Skip to content

Jak sprawdzić, czy mój telefon Xiaomi jest oryginalny czy fałszywy i jak to sprawdzić za pomocą numeru IMEI lub kodu weryfikacyjnego?

20 de styczeń de 2022

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy istnieje sztuczka, aby dowiedzieć się, czy Twój telefon Xiaomi wykonuje zrzut ekranu lub zrzut ekranu z przyciskami lub bez. Czy to oryginalne czy fałszywe? Musisz więc wiedzieć, że masz szczęście, ponieważ w tym artykule zajmiemy się konkretnie tą kwestią. Rzeczywiście, poniżej przeanalizujemy wszystkie szczegóły bezpośrednio związane z tymi samouczkami, abyś mógł łatwo uzyskać dostęp do tych informacji.

Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę w tego typu sytuacji, jest pytanie o to, czy Xiaomi są oryginalne czy nie, co się stanie, jeśli odblokuję bootloader na telefonie komórkowym Xiaomi.

Jest to jeden z najbardziej stałych, jakie robimy w tego typu sprawach, ponieważ chodzi o chińskie telefony komórkowe. W każdym razie chcemy pokazać Ci wszystkie szczegóły, które naszym zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę w takich sytuacjach, więc nie masz co do tego żadnych wątpliwości.

Dowiedz się, czy mój telefon Xiaomi jest oryginalny, czy fałszywy

Dzięki aplikacji „Mi Verification”

Korzystanie z aplikacji Moja weryfikacja, specjalnie opracowane dla urządzeń mobilnych Xioami, będziesz mieć te bardzo ważne informacje, więc uważamy, że powinieneś zacząć od tego. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że wystarczy pobrać aplikację, a następnie zeskanować kod QR, aby sprawdzić, czy to naprawdę jest oryginalny telefon komórkowy, czy nie.

Procedura w takich przypadkach trwa kilka minut, a po jej zakończeniu na stronie zostanie wyświetlony ekran z mobilną transmisją danych. Jeśli wszystkie funkcje pasują do Twojego urządzenia, możesz być na pewno jest oryginalny. Teraz, jeśli nie ma zbieżności między tym, co widzisz na telefonie, a tym, co rzekomo powinien mieć, możesz być pewien, że jest to fałszywe.

Wśród użytkowników, którzy chcą kupić smartfon, istnieje wielka wątpliwość, a chodzi o to, że chcą wiedzieć, jaka jest różnica między chińskim telefonem komórkowym a oryginalnym.

konto mi xiaomi

Sprawdzanie skrzynki telefonicznej

Cóż, jest druga alternatywa, którą również musisz wziąć pod uwagę, jeśli chcesz wiedzieć, czy Twój telefon Xiaomi jest oryginalny, czy nie. Rzeczywiście, musisz mieć pod ręką pudełko z urządzeniem, w przeciwnym razie jest to niemożliwe. Ważne jest to, że jeśli zamierzasz kupić smartfon Xiaomi, zawsze proś o oryginalne pudełko i nie akceptuj, że oddają ci terminal bez niego, ponieważ może to być oszustwo.

To, co musisz zrobić raz z pudełkiem w ręku, to poszukać logo Xiaomi w pudełku urządzenia. Jeśli zadacie sobie trud podrapania trochę na srebrnej powierzchni obok logo, zobaczycie, że pod nim pojawia się rodzaj 20-cyfrowego kodu. Jeśli wpiszesz go na oficjalnej stronie Xiaomi, w tym linku możesz sprawdzić, czy Twój smartfon jest oryginalny, czy nie.

Inne sposoby sprawdzenia, czy Twój Xiaomi jest oryginalny

sprawdź projekt

Jeden z sposoby weryfikacji Xiaomi to dzięki projektowi, który ma, nawet jeśli kopie są świetnej jakości, istnieje kilka szczegółów, które odróżniają je od oryginału, jednym z nich jest to, że lampy błyskowe telefonu są zwykle dwutonowe, podczas gdy fałszywe urządzenie ma zwykle jeden kolor .

Cena Xiaomi

Teraz inna opcja i może najbardziej oczywista jest cena telefonu komórkowegoChociaż te telefony komórkowe nie należą do najdroższych, jest bardzo mało prawdopodobne, że znajdziesz „oferty” Xiaomi, a jeśli znajdziesz, najprawdopodobniej będzie to podróbka.

Pudełko i akcesoria

te szczegóły ważne jest, aby wiedzieć, czy telefon jest imitacją, czy oryginalnym, marka nie oferuje akcesoriów z urządzeniem takich jak słuchawki, więc jeśli były zawarte w pudełku, to bardzo prawdopodobne, że jest to imitacja, np. brak logo Xiaomi na pudełku i instrukcji obsługi.

Na dużym rynku mobilnym normalne jest znajdowanie podróbek, szczegóły są znane określić, które są te podróbki.

Inne samouczki, które użytkownicy mają solidne wyszukiwanie etego rodzaju sytuacje Dotyczą one następujących kwestii: weryfikacja Xiaomi, jak sprawdzić, czy moje aparaty słuchowe Xiaomi są oryginalne, moja weryfikacja, pobierz moją weryfikację, sprawdzenie kodu QR Xiaomi, podróbkę hybrydy Xiaomi, jak sprawdzić, czy mój Xiaomi jest oryginalny lub sprawdzenie imei Xiaomi . Jeśli nadal masz inne pytania na ten temat, koniecznie zapytaj nas w komentarzach.

Czy dzięki tym sztuczkom byłeś w stanie wiedzieć, czy Twój Xiaomi jest oryginalny, czy nie?