Saltar al contenido

Jak umieszczać lub umieszczać emotikony i emotikony na ikonach i folderach na pulpicie na moim Androidzie?

8 de mayo de 2022

Emotikony są dziś ważną częścią życia wielu ludzi. Wprawdzie nie jest to coś fundamentalnego, ale jeśli używamy go na co dzień, a nawet w wielu naszych wiadomościach, między innymi, nie byłyby lub wyrażały to samo, gdyby nie emotikony. Więc w wielu przypadkach my chciałby przenieść wyrażenie na inny poziom umieść emotikony w ikonach naszego Androida.

W wielu przypadkach, aby po prostu dobrze dostosować Androida, aby uczynić go jeszcze bardziej naszym, pomysł spersonalizuj pulpit za pomocą emotikonów albo przez zastąpienie folderów, albo poprzez nazwy aplikacji, jest po prostu świetne, aby móc mieć „dodatkową” warstwę dostosowywania, która wskazuje drogę.

Coś, co jest naprawdę bardzo pozytywne, to posiadanie tych opcji, które w inne systemy operacyjne, których nie mogliśmy znaleźćcoś, z czego Android powinien być dumny.

Z tego powodu, jeśli chcesz w jakikolwiek sposób umieścić emotikony na ikonach swojego Androida, postępuj zgodnie z tym małym praktycznym przewodnikiem, a za kilka minut będziesz miał wszystko spersonalizowane, co będziesz w stanie docenić, nie jest to skomplikowane na wszystko i w ciągu kilku minut otrzymasz dowolną ikonę lub nazwę aplikacji z emotikonami, co ułatwi jej zlokalizowanie na pulpicie, w przypadku gdy jest to łatwiejsze dla Ciebie zlokalizuj je, prowadząc Cię po emoji że wybrałeś

Jak dodać emotikony w tytułach na komputery na Androida

Aby to osiągnąć, musisz po prostu nacisnąć i przytrzymać ikonę, którą chcesz zmienić i którą masz na pulpicie. Gdy pojawi się okno z opcjami, musisz przenieść je do miejsca, w którym jest napisane „Edytuj”. Pomysł jest poszukaj przycisku, który pozwala na modyfikacjęw zależności od urządzenia i programu uruchamiającego, może się różnić.

Teraz będziesz musiał kliknąć nazwę, aby ją edytować, ale przejdziesz do sekcja emoji znaleziona na klawiaturze. Musisz tylko umieścić emoji, które chcesz dodać, i voila, będziesz miał nazwę aplikacji z emoji w niej.

Jak umieścić emotikony w folderach Androida

Zasadniczo to, co musisz zrobić, jest takie samo, jak wyjaśniliśmy wcześniej, wchodzisz do folderu, musisz kliknąć nazwę, a następnie edytować ją w tak samo jak wcześniejTo nie jest bardzo naukowe.

Jak widać, dostosowywanie czegokolwiek innego w systemie Android nie jest wcale skomplikowane, jak zawsze mówimy, ogromną zaletą tego systemu operacyjnego jest to, że możesz szczegółowo dostosować każdy jego zakątekza co niewątpliwie należy podziękować i bardzo.

Możesz wykonać oba procesy bez względu na posiadaną wersję telefonu, wystarczy mieć system Android, aby móc dostosować wszystko do swoich upodobań i stylu.

oprogramowanie na Androida na telefonie

Więcej dostosowań w systemie Android

Jeśli nie chcesz poprzestać na samych emotikonach, możesz również wypróbować inne metody spersonalizuj swój telefon z Androidemmożesz spróbować:

  • Zmień tapetę ekranu głównego i blokady. Jeden z najbardziej podstawy personalizacji telefonu komórkowegomożesz wybierać spośród wielu układów oferowanych przez system, a nawet wybrać jeden z galerii, taki jak zdjęcie lub pobrany obraz.
  • Wybierz typ klawiatury, który Ci się podoba. Zgadza się, klawiatury mają również własną gamę motywów i kolorów, z których możesz wybierać, jeśli chcesz, możesz również wybierz obraz ze swojej galerii.
  • Pobierz Launcher, który pasuje do Twojej osobowości. Wyrzutnie to pakiety tematyczne, Android oferuje kilka, które zawierają ikony, które możesz zmienić na ekranie.
  • Tryb jasny lub ciemny, wybierz jeden. DW zależności od tego, co lubisz najbardziejodcienie oparte na bieli lub czerni.
  • Nie trzymaj się domyślnej litery. Możesz go skonfigurować w sekcji „Ustawienia”, a tym samym wybierać między rodzajami źródeł, które ci oferują. chociaż może potrzebujesz do tego aplikacji.
  • Można również dostosować muzykę i dźwięki. Można również zmieniać motywy dźwięków powiadomień, ostrzeżeń czy budzików będziesz cieszyć się muzyką, którą lubisz.

A teraz znasz wiele innych sposobów na personalizację telefonu, nie tylko umieszczaj emotikony na ikonach, bardziej otwórz swój umysł i spersonalizuj w pełni, aby Twój telefon komórkowy odzwierciedla Twoją osobowość.

dołącz do naszego kanału telegram