Skip to content

Jak umieścić wiadomość, frazę lub tekst na ekranie blokady mojego telefonu komórkowego z Androidem lub iPhonem

20 de wrzesień de 2023

Wiele osób nie wie jak umieścić wiadomość na ekranie blokady. Jest to dość łatwe, a przede wszystkim bardzo przydatne, ponieważ możesz umieścić wiadomość, aby zapamiętać coś, co musisz zrobić, lub zdanie, które wiele znaczy w twoim życiu.

Jakąkolwiek wiadomość chcesz umieść na ekranie blokady. Dzisiaj zobaczymy, jak dodać wspomnianą wiadomość do ekranu i za każdym razem, gdy będziesz chciał odblokować telefon komórkowy, będziesz mógł ją zobaczyć.

Jak umieścić wiadomość na ekranie blokady

Nie musisz pobierać aplikacji innych firm. Możesz zrobić wszystko z opcji Androida. Coś całkiem pozytywnego, bo im mniej aplikacji do tego typu rzeczy pobierzemy, tym lepiej będzie działać urządzenie mobilne. Więc jeśli chcesz dodaj wiadomość na ekranie blokady Czytaj dalej.

Generalnie większość ludzi konfiguruje wiadomość na ekranie blokady mieć coś w rodzaju przypomnienia o czymś, co musisz zrobić. Jest to całkiem normalne, ponieważ dziś wszyscy mamy urządzenie mobilne i coś, co robimy dość często, to między innymi sprawdzanie godziny.

Jak umieścić wiadomość na ekranie blokady

Aby wyświetlić wiadomość na ekranie blokady, wykonaj następujące kroki:

  • Przede wszystkim otwórz aplikacje.
  • Następnie musisz udać się do Ustawienia albo Ustawieniazależy to od wersji Androida.
  • Teraz poszukaj „Bezpieczeństwo i lokalizacja”.
  • Wśród wyświetlonych opcji zobaczysz opcję „Ekran blokady”.
  • Po naciśnięciu pojawia się kilka opcji: „Na ekranie blokady„”, „Dodaj użytkowników z ekranu blokady” I „Wiadomości na ekranie blokady”.
  • Oczywiście wybierzemy ostatnią z opcji, która mówi: „Wiadomości na ekranie blokady”.
  • Pojawi się wyskakujące okienko, w którym będziesz mógł dodać wiadomość, którą chcesz umieścić ekran blokady.

Umieść wiadomość na ekranie blokady

Tutaj możesz teraz umieść wiadomość, którą chcesz, Najczęstszą rzeczą jest ustawienie przypomnienia. Ale możesz dodać, co chcesz, od fraz po delikatne wiadomości, między innymi na telefonie swojego chłopaka.

Jeśli chcesz zmodyfikować wiadomość, musisz powtórzyć cały proces, o którym wspomnieliśmy powyżej i po prostu umieścić inny tekst, w ten sposób możesz bez problemu zmienić treść wiadomości. ekran blokady i nadal możesz mieć aktywne powiadomienia.

Dowiedz się, jak ukryć wiadomości i powiadomienia na ekranie blokady

dowiedz się, jak ukryć wiadomości i powiadomienia

Chociaż powiadomienia to przedstawić urządzenia z Androidem Dla niektórych użytkowników są one niezbędne, ponieważ pozwalają im być na bieżąco z aplikacjami i innymi przypomnieniami. W innych okolicznościach ta funkcjonalność jest elementem, który czasami może być szkodliwy dla posiadaczy tego sprzętu.

Aspekt negatywny związanych z tymi powiadomieniamipolega na tym, że określone osoby mogą przeglądać wiadomości właściciela bez konieczności odblokowywania urządzenia. Stanowi to dużą niedogodność dla prywatności użytkowników i skłania ich do szukania sposobów dezaktywacji tych powiadomień.

Należy wziąć pod uwagę, że istnieje możliwość wyłączenia tej funkcji lub po prostu jej ograniczenia w zależności od używanego systemu operacyjnego nasze urządzenia z Androidem. Dezaktywację tego elementu możemy jednak rozpocząć od wersji 5.0 i nowszych jedynie na urządzeniach z systemem operacyjnym Android.

W tych modelach, które używają wersja 5.0 i 6.0 Musisz uzyskać dostęp do ustawień i wejść w opcję dźwięku i powiadomień. Tam możemy wybrać interesującą nas aplikację i włączyć opcję ukryj poufne treści, a treść powiadomienia lub wiadomości nie będzie wyświetlana.

W ten sam sposób tę metodę można przeprowadzić na urządzeniach z wersją Androida 7.0 i 8.0, dostęp do ustawień, następnie powiadomienia i wybór żądanej aplikacji. W ramach opcji możemy po prostu wyłączyć powiadomienia wyświetlane na ekranie blokady.

Jeśli z jakiegoś powodu chcemy uniknąć dezaktywacji wiadomości i przypomnieniamożemy zezwolić na wyświetlanie powiadomienia bez przeglądania treści, poprzez ustawienia aplikacji.

Dzięki temu możemy korzystać z powiadomień i powiadomień nasze urządzenia z Androidem bez obawy, że inne osoby będą mogły przeglądać treść wiadomości aplikacji.

dołącz do naszego kanału telegram