Skip to content

Jak usunąć konto PSN z PS, PC, Androida lub iPhone’a?

20 de styczeń de 2022

Dziś wiele rzeczy robimy przez internet. Nie możemy zaprzeczyć, że ułatwiło to życie wielu rzeczom. Ale także w dziedzinie rozrywki. Możemy cieszyć się nie tylko wideo, filmami, serialami, dokumentami, programami na żywo, różnymi stronami internetowymi itp. Zobaczmy więc, jak w bardzo prosty sposób usunąć moje konto PSN z Sony PlayStation Network.

Oprócz tego, dzięki internetowi możemy teraz również cieszyć się grami online. Granie w różne gry wideo z ludźmi z innych części świata jest po prostu wspaniałe i przede wszystkim uzależniające. Ale nie tylko to i jest to, że dzięki internetowi gry cyfrowe stają się coraz popularniejsze.

Coraz więcej gier wideo kupowanych jest w sklepach cyfrowych niż w sklepach fizycznych. Nie możemy odmówić wielkich zalet, jakie to ma: z bardziej przystępnej ceny, bez konieczności wychodzenia z domu, aby go kupić, pobierając go, że zawsze mamy dostępne zapasy itp.

Problem pojawia się, gdy zamierzamy sprzedać naszą konsolę, chcemy wyeliminować użytkownika lub nie kontynuować usługi Premium, za którą trzeba płacić miesiąc po miesiącu.

Jak anulować konto PSN z PS4?

Który należy pamiętać, że usunięcie konta na PS4 to nie jest możliwe. Co powinieneś zrobić, to odłączyć go, a następnie anulować subskrypcję z innego miejsca.

  • Włączymy naszą konsolę, a następnie zalogujemy się na konto, które chcemy odłączyć.
  • Po tym będziemy musieli przejść do „Ustawienia”.
  • W tym menu będziemy szukać „Sieć Playstation” w przypadku, gdy ta opcja się nie pojawi, musimy przejść do „Administracja rachunkami”.
  • Teraz będziemy musieli przejść do „Aktywuj jako podstawowy PS4” i w tym miejscu będziemy musieli ponownie udać się do”Ustawienia”.
  • Tutaj musimy iść tam, gdzie mówi”Dezaktywować” i zaakceptuj, gdy zostaniesz poproszony o potwierdzenie.
  • Wykonując te czynności, Twoje konto zostało już odłączone od konsoli.

To, co musisz teraz zrobić, aby móc dokończyć usuwanie wspomnianego konta, to zadzwonić pod numer 911 147 422, aby porozmawiać z zespołem pomocy technicznej. Zalecane jest posiadanie danych do logowania i wszystkie dostępne informacje dotyczące bezpieczeństwa, aby móc je przekazać osobom wspierającym.

Usuń konto psn z ps3

Z naszego PS3 dzieje się to samo, nie możemy anulować konto z tej samej konsoli. Zamierzamy więc postępować w podobny sposób do tego, co zrobiliśmy na PS4.

  • Włączamy konsolę PlayStation 3.
  • Po włączeniu systemu będziemy musieli zalogować się za pomocą profilu, który chcemy usunąć.
  • Teraz musisz przejść do swojej ikony użytkownika, a następnie nacisnąć trójkąt poleceń.
  • Pojawi się menu opcji, będziesz musiał kliknąć na „Usunąć”.

Kiedy już wszystko będzie gotowe. Musisz tylko zadzwonić do działu wsparcia PlayStation. W tym celu będziesz musiał wybrać numer 911 147 422.

Gdy już ci obsłużą, będziesz musiał po prostu poprosić o zamknięcie twojego konta. Widocznie będziesz musiał mieć wszystkie swoje dane pod ręką aby zweryfikować, czy rzeczywiście jesteś właścicielem wspomnianego konta.

Jak usunąć konto PSN bez konsoli?

Należy pamiętać, że zatrzymanie trwale usuń konto psn. Niezależnie od tego, czy masz konsolę, czy nie, odbywa się to za pośrednictwem komunikacji telefonicznej.

usuń konto Playstation na PC

Dla tego wystarczy zadzwonić na telefon 911 147 422 i poproś o usunięcie swojego konta do zespołu wsparcia PlayStation. Oczywiście poproszą o Twoje dane, więc po wykonaniu połączenia musisz mieć je w pobliżu.

Po złożeniu wniosku o anulowanie i zastosowaniu się do wszystkich instrukcji obsługi technicznej prosi Cię o przestrzeganie, nie minie dużo czasu, zanim konto zostanie trwale usunięte. Jako zalecenie powinieneś wpisać wsparcie strony głównej PlayStation, ponieważ może się zdarzyć, że w końcu wykradną konto przy użyciu naszych zarejestrowanych danych.

To jedyny sposób trwale usuń konto psn, Nie będziesz już miał trudności i pozostanie w przeszłości. Tego procesu nie można wykonać w żaden inny sposób.

dołącz do naszego kanału telegram