Skip to content

Jak ustawić rozmowę WhatsApp na iPhonie? – Dostosuj swoje czaty

17 de Listopad de 2021

WhatsApp ma możliwość ustawienia rozmów, co oznacza, że ​​pewne rozmowy zawsze pozostają w toku góra na liście wątkówW ten sposób nie gubią się one między nowymi rozmowami, ponieważ pomimo tego, że nie są aktualne, zawsze będą widoczne dla użytkownika.

Co dzieje się z czatami WhatsApp, gdy są ustawiane podczas uruchamiania?

Czaty ustawione w WhatsApp pozostają nieruchome na górze listy czatów, podczas gdy inne czaty zmieniają pozycję w miarę pojawiania się nowych wiadomości, przypięte czaty nie zmieniają swojej pozycji w aplikacji bez konieczności otrzymywania nowych postów. Ta sztuczka jest przydatna, ponieważ ważne rozmowy są zawsze na wierzchu.

Jak przypiąć rozmowę WhatsApp z iPhone’a?

Chociaż wiadomo, że aplikacja WhatsApp różni się prezentacją między iPhonem a Androidem, należy również wiedzieć, że zmienia się wiele opcji, a także sposób wykonywania procesów w aplikacji. Na przykład WhatsApp na Androida ma funkcje, których WhatsApp na iPhonie nie ma i odwrotnie, chociaż w obu można ustawić czaty.

Aby ustawić czat w WhatsApp z iPhone’a, musisz wejść do aplikacji WhatsApp i znajdować się w sekcji „czaty”, tam musisz znaleźć czat, który chcesz ustawić i nacisnąć małą strzałkę po prawej stronie czatu, a następnie naciskając, przesuń palec w prawoOtworzy się mała zakładka opcji.

W tych opcjach jest 'oznacz jako nieprzeczytane’ (w przypadku, gdy na czacie nie ma nieprzeczytanych wiadomości), a po prawej stronie opcja 'ustaw’, która po naciśnięciu sprawi, że czat przejdzie na górę listy rozmów, jeśli był wyłączony, ale jeśli był już na górze, ustawienie go spowoduje, że pozostanie tam, nawet jeśli inne wątki otrzymają wiadomości.

Możesz ustawić do trzech czatów, aby móc je łatwo znaleźć. Chociaż w przeciwieństwie do Androida, na iPhonie musisz ustawiać jeden po drugim, mając ustawiony czat, a następnie ustawiając inny, będzie to ten, który był ustawiony wcześniej, aż do ustawienia trzeciego, który pozostanie na poprzednich dwóch.

Możesz zauważyć, że czaty są przypięte, gdy mieć małą pieczątkę lub znak w kształcie pinezki, podczas gdy czaty nieprzypięte nie mają tego oznaczenia, więc jeśli chcesz dowiedzieć się, czy Twoje czaty są przypięte, możesz zauważyć na nich mały znak.

W jaki sposób czaty WhatsApp są niszczone w aplikacji na iOS?

Podobnie jak czaty można przypinać, można je również odpiąć; spowoduje to, że wybrane czaty pozostaną na górze listy rozmów zmienić swoją pozycję zgodnie z datą ostatniej otrzymanej lub wysłanej wiadomości. Jeśli więc otrzymasz nową wiadomość w ustawionym czacie, będzie ona tymczasowo wyświetlana, dopóki nie otrzymasz kolejnej wiadomości na innym czacie.

wyłącz czaty WhatsApp

Jeśli masz co najmniej dwa przypięte czaty i usuniesz jeden z nich, ten poniżej stanie się górnym, chyba że zdecydowałeś się usunąć przypięty z tego na dole. W przypadku ustawienia pojedynczego czatu i cofnięcia opcji, przechodzi on do pozycji zgodnej z ostatnią otrzymaną lub wysłaną wiadomością, jeśli jest jednym stary czat może zgubić się na liście rozmów.

Aby usunąć przypięty czat, kroki są takie same, aby go przypiąć; wejdź do WhatsApp i w sekcji „czaty” spójrz na górę czatu, który chcesz usunąć lub odpiąć i naciśnij strzałkę po prawej stronie, przesuń w prawo, aby otworzyć kartę po lewej stronie czatu, tam po wykonaniu tej czynności zobaczysz opcję „un-fix”, czat nie będzie już na górze listy.

Nawet jeśli zdecydowałeś się odpiąć jeden lub więcej czatów, zawsze możesz je naprawić ponownie, aby były w zasięgu ręki i nie gubiły się między rozmowami, możesz uporządkować pozycje stałych czatów, aby zdecydować, które pozycje zajmują zgodnie z twoimi komfort. Wszystkie czaty można przypinać niezależnie od tego, czy są indywidualne, czy grupowe, nawet te używane jako notatki osobiste. Dzięki temu możesz mieć swoje ulubione kontakty w zasięgu ręki.