputera lub z urządzeń mobilnych, posiadają funkcje edytowalne. Oznacza to, że możemy zmienić niektóre aspekty Twojej konfiguracji. W tym artykule porozmawiamy o bardzo popularnej aplikacji do komunikacji, takiej jak Zoom, i powiemy ci jak usunąć zdjęcie profilowe i zmienić je na inne?.

Zoom to idealna platforma do komunikowania się z ludźmi z różnych części planety, a także idealny do grupowych rozmów wideo. Ale możemy być nieświadomi niektórych podstawowych funkcji lub po prostu nie wiemy, jak dokonać prostych zmian, takich jak zmiana nazwy profilu naszego konta Zoom, a tym samym jego personalizacja.

Ale w poniższym artykule nauczymy Cię czegoś, o czym myślisz, że nie jest możliwe, ao to chodzi Zmień zdjęcie profilowe. Odkąd założyłeś swoje konto w Zoomie, aby zejść z drogi, umieściłeś zdjęcie, które Ci się nie spodobało. Ale nie martw się, poniżej pokażemy Ci, jak łatwo można dokonać tej zmiany i jakie aspekty należy ocenić przed jej wprowadzeniem.

Co musisz wiedzieć, jeśli chcesz usunąć zdjęcie profilowe Zooma?

Przed wykonaniem ta lub jakakolwiek inna zmiana w Twoim profilu Zoom musisz znać lub pamiętać o kilku ważnych aspektach. I w ten sposób nie będziesz miał problemów z aplikacją w przyszłości, wśród tych aspektów możemy wymienić następujące.

Nie możesz zostawić zdjęcia profilowego pustego

Jednym z aspektów, co do którego bez wątpienia powinieneś mieć jasność, jest to, że nie pozwoli na to z jakiegokolwiek powodu nie umieszczaj zdjęcia profilowego. Ten punkt jest wyraźny w jego polityce i musi być zdjęcie identyfikujące każdego z użytkowników. W ten sposób zawsze pojawi się obraz, który pomoże Ci wyraźnie rozpoznać, z kim rozmawiasz, bez konieczności wyświetlania nazwy profilu.

Będziesz musiał przyciąć zdjęcie, jeśli nie będzie dobrze pasować

Gdy chcesz zmienić zdjęcie swojego profilu, konieczne będzie dostosowanie go do wymiarów, na które pozwala aplikacja. Dlatego za pomocą opcji 'Zmień’ możesz idealnie zmienić orientację zdjęcia. Lub jeśli jest bardzo duży, wytnij go w taki sposób, aby może zmieścić się w określonym obszarze, aby umieścić zdjęcie użytkownika.

Jak mogę usunąć moje zdjęcie profilowe z Zoom?

Teraz Zoom jest bardzo wszechstronną aplikacją i może być używany z urządzeń mobilnych lub komputerów osobistych. I z każdego z tych zespołów możesz dokonaj zmiany zdjęcia profilowego. I będziesz zdumiony, jak proste to będzie, podobnie jak zmiana języka hiszpańskiego w Zoom. Następnie wskażemy kroki, które należy wykonać:

powiększenie komputera

Na urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iOS

Kroki, które tutaj wskażemy, będą działać idealnie na każdym urządzeniu mobilnym, z którego korzystasz. Więc to nie ma znaczenia jeśli działa z systemem operacyjnym iOS lub Android, ponieważ zmiany zostaną wprowadzone bezpośrednio w aplikacji Zoom. Na początek wejdziemy do aplikacji i rozpoczniemy naszą sesję tak, jak zwykle.

Będąc w naszym profilu, przejdziemy na dół ekranu i klikniemy w zakładkę „Ustawienia”. Następnym krokiem jest wybranie konta Zoom, a następnie kliknięcie opcji „Zdjęcie profilowe”. Na ekranie zostaną wyświetlone opcje potrzebne do zmiany zdjęcia, są to „Zrób zdjęcie „i” Wybierz zdjęcie ”.

W ten sposób możesz zrobić zdjęcie aparatem smartfona lub wybrać istniejące zdjęcie z galerii. Dokonałeś wyboru, musisz teraz dostosować zdjęcie tak, aby bezproblemowo pasowało do pudełka. Aby zakończyć, wystarczy kliknąć opcję Gotowe i w ten prosty sposób masz zmienił swoje zdjęcie profilowe Zoom z telefonu komórkowego.

Z komputera

Z komputera osobistego jest to również możliwe dokonaj zmiany zdjęcia swojego profilu Zoom aby to osiągnąć, musisz wykonać następujące czynności. Wejdź w pobraną aplikację Zoom i przejdź teraz w prawą stronę ekranu i tam znajdziesz ikonę w postaci koła zębatego, po jej kliknięciu przejdziesz do okna konfiguracji, które pokazuje kilka opcji do wyboru z.

W naszym przypadku znajdziemy i wybierzemy opcję „Profil” znajdującą się w lewym panelu. Ta akcja spowoduje wyświetlenie nowych opcji, ale teraz po prawej stronie ekranu i zamierzasz kliknąć opcję ’Edytuj profil’. Teraz zostaniesz przeniesiony do nowego okna, w którym musisz kliknąć opcję „Zmień”.

sieci zoom komunikacja

Następnie na ekranie pojawi się komunikat informujący, że zdjęcie, którego użyjesz w swoim profilu, nie może przekraczać 2 MB. Jeśli wszystko jest w porządku, musisz wybrać opcję „Prześlij”, ta akcja otworzy folder, w którym masz zdjęcie, po jego wybraniu kliknij „Otwórz”. Następnie dostosuj obraz i aby zakończyć, kliknij opcję „Zapisz”.

Dlaczego moje poprzednie zdjęcie profilowe jest widoczne w powiększeniu?

Po dokonaniu zmiany zdjęcia swojego profilu Zoom zostanie ono wyświetlone automatycznie. Ale może istnieć możliwość, że ta zmiana nie jest w tej chwili odzwierciedlona, ​​a następnie sugerujemy wykonanie następujących czynności. Zamknij program Zoom i po kilku minutach wróć do aplikacji i teraz możesz zobaczyć nowe zdjęcie w swoim profilu.