Skip to content

Jak usunąć lub ustawić wibracje kontrolera podczas gry w Fortnite

27 de luty de 2021

Fortnite jest wyborem wielu osób poszukujących stymulującej gry wideo, w której można się rozpraszać przez wiele godzin. Znajomość każdej opcji lub ustawienia w tym miejscu powinna być praktyczna dla tych użytkowników, którzy chcą modyfikować wszystko według własnych upodobań.

Zwiększ wrażenia z gry Fortnite Battle Royale nauczenie się, jak ulepszyć Fortnite za pomocą kontrolera lub klawiatury i myszy oraz jak usunąć lub ustawić wibracje kontrolera.

Dlaczego wibracje w Fortnite są problemem?

Jeśli jesteś wiernym użytkownikiem Fortnite to wiesz, że jedna z najnowszych aktualizacji to 3.4, to oprócz wnoszenia świetnych rzeczy, przedstawiła zmianę w stosunku do polecenia. Możesz jednak łatwo zaktualizować Fortnite na PC, PS4, Switch, Android, iOS i Xbox

Tak, te wibracje, które wcześniej niosły emocje i poczucie realizmu, wzrosły w porównaniu z wersją i najwyraźniej przekroczyły wrażliwość wielu.

I jest tak, że niejednokrotnie niektórzy użytkownicy okazywali temu swoje obrzydzenie, ponieważ wibracje nie pokazują się w normalny sposób, ale losowo. A jeśli grasz na PC, możesz dodać i grać w Fortnite za pomocą ogólnego kontrolera na PC

Wibracje zwykle pojawiają się bez wcześniejszego powiadomienia lub powodu, pomimo faktu, że po prostu chodzisz naturalnie lub pozostajesz bez żadnego ruchu.

Chociaż prawdą jest, że ta nieprawidłowość jest irytująca, prawda jest taka, że ​​obecne rozwiązania nie są dla wszystkich najbardziej idealne.

Pierwszym jest po prostu poczekanie, tak, tylko to, i prawdopodobnie jest to problem, który programiści naprawili w jakiejś łatce. Drugie rozwiązanie będzie polegało na dezaktywacji twojego całkowite wibracje płaszcza, który rozwiąże problem, ale zostaniesz bez nich.

Dlaczego to się dzieje?

Istnieje wiele teorii, które zostały wysunięte w poszukiwaniu odpowiedzi na temat pochodzenia tego problemu sterowania i jego wibracji. Jak dotąd najistotniejsza teoria głosi, że to, co postrzegamy jako problem, jest tylko wiadomość zapisana alfabetem Morse’a.

Dlaczego to mówi? Jak wspomniano wcześniej, wibracje są zwykle przypadkowe, niektóre dłuższe, a inne nie tak długie, więc zobacz, że rzekomo przekazywana wiadomość jest następująca: „SOS D5 418”.

SOS jest akronimem wezwania pomocy, D5 pokazuje współrzędne lokalizacji Tilted Towers, a 418 może oznaczać datę: kwiecień 2018.

Jak usunąć lub włożyć wibracje kontrolera, gdy gram w Fortnite?

gry bitewne fortnite z graczami

Jeśli więc zdecydowałeś się całkowicie usunąć wibracje z pilota, ten artykuł bardzo ci pomoże, nauczymy cię, jak usunąć je oba w twoim Xbox One lub na PS4.

Jak usunąć lub ustawić wibracje kontrolera, gdy gram w Fortnite na Xbox One?

Jeśli chcesz usunąć lub, w przypadku braku tego, umieść rozszerzenie wibracje kontrolera na konsoli Xbox One musisz wykonać kilka prostych kroków.

Krok 1

Najpierw przejdź do sekcji „Konfiguracja systemu” w menu konsoli Xbox One. Ponieważ udało Ci się wejść do konfiguracji systemu, będziesz musiał zlokalizować sekcję, która jest przeznaczona na „Opcje poleceń”.

Krok 2

Pozostaje więc do zrobienia w tej prostej procedurze znalezienie pilota na ekranie i wybranie go, aby móc modyfikować jego parametry.

Krok 3

Teraz wystarczy kliknąć opcję „Oprawa” przejdź do edycji i usunięcia szukanego parametru, czyli wibracji pilota.

Jak usunąć lub ustawić wibracje kontrolera, gdy gram w Fortnite na PS4?

Jeśli w Twoim przypadku masz PS4, w równie prosty sposób nauczymy Cię, jak usunąć lub ułożyć wibracje kontrolera.

Krok 1

W takim przypadku pierwszą rzeczą do zrobienia jest przejście do pliku „Ustawienia” wewnętrzne części PS4, tak jak w przypadku innych ustawień na komputerze. Ponieważ uzyskałeś dostęp do ustawień, następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest kliknięcie opcji odpowiadającej „Urządzeniom”.

Krok 2

Będąc w tej ostatniej opcji pojawi się kilka dostępnych opcji, w ramach których będziesz mógł zlokalizować tę, która jest przeznaczona specjalnie do modyfikacji „Kontroli”.

Krok 3

Ponieważ masz opcję „Wysyłam” Możesz przystąpić do wprowadzania zmian, aby poczekać, więc kliknij wyłącz wibracje kontrolera i voila, to wszystko.

Kiedy już będziesz mógł spokojnie grać, na pewno będziesz zainteresowany posiadaniem wszystkich skórek w Fortnite