Skip to content

Jak umieścić lub utworzyć skróty kontaktu na ekranie głównym Androida

14 de marzec de 2021

System Android ma nieskończone możliwości dostosuj nasz telefon komórkowy a tym bardziej, jeśli masz najnowsze aktualizacje, nie możesz przegapić nowych, które mają. Ten sam system poinformuje Cię o nowych wersjach.

Jest wielu użytkowników, którzy zadowolą się po prostu zmień tapetę na swoje telefony komórkowe ale inni starają się dostosować je tak bardzo, jak tylko mogą, ważne jest, aby zachować ostrożność przy wprowadzanych zmianach, aby nie błędnie skonfigurować tego, co pochodzi z fabryki, a raczej nie stracić gwarancji.

Na świecie najczęściej używany jest system operacyjny Android, ale ważne jest, aby go aktualizować Cóż, w ten sposób Twój telefon komórkowy będzie lepiej chroniony przed wirusami lub hakerami, którzy chcą zawłaszczyć Twoje dane osobowe, tak samo istnieją szkodliwe programy za pośrednictwem naszego komunikatora internetowego, które mogą dostać się do naszego telefonu komórkowego, stawiając nas w sytuacjach zagrożenia.

Tutaj wyjaśnimy kroki, abyś mógł umieść skróty kontaktu na ekranie głównym, jeśli używasz systemu operacyjnego Android.

Do czego służą skróty?

To bardzo przydatne narzędzie służy jako skrót do folderu lub pliku, aby szybko wejść na stronę, kontakt lub aplikację. Ogólnie, ten dostęp jest na pulpicie lub w menu głównym naszego telefonu komórkowego i nie zawsze ma ten sam adres URL.

Są one odpowiedzialne za zabranie nas do aplikacji, której chcemy użyć, jest to określony plik ma rozszerzenie wejściowe dla łatwości i szybkości. W ten sposób pozwala stworzyć ikonę, w której jest skojarzona z żądaną aplikacją.

Gdy mamy wiele aplikacji lub narzędzi, jest to bardzo pomocne używaj skrótów, ta metoda jest bardzo przydatna w wielu sytuacjach. Są powszechnie używane nie tylko na urządzeniach mobilnych, ale także na komputerach w celu łatwego bezpośredniego dostępu do gier wideo.

W ten sam sposób możesz zmienić ikonę reprezentującą twoją grę wideo. Po zakończeniu instalacji gry wideo przechodzisz do pobierania skrót na pulpicie z Twojego komputera.

Jak mogę utworzyć skróty do moich kontaktów na ekranie głównym mojego telefonu z systemem Android?

Jeśli masz kontakt, który jest bardzo częsty, z pewnością chcesz wiedzieć, jak stworzyć bezpośredni dostęp, aby go ułatwić, a tym samym stworzenie go nie wymaga wiele pracy. Chociaż nie jest to trudne, ale musisz wykonać kilka kroków, które pokażemy Ci, aby wykonać to zadanie.

Aby utworzyć ten skrót, jak możesz go nazwać, musisz przejść do ikony kontaktów i poszukać kontaktu chcesz szybko mieć na pulpicie przytrzymaj go na górze kontaktu, a następnie dajesz mu skrót do początku, który pojawia się jako ostatnia opcja i tak po prostu twój skrót pojawi się na ekranie startowym, czyli w menu głównym.

ręka trzyma telefon z systemem Android

Jeśli dostęp nie jest dokładnie tam, gdzie go chcesz lub na ekranie, na którym chcesz, będziesz możesz obracać w dowolnym miejscu, przytrzymując ikonę i przeciągnij ją w miejsce, w którym jej potrzebujesz, i tam ją upuść. Zadzwonisz lub wyślesz wiadomość do tej osoby szybciej.

Skróty na innych urządzeniach

W przypadku komputerów, szybko tworząc plik skrótu, możesz łatwo uzyskać dostęp do tego, czego potrzebujesz, wielu tworzy je na jednostce pamięci lub też na pulpicie. Musimy tylko wybrać plik i podać wielkie litery + F10 i za pomocą strzałki utworzyć skrót, ostatecznie dając Enter.

Ten skrót nie pomoże nam bezpośrednio osiągnąć tego, czego chcemy. Termin ten jest najczęściej używany w informatyce, ponieważ mieć dane o lokalizacji lokalizacji danego pliku. Skróty zostały stworzone, aby zaoszczędzić czas i zaoszczędzić nam kilku kroków, aby dostać się do dokumentu, gry, aplikacji, do której skrótem jednym kliknięciem jesteś już w tym, czego potrzebujesz.

Obecnie tworzenie skrótów na komputerach lub telefonieponieważ system Android umożliwia nam wprowadzanie wielu modyfikacji w naszych telefonach komórkowych, aż do dodania skrótu do strony internetowej w systemie Android, aby zapewnić łatwy dostęp do ulubionych witryn internetowych i nie tracić czasu na ich uzyskiwanie.

dołącz do naszego kanału telegram