Skip to content

Jak usunąć lub usunąć znak wodny na zdjęciach mojego Xiaomi (przykład)

24 de luty de 2021

Czy uruchamiasz telefon komórkowy Xiaomi i słynny znak wodny na zdjęciach? Czy chcesz usunąć znak wodny ze zdjęć, ale nie wiesz jak? Więc trafiłeś we właściwe miejsce. Tutaj w łatwy i szybki sposób pokażemy Ci, jak usunąć ten znak bez wielu komplikacji.

Urządzenie Xiaomi

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że telefon komórkowy Xiaomi, czy to high-end, czy low-end, gwarantuje Ci jedne z najlepszych doświadczeń w korzystaniu z urządzeń z Androidem. Cena, jakość i dobry smak to słowa, które doskonale opisują tę markę lider na rynku technologii.

Smartfony Xiaomi zawierają unikalne funkcje bezpieczeństwa, mają chronione wszystkie twoje dane, możesz umieścić hasło lub pin blokujący. Inne jego funkcje bezpieczeństwa to śledzenie telefonu komórkowego podczas tworzenia konta Xiaomi MI i tworzenia kopii zapasowych ważnych informacji.

Nawet po wyłączeniu ta funkcja poda dokładny adres telefonu komórkowego, jeśli zostanie zgubiony. Bez wątpienia urządzenie Marka Xiaomi To doskonała opcja, jeśli chodzi o zrobienie dobrego prezentu, więc podjąłeś najlepszą decyzję.

Co to jest znak wodny?

Wracając do sprawy, znak wodny to mały znaczek lub logo który jest zwykle umieszczany na fotografii, z pewnym poziomem przezroczystości. Można ustawić tak, aby chronił prawa autorskie, bez zakłócania wykrywania oryginalnego obrazu.

Znak wodny jest używany przez osoby, które współpracują z sieciami społecznościowymi, aby promować swoją markę handlową, wdrażać Logo Twojej firmy lub witryny. W ten sposób mogą przyciągnąć uwagę większej liczby klientów i zwiększyć sprzedaż swojego produktu.

Wielu użytkowników systemów Android i iOS uwielbia znak wodny na swoich zdjęciach z telefonów komórkowych, niezależnie od tego, czy reklamuje aplikację, czy siebie. Są jednak użytkownicy, którym ten fakt nie podoba, dlatego wolą wyeliminować wszelkie ślady reklamowe w swoich kreacjach. Według własnego uznania im czystszy obraz, tym lepszy efekt będzie miał na naszych portalach społecznościowych.

Zdjęcie to wspaniałe wspomnienie, które przetrwa całe życie, więc nie chcemy, aby zostało naruszone lub nieoryginalne. Chcemy robić zdjęcia w profesjonalny sposób za pomocą naszego telefonu komórkowego, ale nie ma on żadnego znaku wodnego. Najlepszą opcją, aby uchwycić dobry moment i to jest oryginalne, jest usuń ten nieznośny znak wodny.

Jak krok po kroku usunąć znak wodny ze zdjęć

Usuń ten znak z naszego Aparat Xiaomi Jest to niezwykle proste, oczywiście musisz wiedzieć, jak to zrobić. Ale jeśli nie znasz metody wykonania tej zmiany na telefonie komórkowym, może to stać się prawdziwym bólem głowy; Jak więc możemy usunąć ten znak wodny? Aby osiągnąć ten cel, wystarczy wykonać następujące proste kroki:

  • Najpierw musisz wprowadzić plik ikona aparatu na Twoim urządzeniu Xiaomi.
  • Po wykonaniu tej czynności powinieneś rozłóż górę (zwykle wyświetlane jako trzy poziome paski) i naciśnij ustawienia.
  • Będąc w ustawieniach, musisz przewinąć w dół i dezaktywować opcję podwójny znak wodny.

pulpit na xiaomi redmi

Po zakończeniu tej prostej procedury nie uzyskasz bez marki na zdjęciach, w dużo bardziej przejrzystym formacie i bez rozpraszania uwagi. Gwarantuje to największą widoczność we własnych kreacjach.

Jeśli chcesz ponownie aktywować znak wodny, będziesz musiał wykonać tę samą procedurę tyle razy, ile chcesz. Nie martw się, nie wiąże się to z żadnym ryzykiem.

Czy zostawił ci jakieś pytania? Daj nam znać pozostawiając swój komentarz i sugestięMożesz również przeczytać inny nasz artykuł, który może Cię zainteresować, dotyczący kont Xiaomi. Nie zapomnij udostępnić tego artykułu wszystkim znajomym i sieciom społecznościowym, aby oni również mogli otrzymać korzyści.

dołącz do naszego kanału telegram