Skip to content

Jak ustawić lub aktywować bąbelki czatu w stylu WhatsApp Messenger (przykład) – bezpłatnie

22 de luty de 2021

Bąbelki działają, aby powiadomić osobę o wiadomości, przynosząc ze sobą zdjęcie, które wskazuje, kim jest. Najczęstszym z bąbelków, z którymi miał kontakt duży procent ludzi, jest komunikator facebookowyDzięki temu narzędziu komunikacja staje się prostsza i szybsza.

Podobnie są aplikacje bańka dla WhatsApp który zapewnia ci konkretny czat, bez żadnego wysiłku i rozpraszania się, ponieważ możesz otwarcie odpowiadać z dymka i żaden kontakt nie zobaczy, czy jesteś online, czy nie, chociaż istnieją również inne metody ukrywania „online” lub „pisania” WhatsApp.

Bardzo niewielu wie korzystne wykorzystanie bańki do czatu w WhatsApp, ponieważ nie otrzymali informacji na ten temat. Są też inni, którzy tylko coś o tym słyszeli, ale nie znają nazw tych aplikacji i procesu ich instalacji.

Jeśli zajmujesz jedną z tych dwóch pozycji, poniżej przedstawimy kilka aplikacji mobilnych, które pozwolą Ci korzystać z bąbelków czatu:

Bez bezpośredniego wpisywania możesz skorzystać z Notifly

Ta prosta i bezpłatna aplikacja umożliwia prowadzenie rozmów w dymkach czatu Styl komunikatora bez konieczności bezpośredniego przechodzenia do WhatsAppczyli w tle, pomagając nie być postrzeganym jako połączony przez innych użytkowników.

Jedna z zalet używania Notifly polega na tym, że możesz wyświetlać wiadomości bez konieczności odpowiadania w przypadku, gdy jesteś zajęty, a także gdy chcesz komuś odpowiedzieć.

W końcu możesz cieszyć się bąbelkami na czacie dla WhatsApp!

Wszystko, co musisz zrobić, to bezpłatnie pobrać tę aplikację ze Sklepu Play i zainstalować ją, postępując zgodnie ze wskazanymi krokami, gdzie wyświetli się również samouczek dotyczący korzystania z aplikacji. Po wejściu znajdziesz 3 różne opcje mediów społecznościowych do wyboru, dezaktywuj pozostałe i włącz tylko dla WhatsApp.

Zwróć na to uwagę Dostosowując kolor lub inne szczegóły, które sprawią, że Twoje bąbelki będą bardziej atrakcyjne, będziesz musiał pokryć wydatki.W tym sensie aplikacja jest ograniczona.

Następnie poczekamy na nadejście wiadomości na WhatsApp, które pojawią się jako raport w bańce czatu, po czym zaczniemy korzystać z tego, co oferuje nam program.

Kontakty nie będą widzieć Cię online, nie będą mogły zobaczyć, że piszesz do tej osoby dwa popcorn nie pojawią się, potwierdzając, że przeczytaliśmy już wiadomość i wreszcie, istnieje najbardziej odpowiednie narzędzie oferowane przez aplikację, które polega na odpowiadaniu z bańki bez konieczności otwierania WhatsApp.

Możesz także aktywować swoje bąbelki za pomocą wspaniałego WhatsBubble

Pozostawiamy Ci dostępne informacje z innego wielkiego aplikacja do bąbelków czatu w WhatsApp całkiem proste. Jego użycie pomoże Ci rozwiązać te przypadki, w których musisz obsługiwać wszystkie powiadomienia i wiadomości z telefonu bez opuszczania aplikacji, w której się znajdujesz.

Albo w przypadku wideo, grasz w swoją ulubioną grę, albo po prostu chcesz z nią porozmawiać określonej grupy kontaktów, ale w sposób niezauważalny, tak aby inne kontakty nie zauważyły ​​Twojej aktywności w aplikacji.

aktywuj swoje bąbelki za pomocą WhatsBubble

Innymi słowy, osoba, na którą nie możesz na razie odpowiedzieć lub po prostu chcesz zignorować. W tym momencie WhatsBubble ma rozwiązanie, ponieważ po otrzymaniu wiadomości do WhatsApp w jego miejscu otworzy się bąbelek czatu, który pokaże zawartość w małym oknie, dzięki czemu korzystanie i wygoda będą dostępne.

Przydatna bańka czatu dla WhatsApp!

Na szczęście ta aplikacja można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Play, gdy to zrobisz i zainstalujesz, przejdź do otwarcia, akceptując regulamin aplikacji, aktywuj powiadomienia i to wszystko. Jego użycie jest natychmiastowe, ponieważ nie ma potrzeby rejestracji, dodawania jakichkolwiek informacji ani skomplikowanych procedur.

W ten sposób możesz łatwo korzystać z tej aplikacji, czekając na wiadomość na WhatsApp, ponieważ jest zsynchronizowana z WhatsBubble. Kiedy piszą do Ciebie wiadomość, pojawi się dymek czatu, dzięki czemu możesz pisać bez pokazywania się online. W tym samym czasie będziesz mógł zobaczyć treść, decydując, czy chcesz odpowiedzieć, czy zignorować, w zależności od przypadku. Na co czekasz, aby skorzystać z tych niesamowitych aplikacji i poznać najlepsze tajne sztuczki WhatsApp?