Saltar al contenido

Jak usunąć głos w ankiecie na Instagramie? – Usuń głosy

30 de agosto de 2023

Jeśli zwykle zwracasz uwagę na wszystkie wiadomości ze świata sieci społecznościowych. Zobaczysz wtedy, że dodali systemu ankiet z Instagram, aby użytkownicy mogli przesyłać pliki do swoich relacji.

Prawda jest taka, że ​​mamy teraz możliwość dodawania gier, wyzwań, pytań i ankiet do naszych historii na Instagramie, a czytelnicy chcą poznać więcej szczegółów na ten temat. Cóż, była to aktualizacja, która wielu osobom się spodobała Głosowanie na Instagramie na Androidzie i innych aplikacjach.

Jedno z najciekawszych i najbardziej szczegółowych pytań, jakie otrzymaliśmy w tej kwestii, brzmi: kto może zobaczyć, jaki głos w ankiecie na Instagramie. Dlatego w tym artykule postaramy się przedstawić Ci te informacje.

Jednak ludzie sprawdzają również, czy mogą usunąć głos, usunąć głos lub czy mogą usunąć mój głos. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć w tym sensie, jest to jest kilka kwestii rozważyć. Porozmawiamy więc o ankietach Twoich i innych.

Kto może zobaczyć mój głos w ankiecie na Instagramie?

W Internecie istnieje kilka sieci społecznościowych oraz aplikacji na komputery PC i Androida, które zastosowały to samo Funkcja ankiety na Instagramie. Jest to sposób na interakcję ze społeczeństwem i pozostawienie prywatności na boku.

Jednak zobacz ankiety i Głosowanie na Instagramie to coś innego. Głosy oddane w ankiecie na Instagramie są widoczne dla tej samej osoby, która ją tworzy. Ma to na celu zachowanie prywatności głosów w tajemnicy.

Czy można usunąć głos w ankiecie na Instagramie?

Wśród dostępnych opcji ludzie szukają sposobu na usunięcie głosu lub usunięcie mojego głosu z ankiety na Instagramie. Z poziomu komputera lub smartfona z systemem Android. Oczywiście zarówno tutaj, jak i w innych aplikacjach i sieciach społecznościowych jest to poszukiwane, chcąc wyeliminować głosowanie.

kwestionariusze kontra zwycięzca fotografii

Cóż, jeśli szukasz sposobu na usunięcie mojego głosu lub odpowiedzi z ankiety, nie będziesz mógł tego zrobić. Niezależnie od tego, czy zareagowałeś na film lub obraz z komputera lub telefonu komórkowego, nie będzie możliwości usunięcia głosu z ankiety na Instagramie.

Jak opublikować i wyświetlić wyniki ankiety na Instagramie?

Odkąd na platformie pojawiła się nowa aktualizacja, wszystkie historie pochodzą z ankiet na Instagramie. Jest to coś, co każdy lubi, jest to dobry sposób na interakcję i pozostawienie prywatności poza internetem. Tutaj pokażemy Ci, jak przeglądać ankiety i je tworzyć.

Procedura tworzenia ankiety w mojej historii na Instagramie

  • Wejdź na platformę i kliknij prześlij zdjęcie lub film.
  • Po wybraniu treści kliknij Naklejki.
  • Wybierz przycisk Ankieta i wpisz, o co chcesz zapytać ludzi.
  • Przypominamy, że w Głosu na Instagramie nie można usunąć ani usunąć głosu.

Gdzie zobaczyć głosy z mojej ankiety na Instagramie?

Na smartfonie lub komputerze możesz zobaczyć wyniki właśnie wypełnionej ankiety na Instagramie. Wchodzisz w swoją historię, a zobaczysz rozwijana zakładka w parze poniżej. Oto ci, którzy to widzieli i uczestniczyli.

Ankiety w Instagram Stories, nowa aktualizacja, którą wszyscy pokochali.

Szukasz sposobu na zachęcenie odbiorców do interakcji z Twoją marką, chcesz bezpośrednio uzyskać więcej komentarzy? Historie na Instagramie mogą Ci pomóc, Mają niezliczoną ilość funkcji, z których możesz skorzystać. Najlepsza jest ankieta na Instagramie ze smartfona lub innej technologii.

logo instagrama

Jeśli chcesz nawiązać kontakt z odbiorcami i przykuć ich uwagę, ankieta na Instagramie to świetny sposób. Możesz zobaczyć odpowiedź na ankietę i jeśli chcesz, usunąć odpowiedź, jeśli Ci się nie podoba.

Ankiety na Instagramie nie tylko przyciągają uwagę Twoich odbiorców, ale są także najlepszą okazją poznać swoich odbiorców. Słuchaj swoich obserwujących i klientów technologicznych za pośrednictwem internetowych wideo i telefonów komórkowych. I nie martw się, nie możesz usunąć mojego głosu ani usunąć głosu.

Ankieta na Instagramie to świetne narzędzie dla firm do dzielenia się pomysłami. Zbierz opinie na temat technologii i produktów telefonów komórkowych, lub dowiedz się, jaka treść chce zobaczyć swoją publiczność poprzez głosowanie na Instagramie.

Ma teraz kilka różnych tagów, które możesz dodać do swoich historii. Wszystkie doskonale się do tego nadają poznaj swoich użytkownikówTwoje gusta i zainteresowania.

Nie ma znaczenia, czego potrzebujesz, są opcje, poznaj gusta swoich obserwujących. Ankieta na Instagramie jest idealna do zachęcania do interakcji z aplikacją, a najlepsze jest to, że nie można usunąć głosu ani usunąć głosu.

Odkąd Instagram zaprezentował pierwszą podstawową ankietę, aktualizuje ją o kilka kolejnych formularzy. Sposoby przeprowadzania ankiet różnią się w zależności od rodzaju treści, jakie publikuje każda marka.

komórka z instagramem

Utworzenie oryginalnego tagu Tak lub Nie jest niezwykle proste. Odpowiedzi są binarne, może być TAK | NIE lub dowolna kombinacja dwóch odpowiedzi. Możesz zmienić standardowy SI | NIE na coś zabawniejszego.

Masz nawet możliwość zmiany tekstu pytania za pomocą Narzędzie do Instagramai w ten sposób wybierz żądaną czcionkę.

Pytanie „tak” lub „nie” to najprostsza ankieta, możesz za jej pomocą uzyskać opinię lub wykorzystać ją jako ankietę Szybki test aby ocenić zainteresowanie.

Skąd mam wiedzieć, kto głosował w moich ankietach na Instagramie?

Cóż, pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że jeśli zdecydujesz się dodać ankietę na Instagramie. Każdy może je zobaczyć tych, którzy mają dostęp do historii, a zatem każda z tych osób będzie mogła głosować, jeśli zechce.

Następnie masz możliwość sprawdzenia, na co głosowała każda osoba. Dzięki temu znasz także końcowe wyniki każdej ankiety na Instagramie.

Aby zobaczyć wyniki ankiet, które przesłałeś do swoich historii na Instagramie. Musisz przesuń palcem w górę, na tym ekranie, więc zajmie Ci to tylko sekundę.

historie na Instagramie

Co do reszty, na razie możemy wesprzeć Cię sztuczkami dotyczącymi Twoich ankiet, które powinieneś znać. Wyglądają lepiej i na razie trzeba wiedzieć, że mogą być miejsce samotnie dwie opcje jako odpowiedzi na każdą ankietę na Instagramie. Chociaż mamy nadzieję, że w przyszłości będzie można dodać więcej, np. Usuń głos.

A co się stanie, jeśli zagłosuję w czyichś ankietach?

A teraz, co się stanie, jeśli zagłosujesz w ankiecie na Instagramie ktoś inny? Cóż, w takim razie. Osoba, która przesłała Historie z dodaną ankietą, będzie mogła dowiedzieć się, na co głosowałeś w jej ankiecie. Możliwość zobaczenia lub udostępnienia wyników. Ale inni jego naśladowcy nie będą mogli ich zobaczyć i nie można usunąć głosu.

dołącz do naszego kanału telegram