Skip to content

Jak uniemożliwić mojemu telefonowi i aplikacjom łączenie się z Internetem przez Wi-Fi lub transmisję danych

30 de sierpień de 2023

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy istnieje taka możliwość uniemożliwić telefonowi łączenie się z Internetem? Prawda jest taka, że ​​w tego typu sytuacjach, choć nie są one częste, trzeba wiedzieć, jak postępować, aby uniknąć problemów. W każdym razie, jeśli interesuje Cię możliwość uniemożliwienia Twojemu telefonowi łączenia się z Internetem, musisz wiedzieć, że nauczymy Cię wszystkich szczegółów na ten temat.

Zasadniczo musimy powiedzieć, że to krok po kroku uniemożliwianie telefonu komórkowego łączenie się z Internetem jest przydatne dla tych użytkowników, którzy z różnych powodów nie chcą, aby ich urządzenia szukały połączeń, gdy ich nie ma. W ten sposób, wiedząc, jak uniemożliwić telefonowi łączenie się z Internetem, zawsze będziesz mógł go zachować najwyższy dostępny procent bateriico ostatecznie może być bardzo przydatne.

Dzieje się tak dlatego, że jeśli jesteśmy poza domem, czy to między innymi na rynku, w miejscu pracy, czy w domu krewnego. i z jakiegoś powodu zapomnieliśmy zabrać ze sobą ładowarkęmartwienie się o wyczerpanie się baterii jest nadmiernie irytujące.

Jak uniemożliwić naszym aplikacjom mobilnym łączenie się z Internetem?

Cóż, jak powiedzieliśmy wcześniej, istnieje wiele powodów, dla których może nas zainteresować to, że nasz terminal nie łączy się z Internetem. Rzeczywiście, ogranicz dostęp aplikacji do mobilnej transmisji danych w tle to jeden z powodów, który naszym zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę najbardziej. Dlatego nauczymy Cię krok po kroku, co musisz wziąć pod uwagę w takich sytuacjach:

  • Przejdź do ustawień swojego telefonu komórkowego z systemem Android.
  • Następnie przesuwaj ekran, aż znajdziesz menu połączeń, a gdy je znajdziesz, przejdź do jego wybrania.
  • Następnie znajdź opcję wykorzystania danych i wprowadź ją.
  • Można tam zobaczyć listę dużej liczby aplikacji łączących się z Internetem oraz ilość zużywanego przez nie danych mobilnych.
  • Następnie zlokalizuj i wybierz aplikacje, które chcesz ograniczyć lub uniemożliwić łączenie się z Internetem, upewniając się, że są to aplikacje, z których tak naprawdę nie będziesz korzystać lub które nie mają większego znaczenia.
  • Aby to zrobić, musisz znaleźć i wyłączyć opcję zezwalającą na wykorzystanie danych w tle.
  • I rzeczywiście, wybrane aplikacje nie będą już zużywać mobilnej transmisji danych w tle i będą łączyć się z Internetem dopiero po ich otwarciu.

kobieta sprawdza swój telefon komórkowy

Aspekty, które należy wziąć pod uwagę

W ten prosty sposób uda ci się uniemożliwić telefonowi łączenie się z Internetem, więc jak widzisz, jest to niezwykle proste krok po kroku, którego nie można nie wziąć pod uwagę w przypadku tych aplikacji. W tym sensie należy myśleć w ten sam sposób, w jaki aplikacje społecznościowe, takie jak WhatsApp, Facebook czy Instagram, To one zazwyczaj zużywają najwięcej danych z Twoich urządzeń.

Głównie, ponieważ te aplikacje są zazwyczaj ciężkie, Będąc sieciami społecznościowymi i rozpoczynającymi sesję, będą one stale otrzymywać powiadomienia, wiadomości lub aktualizować swoje początki, pobierając stany takie jak WhatsApp. Zadania, które generalnie zużywają najwięcej danych mobilnych.

Powiązane pytania

Inne bardzo częste pytania które mają wiele wspólnego z tematem, Ponieważ wiele osób denerwuje się, że ich aplikacje pobierają zbyt szybko ich telefony komórkowe, zużywają także w jednej chwili mobilną transmisję danych, dodatkowo denerwuje ich to, że aplikacje, z których w ogóle nie korzystają, są aktywne i cały czas wysyłają powiadomienia m.in. inne przypadki.

Bez wątpienia potrafią doprowadzić każdego do szaleństwa. Poniższe pytania mogą być bardzo przydatne dla Ciebie, jeśli również masz problemy z którymkolwiek z poniższych:

Jeśli masz więcej pytań na ten temat, możesz skorzystać z dowolnego linku, mamy taką nadzieję Zobacz jak to zrobić może pomóc Ci rozwiązać te problemy szybko, łatwo i skutecznie.

dołącz do naszego kanału telegram