Skip to content

Jak usunąć lub usunąć mój głos w pytaniu lub ankiecie na Facebooku

6 de marzec de 2021

Facebook jest bez wątpienia najbardziej znaną siecią społecznościową na świecie, również najpopularniejszą wśród około 2,4 miliarda ludzi aktualnie zarejestrowany i posiadający aktywne konto. Liczby te rosną z dnia na dzień, co świadczy o światowym uznaniu, jakie prezentuje.

Ale zajmijcie stanowisko numer jeden z najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie ma swoje powody. Facebook od samego początku miał wiele narzędzi, usług i opcji, które pokazują, że nie jest to tylko zwykła sieć społecznościowa, ale w ramach tego portalu internetowego lub aplikacji można zrobić znacznie więcej.

To samo w sobie było jedną z mocnych stron w jego początkach i głównym powodem, dla którego odniosła ogromny sukces. Z biegiem czasu ta sieć rozwijała się, ewoluowała, zmieniała i modyfikowała od interfejsu do wszystkich opcji, narzędzi i usług, do których może dotrzeć oferta dla użytkowników sieci.

Dziś facebook zawiera setki opcji do wyboruNiektóre z czasem zwyciężyły, a inne zostały przekształcone w stan poprawy dla użytkowników tamtych czasów. W ten sposób Facebook stał się czymś więcej niż tylko platformą, z którą możemy się tylko komunikować.

Ta sieć społecznościowa jest w pełni wielofunkcyjna ze względu na różnorodną i dużą liczbę opcji, które przedstawia. Wśród najbardziej uderzających możemy wymienić te, które wyróżniały się spośród innych. Jedną z nich jest rynek, jedna z najważniejszych wiadomości, jakie Facebook przyniósł w ostatnich latach.

Jest to całkowicie podobne do innych platform, takich jak Mercadolibre czy Amazon. Jest wirtualny sklep w sieci społecznościowej. W ramach tego możemy zobaczyć oferty wszelkiego rodzaju obiektów, które ludzie w pobliżu naszej pozycji lub w pobliżu naszego miasta i okolic oferują i sprzedają na tym wirtualnym rynku.

Z drugiej strony możemy również prowadzić te działania, sprzedając dowolny rodzaj produktu, jaki chcemy, za pośrednictwem tej usługi Facebooka. Innym niezwykłym narzędziem, które oferuje nam ta sieć społecznościowa, jest możliwość tworzenia i wyszukiwania ofert pracy w pobliżu naszej pozycji lub miasta.

Podobnie, jak inne platformy nastawione na ten cel, Facebook oferuje swoim użytkownikom możliwość znalezienia pracy Dzięki dużej liczbie ofert, które są na wyciągnięcie ręki, ale jeśli potrzebujesz pracownika, możesz zaoferować tę pracę z platformy, podając informacje na jej temat.

Ale jest jedna z tych ekscytujących nowych i innowacyjnych cech, która idzie znacznie dalej koncentruje się na debacie i opinii które mogą mieć osoby, które dodaliśmy jako przyjaciele lub ktokolwiek inny, kto może udzielić odpowiedzi. Zostań z nami i dowiedz się, o co chodzi w tym narzędziu.

Co to jest opcja ankiety i pytania na Facebooku?

Facebook bycie platformą społecznościową ma wśród swoich opcji możliwość oferowania użytkownikom tworzenia ankiet i pytań na różne tematy, można to zrobić z naszego prywatnego profilu, z naszymi przyjaciółmi, kolegami i znajomymi, których dodaliśmy na naszym oficjalnym koncie w sieci społecznościowej.

Możemy również użyć tego narzędzia w innych sekcje, takie jak grupy i stronyW ten sposób będziemy mogli wchodzić w interakcje z ludźmi z całego świata, poznamy też ich opinie na temat zagadnień, które przedstawia Panu / Pani w tym pytaniu lub ankiecie.

aplikacja na telefon

Możemy również odpowiadać na te prośby w ten sam sposób z Twojego prywatnego profilu ze znajomymi, współpracownikami, rodziną i znajomymi, a także z dowolnej strony lub grupy z ludźmi z różnych miejsc.

Jak mogę usunąć swój głos lub odpowiedź z ankiety lub pytania na Facebooku?

Jeśli odpowiedziałeś na ankietę lub pytanie, ale żałujesz, że je umieściłeś, lub jeśli popełniłeś błąd, ale nie wiesz, jak to naprawić, nie martw się. Śledź nas, a powiemy Ci o prostych krokach, które musisz wykonać móc usunąć głos lub odpowiedź.

Pójdziemy do naszego profilu i wybierzemy ustawienia, stamtąd możemy zobaczyć pole historii pytań, wybierzemy je i na koniec odznaczymy głos lub odpowiedź które wybrałeś w ankiecie.

dołącz do naszego kanału telegram