Skip to content

Jak usunąć lub wyeliminować reklamy Gmaila i reklamy na moim telefonie z Androidem, iPhonie lub komputerze PC na zawsze

13 de grudzień de 2022

Jeśli nie możesz już znieść irytujących reklam w Gmailu, a chcesz Dowiedz się, jak usunąć reklamy z Gmailatak szybko, jak to możliwe, musisz tylko czytać dalej

Firma może więc oferować coś, co nazywa „reklamą ukierunkowaną”, oprócz wykrywania spamu i złośliwego oprogramowania. Zakładając konto Gmail, zgadzasz się na te warunki.

Te reklamy są trudne, ponieważ wtopić się w swoją skrzynkę odbiorczą i wyglądają jak zwykły e-mail.

Google ogłosił w maju, że dodaje nowe funkcje, które pomogą użytkownikom lepiej organizować pocztę e-mail.

Konkretnie funkcja organizować wiadomości e-mail w różnych skrzynkach odbiorczych w oparciu o kategorie takie jak: Podstawowe, Społecznościowe, Promocje i Aktualizacje.

Jak działa ta nowa firma Google?

W Gmailu jest ponad 1,2 miliarda aktywnych użytkowników miesięcznie, ale Jak do diabła Google zbiera dane dotyczące kierowania? Cóż, tutaj robi się trochę kontrowersyjnie. Google skanował e-maile w poszukiwaniu słów kluczowych, ale potem zdał sobie sprawę, że nie było to całkowicie konieczne, nie mówiąc już o super przerażającym!

Google szybko odszedł od tego modelu i teraz kieruje reklamy do klientów na podstawie zagregowane dane z YouTube, Chrome i inne jego usługi. Co jest o wiele skuteczniejsze, ponieważ rejestruje wszystko, co ma związek z historią jego użytkowników, iw ten sposób widzi, co lubisz lub co może Cię zainteresować.

Możesz być zaskoczony i nie chcesz, aby tak się stało, ale to była jedna z tych rzeczy warunki zawarte w tej umowie podczas tworzenia konta Google, którego wielu nie czytało. Ale nie martw się, to nie problem, ponieważ Google nie wykorzystuje twoich danych osobowych, tylko dane z twoich badań.

Ale jeśli martwisz się, że ktoś ukradnie Twoje dane osobowe, istnieją sposoby, aby temu zapobiec. W każdym razie możemy zapewnić, że Google korzysta tylko z witryn, które często odwiedzasz być w stanie nakarmić swój algorytmktóra jest odpowiedzialna za wysyłanie reklam.

Coś podobnego, do czego używają witryn takich jak YouTube pokazać Ci filmy, które mogą Ci się spodobać. System jest bardzo prosty, jeśli szukasz filmów z grami na YouTube, następnym razem, gdy wejdziesz, poleci filmy o grach.

Jak usunąć lub zablokować reklamy w Gmailu?

 1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto Google. To oczywiście dla móc zacząć usuwać reklamy z Gmaila. Jeśli zalogowałeś się już na swoje konto, możesz pominąć ten krok.
 2. Przechodząc do ikony koła zębatego w prawym górnym rogu pod zdjęciem w Gmailu.
 3. Wybierz „konfiguruj skrzynkę odbiorczą” i wyłącz opcję „Promocje”.
 4. Nie wiadomo, kiedy Google w pewnym momencie przeniesie reklamy do innych skrzynek odbiorczych.
 5. Na razie wyłączenie pozwoli Ci zaoszczędzić reklamy.

W Gmailu jest wiele sztuczek i jest to kolejna metoda usuwania innych typów reklam, które oferuje nam Gmail.

 1. Gmail ma nowe ogłoszenia, które wyglądają jak e-maile.
 2. Oto jak je wyłączyć.
 3. Kiedy Google wprowadziło nowy interfejs Gmaila z kartami, wprowadziło również kilka nowych reklam na karcie Oferty.
 4. Ogłoszenia za bardzo przypominają legalne e-maileco jest problematyczne dla wielu użytkowników.
 5. Jednak są one również ograniczone do zakładki Promocje, co bardzo ułatwia ich wyłączenie, jeśli chcesz uniknąć zamieszania.
 6. Oto jak:
 • Kliknij ikonę Ustawienia na prawy górny róg z zakładki Gmail.
 • Wybierz „Konfiguruj skrzynkę odbiorczą”.
 • Odznacz zakładkę „Promocje” i kliknij Zapisz.
 • Oczywiście, jeśli chcesz zachować zakładkę Promocje, niewiele mogę zrobić.
 • Możesz także całkowicie wyłączyć karty, odznaczając wszystko oprócz „Głównego” w tym samym menu, jeśli wolisz.

osoba dotykająca ekranu iPhone'a

Innym możliwym rozwiązaniem problemu z reklamami w Gmailu jest po prostu nauczenie się tworzenia filtrów w Gmailu. Ten jest to bardzo proste rozwiązanie Nie zajmie ci to więcej niż pięć minut. Ponadto pozwoli Ci dostosować Gmaila za pomocą różnych spersonalizowanych zasobników.

Niewątpliwie nikt nie lubi reklam, ale dzięki tym rozwiązaniom masz pewność, że wyeliminujesz je ze swojego zasobnika i będziesz mógł mieć wyczyszczone Gmaila.

dołącz do naszego kanału telegram