Skip to content

Jak usunąć widoczne ze statusu WhatsApp?

3 de kwiecień de 2022

ten status WhatsApp oni byliby jak historie na Instagramie. Stany te trwają 24 godziny i po tym czasie automatycznie znikają na zawsze. Podczas przeglądania statusu WhatsApp pozostaje znacznik wyboru.

Oznacza to, że druga osoba może wiedzieć, kto oglądał Twój status w taki sam sposób, jak na Instagramie. Tak długo, jak masz aktywną opcję w WhatsApp.

Chcesz wiedzieć jak usunąć znacznik wyboru ze statusu WhatsApp?? To jest możliwe? Zobaczmy to poniżej.

Usuń zaznaczenie ze statusu WhatsApp

Wiele osób tak woli nikt nie wie, czy widział status WhatsApp albo nie. Problem pojawia się, gdy już widziałeś wspomnianą historię lub status i chcesz usunąć widok z historii. Problem polega na tym, że po obejrzeniu historii nie można usunąć tego, co widzieliśmy.

W związku z tym, Nie ma możliwości usunięcia sprawdzania statusu WhatsApp. Po obejrzeniu jest już zarejestrowany i ta osoba będzie wiedziała, że ​​widziałeś jej status. Chociaż możesz zobaczyć historie bez wiedzy nikogo. To jest coś, co musisz skonfigurować, zanim zobaczysz jakąkolwiek historię lub status WhatsApp.

Sposobem na zobaczenie czyjegoś statusu bez wiedzy o tym jest zablokowanie tej osoby. W ten sposób nie będzie wiedział, że widziałeś jego status.

Jak zobaczyć status WhatsApp bez opuszczania widzianego

W przypadku, gdy chcesz zobaczyć status bez konieczności blokowania osoby. Musisz tylko otworzyć aplikację i przejść do sekcji statusu.

Gdy znajdziesz się w tej sekcji, nie musisz jej otwierać. Wystarczy przesunąć palcem po ekranie od góry do dołu, aby otworzyć menu, w którym można aktywować „Tryb samolotowy”.

Teraz włącz tryb samolotowy i sprawdź, czy nie masz już połączenia z internetem. Będziesz mógł zobaczyć status tej osoby i nie zostanie on zarejestrowany. Kiedy to zobaczysz. Po prostu zamknij WhatsApp, wymuszając zamknięcie aplikacji, a następnie wyłącz tryb samolotowy.

Ta metoda jest nieco kłopotliwa, nie odmawiamy jej, ale działa przez uniemożliwić tej osobie świadomość, że patrzymy na jej status lub historię. Służy do korzystania zarówno z WhatsApp, jak i Facebooka lub Instagrama.

Wiesz, że jak zobaczyć statusy lub historie WhatsApp, aby nikt nie wiedział, że to zrobiłeś?ciekawa metoda, która sprawdzi się również w innych sieciach społecznościowych.

dołącz do naszego kanału telegram