Skip to content

Jak usunąć tablice Pinterest – Konwertuj tablice podrzędne lub szpilki

25 de lipiec de 2021

Pinterest Jest stworzony z myślą o użytkownikach zgodnie z ich gustami i preferencjami, aby zapisywać i klasyfikować informacje na tablicach, informacje dostarczane przez tę sieć są bardzo zróżnicowane, znajdziesz tematy dotyczące podróży, dekoracji, kina, gotowania, makijażu, sportu, mody i wielu innych . Pozwala także śledzić innych członków o tych samych gustach. W tym artykule znajdziesz więcej informacji o tej wspaniałej platformie.

Czy pinezki są usuwane po usunięciu tablicy z Pinteresta?

Tak, dlatego usuwając tablicę musisz uważać, musisz mieć pewność, że to tablica, którą chcesz usunąć, ponieważ po jej skasowaniu również piny, które masz, znikną i nie ma już odwrotu, nie można odzyskać.

Jeśli utworzyłeś tablice i okazuje się, że ich informacje już Cię nie interesują, masz możliwość zarchiwizowania ich na wypadek, gdybyś w przyszłości czegoś stamtąd chciał, będzie to na dole Twojego profilu, raz tam będzie tylko służyć do konsultacji, nie będzie można dodać pinów i nie będzie to publiczne.

Usuń wiele tablic z Pinteresta jednym dotknięciem

Aby usunąć te tablice, które już Cię nie interesują są na to dwa sposoby Możesz korzystać z sieci lub jeśli masz aplikację, możesz to zrobić bezpośrednio, jest to proste w obu przypadkach.

Jeśli korzystasz z sieci to właśnie powinieneś zrobić, wejdź na Pinterest, po zalogowaniu zobaczysz obrazek małej osoby w pasku poniżej, naciśnij tam, wtedy zobaczysz swoje tabele z ich pinami, wystarczy poszukaj tablicy, którą zamierzasz wymazać, Jeśli masz wiele plansz możesz użyć lupy, aby szybciej ją znaleźć, teraz wybierzesz ją, gdy plansza otworzy się u góry zobaczysz cztery ikony wybierz ołówek, teraz wystarczy poszukać opcji usuń tablicę, daj akceptuj i voila zniknęła na zawsze.

Jeśli korzystasz z aplikacji, kroki są podobne, po zalogowaniu się na swoje konto dotknij swojego profilu w prawym dolnym rogu, zobaczysz tablice, znajdź tę, którą chcesz usunąć, otwórz ją, a następnie dotknij trzech -opcja punktowa znajdująca się na górze, wybierz tablicę edycyjną i szukasz opcji usuwania i usuwania, aby potwierdzićGotowe, usunąłeś tablicę, jeśli chcesz usunąć kilka, wystarczy wykonać te same kroki.

Jak przekonwertować tablicę na tablicę podrzędną i odwrotnie na Pintereście?

Jeśli chcesz zapisać swoje piny w jednym miejscu, najlepszą opcją jest scalenie, możesz to zrobić z dowolną tablicą lub podrzędną, która znajduje się w Twoim profilu, jest to sposób na utrzymanie porządku w profilu, śmiało i zamień tablice w tablice podrzędne, zobaczmy jak:

Po zalogowaniu się na swoje konto otwierasz swój profil, znajdują się tam wszystkie tablice, poszukaj tej, którą zamierzasz połączyć i kliknij w trzy punkty obok nazwy tablicy, wybierz bezpiecznik i aby zakończyć kliknij przesuń szpilki i usuń tablicę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym procesie, odwiedź stronę help.pinterest.com

Uporządkuj swoje tablice i pinezki za pomocą Socinatora

Socinator to dobry sojusznik Dla osób, które korzystają z sieci społecznościowych, aby zwiększyć swoje dochody lub zaistnieć i rozwijać się w biznesie, ponieważ Socinator pomaga zwiększyć wpływ na sieci społecznościowe w krótszym czasie. Jeśli pozwolisz Socinator organizuje Twoje konto na Pintereście Twój rozwój będzie szybszy, możesz automatycznie tworzyć pinezki lub tablice i publikować je w odpowiednim czasie, upewniając się, że Twoje konto jest interesujące, a Twoi obserwatorzy zawsze mają coś nowego.

socinator pomoże Ci uporządkować tablice

Jak ponownie przypiąć swoje konto na Pintereście

Repin to udostępnienie pinezki, którą opublikował ktoś inny, jeśli przejdziesz do pinezki i ją podasz dotknij repine następnie szukasz tablicy, na której chcesz udostępnić pinezkę i klikasz pinezkę, a skończysz. Możesz zapisać pinezkę, zmienić opis, możesz również udostępnić ją innym sieciom społecznościowym. Możesz także wchodzić w interakcje i lubić publikacje, po prostu musisz odważyć się korzystać z tej sieci społecznościowej i rozwijać się pod każdym względem.