Skip to content

Jak umieścić ikony aplikacji na pasku powiadomień – Dostosuj pasek stanu

10 de Maj de 2021

Smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android są powszechnie znane ze swoich duża liczba opcji, narzędzi, usług i narzędzi, oprócz wydajnej obsługi i prostego i eleganckiego interfejsu. Ale to nie wszystkie mocne strony tej platformy, ponieważ Android ma również w pewnym sensie całkowitą swobodę dostosowywania.

Wyjaśniamy to w ten sposób, jeśli z jakiegokolwiek powodu masz urządzenie mobilne z Androidem i nie lubisz tego wyglądu Z menu startowego, ikon aplikacji lub koloru interfejsu masz całkowitą pojemność i swobodę, aby móc zmienić to według własnych upodobań, ale oczywiście wszystkie te procesy można przeprowadzić tylko za pomocą aplikacji skoncentrowanej na aplikacji na tego typu obszarach.

Jeśli chcesz wprowadzić określony rodzaj zmiany Najlepsze, co możesz zrobić, to wyszukać aplikację ze Sklepu Play lub ze sklepu alternatywnego lub zewnętrznego, który służy jako narzędzie do rozwiązania tego typu problemu lub niedogodności. Ale przede wszystkim musimy dokładnie wyjaśnić, co chcemy zmienić w naszym telefonie komórkowym.

Istnieją różne aspekty, które można w pełni dostosować w naszym telefonie komórkowym, ale być może jeden z nich oferuje większe możliwości wymiany to pasek powiadomień. Poniżej powiemy Ci więcej na ten temat oraz szczegóły tego narzędzia, więc zostań z nami i poznaj wszystkie ważne dane związane z paskiem powiadomień.

Co to jest pasek powiadomień i co zawiera?

To jest narzędzie wdrożone we wszystkich wersjach Androida istniejący. Dlatego możemy to zobaczyć na dowolnym urządzeniu mobilnym, które ma ten system. Dzięki temu możemy zobaczyć wszelkiego rodzaju powiadomienia prezentowane przez aplikacje, które wcześniej zainstalowaliśmy. Z tego narzędzia będziemy powiadamiani o wszelkiego rodzaju wiadomościach, połączeniach i innych ważnych danych z aplikacji.

W tym możemy również zobaczyć serię plików usługi u szybkie opcje które możemy aktywować jednym dotknięciem. W ramach tych zwykle wyróżnia się pudełko Bluetooth, Wi-Fi, sieci komórkowe, połączenie danych, GPS, tryb ciemny, tryb czytania, latarka, obracanie ekranu, oszczędzanie baterii i wiele innych całkowicie przydatnych i niezbędnych narzędzi.

Ale z drugiej strony w niektórych przypadkach może brakować narzędzia bardzo potrzebne w naszym pasku powiadomień, aw większości urządzeń mobilnych nie mamy bezpośredniej możliwości zmiany tych aspektów. Dlatego, jak wspomnieliśmy wcześniej, naszym najlepszym rozwiązaniem jest wybranie aplikacji skoncentrowanej na tej pracy.

Jak mogę umieścić ikony aplikacji na pasku powiadomień?

Istnieją różne narzędzia, w ramach których możemy dodać do naszej tablicy powiadomień, ale aby osiągnąć ten proces, będziemy potrzebować aplikacji. Następnie w razie potrzeby opowiemy o kilku interesujących aplikacjach dostosuj nasz odpowiedni pasek stanu lub powiadomienia.

Navbar Apps

To jest wyrafinowane i eleganckie narzędzie dzięki czemu będziemy mieli różne opcje do wyboru, aby dostosować nasz pasek powiadomień i dodawać aplikacje bez żadnych niedogodności. Możemy zmienić kolor interfejsu naszego urządzenia mobilnego według własnych upodobań, jak również możemy zmienić rozmiar aplikacji hostowanych na tablicy powiadomień.

Kolejny interesujący fakt tej aplikacji jest to, że możemy dodać obraz do paska powiadomień, możemy wybrać między domyślnymi lub hostowanymi w naszej galerii.

aplikacja navbar

Status

Jest to prawdopodobnie jedna z aplikacji skupionych na dostosowywaniu pasków narzędzi bardziej kompletne, które istnieją w Sklepie Play. Dzięki Status będziemy mieli do wyboru długą listę opcji, w ramach której możemy wyraźnie zaznaczyć możliwość dodania aplikacji, którą chcesz, do paska powiadomień.

Ma również inne interesujące punkty, takie jak oferowanie nam możliwości zmienić kierunek i położenie górnych ikon, oprócz możliwości wyboru projektu płyty, który najbardziej Ci odpowiada.

Wyrzutnia paska

To niewątpliwie aplikacja prostsze w porównaniu do poprzednich. Bar Launcher to narzędzie całkowicie skoncentrowane na daniu nam możliwości dodawania aplikacji do paska powiadomień. Spowoduje to wyświetlenie listy aplikacji na tablicy w postaci rolki.