Skip to content

Jak umieścić moją aplikację Snapchat w kolorze czarnym z mojego iPhone’a? -Tryb ciemny

25 de styczeń de 2022

Bez wątpienia ciemny tryb urządzeń mobilnych to doskonała opcja, aby jak najlepiej i bezproblemowo korzystać z urządzenia mobilnego. A w aplikacji Snapchat możesz jej również używać, jeśli masz iPhone’a. Z tego artykułu dowiesz się, jak Korzyści z trybu ciemnego i jak aktywować tę opcję ze swojego iPhone’a. Nie zbłądź i czytaj dalej ten artykuł.

Jakie są zalety aktywacji trybu ciemnego w aplikacji?

Posiadanie iPhone’a to doskonałe urządzenie, nie tylko ze względu na jego konstrukcję i wsparcie technologiczne, które czyni go atrakcyjnym, ale także dlatego, że jego system jest bardzo łatwy w obsłudze. Choćby wymaga dużo uwagi Jak każde inne urządzenie mobilne, ma wiele funkcji, które możesz wypróbować, aby jak najlepiej je wykorzystać.

Jedną z tych funkcji jest tryb ciemny, który jest obecny we wszystkich telefonach komórkowych, a także w iPhonie. Wielu nie wie, jak aktywować tę opcję, a także Zalety przełączania aplikacji w tryb ciemny. A zalet jest naprawdę wiele, na przykład oszczędzasz zużycie baterii, ponieważ unikasz tego, że po włączeniu ekranu telefonu komórkowego bateria nie rozładowuje się tak szybko, ponieważ jasność ekranu została zmniejszona.

Poza tym chronisz swój wzrok, wiadomo, że światło z urządzeń mobilnych powoduje zmęczenie oczu co osłabia wzrok, powodując uszkodzenie siatkówki. Tak więc aktywacja trybu ciemnego znacznie zmniejsza jasność ekranu i możesz korzystać z urządzenia iPhone bez wpływu na wzrok. W ten sposób możesz zmniejszyć zmęczenie wzroku podczas korzystania z telefonu komórkowego. Teraz, gdy znasz już zalety trybu ciemnego, spróbuj zastosować go na swoim telefonie komórkowym.

Jakie istnieją alternatywy, aby skonfigurować tryb ciemny w Snapchacie?

Istnieją różne alternatywy, w których możesz ustawić tryb ciemny Snapchat na swoim iPhonie. Dlatego damy Ci je poznać, wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom i jest łatwy do wykonania.

Korzystanie z aplikacji innej firmy

Możesz użyć aplikacji innej firmy, takiej jak Cydia, która jest oprogramowaniem kompatybilnym z systemem iOS. Wchodzisz do tej aplikacji i przystępujesz do instalacji całego pakietu iFile, musisz poczekać na pobieranie wszystkich plików pakietu Nightmare. Następnie wchodzisz do pobranego pakietu i przystępujesz do instalacji. Następnie powinieneś ponownie uruchomić iPhone’a, a zobaczysz, że Twój Snapchat przejdzie w tryb ciemny. Sugerujemy, aby przed użyciem aplikacji innej firmy zweryfikować, czy jest ona niezawodna, aby nie uszkodzić sprzętu.

Z ustawień telefonu

Wchodzisz do aplikacji Snapchat i w lewym górnym rogu ekranu naciskasz na swoje zdjęcie profilowe. Następnie kliknij Ustawienia, zobaczysz menu opcjiprzesuń, aż znajdziesz Wygląd aplikacji, co po hiszpańsku oznacza wygląd aplikacji i kliknij tam.

W środku wybierasz opcję Always Dark, co oznacza zawsze ciemny, a tym samym przełącz swój Snapchat w tryb ciemny. Teraz, jeśli chcesz umieścić całe urządzenie iPhone w trybie ciemnym, musisz wybrać opcję Dopasuj system, a Twój iPnone zostanie skonfigurowany w trybie ciemnym.

W trybie ciemnym Google

Z Google możesz łatwo aktywować tryb ciemny. Wchodzisz do aplikacji Google Chrome na swoim urządzeniu iPhone, znajdujesz się w Ustawienia i wybierz opcję Wyświetlacz i jasność. Kliknij Ciemny, a zobaczysz, jak przeglądarka automatycznie przechodzi w tryb ciemny. Tak łatwo i szybko. W Chrome możesz łatwo przełączyć wszystkie strony internetowe w tryb ciemny.

chromowane okno w trybie ciemnym

Aplikacje, które mogą pomóc zredukować niebieskie światło w telefonie komórkowym

Z drugiej strony w sieci można uzyskać wiele aplikacji, które można wykorzystać do zmniejszenia niebieskiego światła w telefonie komórkowym. W ten sposób możesz korzystać z telefonu komórkowego o każdej porze nocy lub w miejscach o słabym oświetleniu, nie męcząc wzroku. Zwróć szczególną uwagę na aplikacje, które polecamy.

Filtr światła niebieskiego

Jest to aplikacja, która działa jak filtr dla niebieskiego światła emitowanego przez ekran Twojego urządzenia mobilnego i redukuje je w taki sposób, aby nie wpływało na Twoje widzenie. Dzięki tej aplikacji możesz zmieniać ton i intensywność światła ekranu, możesz pobrać go bezpłatnie z Apple Store.

Podłoże Głowa

To kolejna aplikacja, która oferuje motywy, z którymi możesz spersonalizuj swoje urządzenie mobilne, wybranie ciemnego motywu pozwoli ci przyciemnić światło na ekranie. Do wyboru są różne motywy. Musisz jednak upewnić się, że aplikacja jest kompatybilna z Twoim urządzeniem mobilnym, ponieważ motywy mogą nie być dostępne dla wszystkich telefonów komórkowych.

Filtr ciemniejszego ekranu

aplikacja filtrująca ciemniejszy ekran

Jak sama nazwa wskazuje, ta aplikacja oferuje filtr ciemnego ekranu, który chroni Twój wzrok. Możesz skonfigurować tryb nocny, który ma aplikacja, a tym samym korzystać z telefonu komórkowego w nocy. Ponadto oferuje kolejną zaletę w zakresie oszczędzania zużycia baterii telefonu komórkowego.

Kiedy oficjalna wersja trybu ciemnego zostanie udostępniona na Snapchacie?

Wszyscy z niecierpliwością czekają na oficjalne uruchomienie ciemnego trybu Snapchata na wszystkich urządzeniach mobilnych. Chociaż możesz zmienić kolor aplikacji Snaphat na czarny, tryb ciemny nie jest oficjalnie dostępny dla aplikacji. Prawda jest taka, że ​​twórcy Snapchata od dawna próbują stworzyć ten tryb i są nawet dobre wieści, bo ten tryb możesz go aktywować w niektórych wersjach iPhone’a.

tryb ciemny snapchat na iPhonie

Chociaż wciąż trzeba wprowadzić ulepszenia w trybie, dzięki tej opcji byli w stanie odpowiedzieć na żądania milionów użytkowników. Stopniowo te zmiany będą odzwierciedlane na wszystkich urządzeniach mobilnych, ale jeśli masz iPhone’a, odinstaluj Snapchata i przejdź do zainstaluj najnowszą wersję aplikacji i sprawdź tryb ciemny. Nie ma jeszcze daty oficjalnego uruchomienia trybu ciemnego na Snapchat, pozostaje czekać do tego czasu.

dołącz do naszego kanału telegram