Skip to content

Jak usunąć wiadomość na Instagramie, zanim odbiorca ją zobaczy?

23 de grudzień de 2021

Od początku istnienia aplikacji Instagram dała wiele do powiedzenia w związku z ogromną otwartością, jaką ma w stosunku do każdego ze swoich użytkowników. Podobnie aplikacja nlub był w stagnacji, ale za każdym razem modyfikuje swoją platformę i wprowadza znacznie więcej innowacji, aby zapewnić najlepszą obsługę swoim użytkownikom.

Jedną z ostatnich zmian w aplikacji Instagram jest zaoferowanie, podobnie jak WhatsApp, możliwości usunięcia wiadomości, zanim inny użytkownik je zobaczy. Więc jeśli kiedykolwiek wysłałeś wiadomość, a później żałujesz jej wysłania, będziesz miał możliwość anulowania tej przesyłki w bardzo prosty sposób, dodatkowo wiadomość zniknie zarówno na Twoim czacie, jak i na czacie Twojego znajomego.

Co należy zrobić, aby usunąć ostatnio wysłaną prywatną wiadomość na Instagramie?

Wielokrotnie wysłaliśmy wiadomość przez Directa, a w nielicznych hgodziny, minuty lub sekundy, których żałujemy i życzymy usuń to, co wysłaliśmy. Z tego powodu projektanci aplikacji Instagram wdrożyli nowe narzędzie, które pozwoli anulować, a raczej wyeliminować z roota każdą wiadomość, którą wysłałeś do Directa, ale zadziała to tylko wtedy, gdy pobrałeś ostatnią aktualizację, która jest dostępne na platformach takich jak Google Play i innych.

Wszystko to powstało, ponieważ różne platformy stale ze sobą konkurują i starają się ustaw lepsze funkcje i które są łatwe w użyciu dla użytkowników. Podobnie, jedną z aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych, która ma tę opcję, jest WhatsApp, ale w przeciwieństwie do aplikacji Instagram, WhatsApp powiadamia swoich użytkowników, gdy wysłana wiadomość zostanie usunięta.

Jeśli chcesz anulować przesyłkę

Teraz, jeśli chcesz usunąć lub anulować ostatnio wysłaną wiadomość, to, co musisz zrobić, będzie bardzo łatwe i bardzo pomoże ci uniknąć zawstydzenia siebie, jeśli wiadomość była zawstydzająca. Podobnie kroki, które należy wykonać, aby przeprowadzić eliminację lub anulowanie wiadomości, są następujące:

 1. Otwórz swoje konto na Instagramie.
 2. Wybierz symbol wiadomości znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.
 3. Znajdź wiadomość, którą właśnie wysłano i którą chcesz usunąć.
 4. Po wyszukaniu wiadomości należy zachować wybraną wiadomość, aż na dole pojawi się opcja „Anuluj doręczenie”.
 5. Teraz dotknij opcji i wróć do potwierdź anulowanie przesyłki który pojawi się w wyskakującym okienku.
 6. Na koniec musisz wybrać opcję „Akceptuj”, która pojawi się w wyskakującym okienku i to wszystko.

Aby usunąć go po obu stronach czatu

Inną zaletą nowej opcji usuwania wiadomości w czatach na Instagramie jest to, że dzięki tej opcji nie tylko usuniesz wiadomość z konta na Instagramie, ale po usunięciu wiadomości Zniknie również z czatu twojego przyjaciela lub obserwatora. Aby wykonać to usunięcie z obu stron, będziesz musiał wykonać te same kroki, które zostały wymienione powyżej.

Jak usunąć stare wiadomości z czatów na Instagramie?

Czasami chcemy wyeliminować lub przeprowadzić debugowanie na naszym koncie na Instagramie, co obejmuje usuwanie bardzo starych wiadomości które są w Direct. Można to jednak zrobić w bardzo skuteczny i prosty sposób, ponieważ nie ma znaczenia, jak długi jest komunikat, w ten sam sposób można go wyeliminować.

start instagrama na komórce

Teraz, niektóre testy, które zostały wcześniej przeprowadzone na tej opcji, aby anulować wysłane wiadomości, wykazały, że nie pozwala ona na usuwanie wiadomości, takich jak filmy, zdjęcia lub linki, na innym czacie. Jednak ten błąd został już naprawiony i dzisiaj każdy rodzaj wiadomości można anulować i od razu zniknie na drugim czacie.

Z drugiej strony ta opcja jest dostępna w różnych systemach, takich jak Android i iOS, co znacznie ułatwi różnym użytkownikom korzystanie z tej aplikacji w ramach ich codziennego życia.

Dzięki aplikacji mobilnej

Możesz usunąć z aplikacji mobilnej odpowiednie wiadomości bezpośrednie, które są stare, w bardzo prosty sposób i bez żadnych komplikacji, w tym celu musisz wykonać następujące kroki:

 1. Wejdź do aplikacji mobilnej.
 2. Otwórz komunikator na Instagramie.
 3. Znajdź starą wiadomość, którą chcesz usunąć.
 4. Naciśnij i przytrzymaj wiadomość palcem, aż na dole ekranu pojawi się opcja „Anuluj wysyłanie”.
 5. Wybierz opcję „Anuluj doręczenie” i voila, stara wiadomość zostanie usunięta.

Ze strony internetowej Instagram

instagram bezpośrednie logo na komputerze

Jedną z zalet aktualnych aktualizacji na Instagramie jest to, że pozwalają usuń stare wiadomości z oficjalnej strony internetowej za pomocą komputera PC, a kroki, które należy wykonać, będą następujące:

 1. Wejdź na oficjalną stronę Instagrama.
 2. Wprowadź opcję wiadomości.
 3. Znajdź czat, w którym znajduje się stara wiadomość do usunięcia.
 4. Następnie umieść kursor na wiadomości, a trzy wielokropki pojawią się automatycznie po jednej stronie i na które musisz kliknąć.
 5. Po kliknięciupojawi się opcja „Anuluj przesyłkę” i w które klikniesz.
 6. Następnie pojawi się wyskakujące okienko z dwiema opcjami, z którego klikniesz „Anuluj wysyłanie”, aby zakończyć potwierdzanie usunięcia wiadomości i to wszystko.

dołącz do naszego kanału telegram