Skip to content

Jak ustawić lub zmienić rozmiar, kolor i położenie tekstu na Snapchacie

11 de kwiecień de 2021

W swoich początkach powstał Snapchat zamieszczone zdjęcia zostały szybko zniszczone, które nie pozostaną na stałe. To, czego tak naprawdę wielu nie wie, to to, że Facebook próbował kupić tę aplikację, ale twórcy tego samego nie przyjęli oferty.

Dziś wielu użytkowników używać tej aplikacji do swoich filtrów, Ma wiele filtrów, których z pewnością nie dostaną w innych sieciach społecznościowych.

Ta sieć społecznościowa zachowuje prywatność, ponieważ podczas wysyłania zdjęcia druga osoba zdecyduje się w jakiś sposób zrobić zrzut ekranu w tym czasie użytkownik otrzyma powiadomienie.

Jeśli chcesz podziel się swoimi doświadczeniami na Snapchacie Możesz to zrobić nie tylko na telefonie komórkowym, ale możesz także użyć Snapchata na swoim komputerze.

Dzięki tej aplikacji możesz również udostępniać zdjęcia znajomym a nawet mają możliwość prowadzenia rozmów wideo za jej pośrednictwem. Ostatecznie to, co sprawia, że ​​w tej aplikacji jest bardziej rozmowne, to fakt, że możesz wprowadzać efekty na Snapchacie.

Jednak tutaj powiemy Ci, jak to zrobić umieść lub zmień rozmiar, kolor i położenie tekstu na Snapchacie.

Zmień kolor liter – Snapchat

Ludzie nie wiedzą, że Snapchat ma wiele narzędzi, ale jeśli nie wiesz, jak go używać, nie zapewniamy Ci najlepszej wydajności, dlatego ważne jest, aby znać wszystkie jego sztuczki. Pierwszy krok to napisz swój tekst na ikonie T., a następnie przejdź do wyboru koloru, którego chcesz użyć.

Następnym krokiem, który musisz zrobić, jest naciśnięcie żądanego słowa i zgadzasz się kliknąć wybierz, aby jeszcze bardziej podświetlić słowa, i tak dalej musisz przesunąć zakreślacz na słowo, które naprawdę chcesz podkreślić i zmienić kolor i światło przechodzisz do wyboru żądanego koloru Zmień to. Możesz uzyskać dostęp do różnych opcji kolorów.

Za każdym razem, gdy przeciągasz zakreślacz, możesz zmienić kolor jakiejś litery e nawet stwórz tęczę ze wszystkimi kolorami Twojego tekstu. Możesz przeciągnąć palcem, a dzięki szczęśliwej palecie kolorów możesz wybrać żądany kolor. W ten sam sposób, aby uzyskać lepsze kreacje, musisz zastosować kreatywność.

Rozmiar i położenie liter na Snapchacie

W tym świecie komunikacji, który oferuje Snapchat, oferuje wiele narzędzi, ale wśród tych narzędzi musisz nauczyć się ich dobrze używać jest ten do wpisania tekstu, ale w zasadzie wszyscy chcemy zmienić je zgodnie z naszymi preferencjami, istnieje wiele opcji.

Chociaż dla wielu jest to trochę uciążliwe lub trudne, musimy wykonać niezbędne kroki, aby się uczyć. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest dostęp do opcji T i oto jak otworzy klawiaturę i przejdzie do wprowadzenia tekstu Czego chcesz, na koniec tej akcji włączasz go gotowy do zapisania tego, co napisałeś. Następnym krokiem jest ustawienie kciukiem, aby podnieść lub obniżyć go w wybranym miejscu.

funkcje i narzędzia Snapchata

Aby zmienić jego rozmiar, musisz w zasadzie zastosować najłatwiejszą metodę, która polega na użyciu palców do powiększania lub pomniejszania. zmodyfikuj jego rozmiar tak, jak chcesz.

W ten sposób uzyskasz idealny kształt dla swojego teksty na Snapchacie twórczo szybka i łatwa zabawa. Gdy nauczysz się podstawowych opcji, takich jak modyfikowanie tekstu, możesz nauczyć się nawet uwzględniać emotikony w tej aplikacji.

Rysunki na Snapchacie

Najważniejsze jest, aby być w podglądzie swojego konta Snapchat i musisz kliknąć ołówek i możesz zrobić rysunki w paski lub po prostu gryzmoły, które nie mają większego sensu, ale możesz go używać tak, jak potrzebujesz.

Przechodzisz do rysuj palcemJeśli ci się nie podobało, wystarczy kliknąć cofnij. Jeśli chcesz zmienić rozmiar ołówka, możesz to zrobić palcami, wykonując Zoom.

Wśród wielu życzeń, które chcemy w sieciach społecznościowych na Snapchacie, możesz również przesłać zdjęcia ze swojej galerii na Androida lub iPhone’a, a następnie możesz wprowadź tekst i zmodyfikuj go tak, jak chcesz. Każdego dnia powstaje coraz więcej aplikacji służących do rozrywki lub komunikacji.

Ze względu na rozwój technologii istnieją również inne aplikacje, takie jak Snapchat, które mogą różnić się charakterystyką lub większą liczbą funkcji, o których decydujesz. która aplikacja spełnia Twoje oczekiwania.

dołącz do naszego kanału telegram