Skip to content

Jak usunąć zadrapania z ekranu dotykowego mojego telefonu komórkowego z systemem Android (przykład)

22 de luty de 2021

Wszyscy chcemy, aby nasz Android służył nam przez długi czas; jednak czasami zdarzają się wypadki; Na przykład, co możemy zrobić, gdy telefon komórkowy wpadnie do wody i się nie włącza? Jeśli chcemy, aby ekran naszego telefonu trwał nas; musimy zapobiec jego upadkowi, i wiedząc, jak czyścić ekran telefonu komórkowego z Androidem alkoholem etylowym, a także usuwać rysy z ekranu.

Ale czasami zdarza się to nieuchronnie i po upadku ekranu dotykowego zostaje zadrapania lub zarysowania; Może to powodować irytację i niepokój. Z tego powodu dzisiaj Mamy dla Ciebie rozwiązanie, Jak usunąć rysy z ekranu dotykowego telefonu komórkowego? wszystko za pomocą prostych metod, zobaczmy kilka.

Co należy zrobić przed przystąpieniem do usuwania rys?

Najpierw musisz upewnić się, że plik urządzenie mobilne jest wyłączone; i nie tylko to, musisz też wyjąć z niego baterię. Podobnie, jeśli jest w twoich rękach, uszczelnij porty, aby uniknąć uszkodzenia. Bardzo ważną informacją do naśladowania jest to, że te zabiegi, które zapewnimy, działają tylko w przypadku niewielkich uszkodzeń ekranu, jeśli zadrapanie zostało bardzo poważna Sugerujemy, abyś udał się do eksperta.

Domowe zabiegi usuwające zadrapania z ekranu telefonu komórkowego

Oto kilka prostych wskazówek, jak usunąć płytkie rysy z telefonu komórkowego.

 1. Wodorowęglan sodu: Należy bardzo uważać na ten produkt, ponieważ będzie on mieszał się z wodą. Najpierw musisz włożyć do pojemnika trochę sody oczyszczonej z wodą.
  Następnie obie substancje wymieszać do uzyskania pasty, następnie wilgotną szmatką nanieść na rysę i wcierać okrężnie; na koniec usuń całą resztę wilgotną szmatką i voila!
 2. Puder dla dzieci: Możesz zrobić to samo, co krok po kroku, który stosujemy z wodorowęglanem zastępowanie to samo z zasypką dla niemowląt.
 3. Substancja dla zarysowania samochodu: Bardzo przydatnym narzędziem, które może Ci również pomóc, są kremy lub substancje, które są powszechnie używane do rysowania samochodu.
  W jaki sposób? Wystarczy nałożyć niewielką ilość w miejscu zarysowania telefonu i wcierać okrężnymi ruchami, dzięki czemu w ciągu kilku minut wspomniana rysa zostanie usunięta. Wyczyść ekran wilgotną chusteczką.
 4. Pasta do zębów: Kolejnym bardzo skutecznym zabiegiem są tradycyjne pasty do zębów, wystarczy nałożyć odrobinę kremu na wacik lub chusteczkę i wmasować okrężnie w sztuczny jedwab; następnie należy wyczyścić i usunąć nadmiar wilgotną chusteczką.
 5. Lakier do paznokci: jeśli chcesz ukryć rysę, użyj lakieru do paznokci przezroczysty na nim, ponieważ nie tylko wypełni rysę, ale także nada jej warstwa ochronna przed przyszłymi uderzeniami lub zadrapaniami.

Co mogę zrobić, aby uniknąć zadrapań na moim telefonie komórkowym?

Oczywiście, czego chcesz uniknąć za wszelką cenę jest spraw, aby Twój telefon wyglądał na porysowany, więc postępuj zgodnie z tymi praktycznymi wskazówkami, które podamy poniżej.

młody człowiek oglądając ekran telefonu komórkowego

 • Kup mu ochraniacz: Ochraniacze na telefon są wykonane tak, aby telefon komórkowy upadł są unikane lub minimalizowane możliwe śmiertelne uszkodzenia. Warto jednak wiedzieć, jak prawidłowo założyć na telefon komórkowy osłonę przeciwwstrząsową.
 • Użyj osłony ekranu: w ten sposób unikniesz irytujące zadrapania.
 • Uważaj, gdzie go umieścisz: wiele razy nasze telefony są poważnie uszkodzone przez miejsce, w którym jest przechowywany, Dlatego radzimy bardzo uważać gdzie zostawiamy nasz telefon komórkowy iw ten sposób przedłużyć jego żywotność.
 • Uniknąć włóż go do kieszeni za pomocą kluczy lub innych przedmiotów, które mogą porysować telefon komórkowy.

Dzięki tym wskazówkom możesz unikaj trwałego uszkodzenia telefonu komórkowy. Jeśli ulegnie zarysowaniu, możesz postępować zgodnie z podanymi sugestiami, aby rozwiązać problem. Poza tym ważne jest, aby wiedzieć, jak zdezynfekować telefon komórkowy z zewnątrz przed bakteriami, nie uszkadzając go; i więcej teraz, z higieną, którą musimy stale utrzymywać.

Mamy nadzieję, że podane informacje były dla Ciebie bardzo przydatne, zostaw nam w komentarzach, co myślisz i czy udało Ci się usunąć rysy z ekranu telefonu komórkowego; i nie zapomnij komentować i udostępniać.