Skip to content

Jak usunąć konto TikTok Pro, aby powrócić do konta osobistego? – Zrób to tak

14 de listopad de 2021

Aplikacja, która stała się trendem w oryginalnym sposobie edycji filmów, to TikTok. Ta obecna sieć społecznościowa pozwala wyrazić siebie na różne i bardzo kreatywne sposoby za pomocą krótkich filmów, które możesz udostępniać swoim obserwatorom i innym użytkownikom platformy oraz wchodzić z nimi w interakcję. Jest szeroko stosowany przez młodych i dorosłych przedsiębiorców oraz profesjonalistów

Ale oprócz wszystkich powyższych, możesz stworzyć profesjonalny profil, poprzez wersję TikTok Pro, który pozwala pozycjonować Twój biznes i poznać zachowanie Twojego konta w środowisku społecznościowym. Jeśli chcesz poznać przydatność konta TikTok Pro i sposób usunięcia tego konta i powrotu do normalnej wersji, zalecamy kontynuowanie czytania artykułu, dopóki nie skończysz go czytać.

Jakie narzędzia ma konto TikTok Pro, których nie ma konto osobiste?

Obecnie siecią społecznościową z największą liczbą użytkowników jest niewątpliwie TikTok. Platforma ta stale ewoluuje, aby zwiększyć interaktywność swoich użytkowników, zapraszając profesjonalną publiczność do aktywacji konta TikTok Pro w celu promowania ich działalności.

Jeśli otworzyłeś konto TikTok, możesz łatwo zmienić je na konto Pro, dzięki temu możesz uzyskać dostęp do tych samych narzędzi, co konto tradycyjne, a niesamowite wbudowane narzędzia, aby jak najlepiej z niego skorzystać do aplikacji, takiej jak te, które Ci pokażemy. Dowiedz się o narzędziach konta TikTok Pro.

Zobacz statystyki filmów, które masz w swoim profilu

Po aktywowaniu konta Pro będziesz mieć dostęp do statystyk. To bardzo ważne, ponieważ dzięki nim możesz znać zachowanie i wydajność swojego konta każdego miesiąca i poprawiać się za każdym razem. Możesz poznać wydajność swoich filmów w sieci społecznościowej, które z nich były najczęściej oglądane, wizyty na Twoim profilu, a także dane demograficzne i źródło ruchu, w skrócie, całą aktywność Twojego konta w TikTok .

To zaleta, ponieważ pozwoli Ci podejmować decyzje i zmienić sposób wyświetlania treści, aby pozycjonować Twój biznes. Aby zobaczyć statystyki swojego konta TikTok Pro, wystarczy wejść w Ustawienia i Prywatność telefonu komórkowego, znaleźć opcję Centrum biznesowe i kliknąć Statystyki.

Otrzymuj powiadomienia o nowych narzędziach

Jeśli chcesz uzyskać przewagę pieniężną na swoim koncie TikTok Pro, bardzo ważne jest, aby zwracać uwagę na otrzymywane alerty. Aktywując i dezaktywując funkcje swojego konta TikTok Pro, możesz mieć dostęp do innych aspektów i nowych funkcji otrzymuj informacje o narzędziach specjalnych które są włączone do aplikacji, takie jak efekty lub wzorce głosowe z innych filmów lub tych stworzonych przez Ciebie.

Wszystko to może pomóc Ci w tworzeniu treści, a nawet zarabiać na swoich filmach TikTok. Dzięki tym alertom będziesz na bieżąco informowany o nowościach prezentowanych na Twoim koncie i będziesz mógł zastosować je do swoich filmów, wykorzystując w pełni swój potencjał twórczy do edycji filmów.

Jaka jest procedura usunięcia konta Pro w TikTok i przejścia do normalnej wersji?

Jeśli chcesz mieć konto TikTok Pro, musisz najpierw otworzyć konto tradycyjne w aplikacji TikTok, jest to bardzo łatwe. Wystarczy pobrać aplikację i zalogować się. Jeśli już wręcz przeciwnie masz konto TikTok Pro i chcesz je zmienić na normalną wersję, Zalecamy przestrzeganie instrukcji, które Ci udostępniamy.

zmień konto z tiktok pro na normalne tiktok

Z opcji „zarządzaj kontem” w edycji profilu

Najpierw musisz wprowadzić profil swojego konta TikTok i kliknąć Edytuj profil. W tym oknie naciskasz Zarządzaj kontem, a następnie kliknij Przełącz na konto osobiste i potwierdź podjęte działanie, klikając ponownie Zmień. Jeśli żałowałeś tego i chcesz wrócić do konta Pro, wystarczy dotknąć opcji Przełącz na konto Pro.

Jak widać, wykonując te proste czynności, możesz szybko odzyskać swoje normalne konto TikTok. Odważ się doświadczyć korzyści płynących z posiadania konta TikTok i skorzystaj z aplikacji. Nawet jeśli chcesz, możesz otworzyć dwa konta TikTok, a tym samym zbadać dwa środowiska oferowane przez tę platformę społecznościową.

dołącz do naszego kanału telegram