Skip to content

Jak umieścić darmowe naklejki, rysunki, teksty i ikony na zdjęciach na Facebooku, Instagramie, WhatsApp

5 de styczeń de 2023

Emotikony opanowały świat fotografii, a dodawanie ich do naszych zdjęć jest naprawdę zabawne, wielu zdecydowało się je tworzyć na niektórych stronach internetowych, a inne przy użyciu niektórych aplikacje do umieszczania tych zabawnych naklejek.

Krótko mówiąc, jest to świetna nowość, którą możemy znaleźć w sieciach społecznościowych, gdzie zwykle się widujemy edytowane zdjęcia z twarzami, emotikonami i ikonami. Z tego powodu dzisiaj powiemy Ci, która aplikacja jest idealna do umieszczania ikon na zdjęciach, dzięki czemu wyglądają świetnie.

Chociaż to prawda, w Google Play możemy znaleźć dużą liczbę aplikacji i odmian, które pozwala na edycję zdjęćale żaden nie jest tak dobry jak ten, o którym przy tej okazji wspomnimy, a tym bardziej po wykonaniu kilku testów i zobaczeniu wspaniałych wyników nie mamy co do tego wątpliwości.

Najlepsza aplikacja do dodawania ikon do zdjęć na urządzenia z systemem Android

Jedną z najlepszych aplikacji do umieszczania naklejek na zdjęciach jest Emoji Photo Sticker Maker Pro. Ta aplikacja jest całkowicie darmowa i działa doskonale na każdym urządzeniu z Androidem, w rzeczywistości jedynym wymaganiem jest to, aby twoje urządzenie korzystało z tego systemu operacyjnego i miało aparat.

Jak działa Emoji Photo Sticker Maker Pro

Ta aplikacja pozwala nam tworzyć bardzo zabawne obrazy wraz z dużą liczbą ikon, które możemy w nim znaleźć, aby wstawić je do naszych zdjęć. Jego użycie jest bardzo proste, po utworzeniu obrazu z dodanymi emoji, naklejkami, ikonami lub emotikonami możesz udostępnić zdjęcie w dowolnej sieci społecznościowej, którą lubisz.

Kolejną interesującą cechą tej aplikacji jest to, że można znaleźć szeroką gamę filtrów, a także dodawać teksty, edytować zdjęcia i nie tylko. W tej aplikacji nie można nie zauważyć, że możemy znaleźć wiele znajomych twarzy, które pojawiają się w sieciach społecznościowych, takich jak WhatsApp, Facebook, Twitter, Instagram i Snapchatod smutnych i zmęczonych emotikonów po szczęśliwe i zakochane.

Oprócz udostępniania obrazów możemy je również zapisać na urządzeniu, aby mieć kopię utworzonego przez nas obrazu.

Jak pobrać Emoji Photo Sticker Maker Pro

  1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otwórz aplikację Google Play. Ta aplikacja może znajdować się w katalogu aplikacji na Androida.
  2. Teraz musisz wyszukać Emoji Photo Sticker Maker Pro w Google Play, wpisując nazwę w pasku wyszukiwania.
  3. Po znalezieniu aplikacji musisz Kliknij na to aby wprowadzić szczegóły gry, a następnie musisz kliknąć przycisk Instaluj.
  4. Na tym ekranie pojawi się okno, w którym znajdują się niezbędne informacje mieć dostęp do aplikacjiwięc musisz nacisnąć tam, gdzie jest napisane Akceptuj.
  5. Teraz aplikacja powinna rozpocząć pobieranie, musisz poczekać na zakończenie pobierania i zostać zainstalowany automatycznie.
  6. Po zakończeniu instalacji możesz edytować wybrane zdjęcia za pomocą Emoji Photo Sticker Maker Pro na urządzeniu z Androidem. ty po prostu musisz podążaj za wszystkimi wskazówkami które wydają się używać go bez problemów.

Jak dodać naklejki do WhatsApp, jeśli mam telefon iPhone

Jeśli masz urządzenie iPhone, masz również możliwość tworzenia naklejek i używania ich w sieciach społecznościowych. Do tego potrzebujemy również aplikacji, która ułatwi nam tworzenie tych emotikonów lub zabawnych min. Aplikacja, która spełnia cel, ma nazwę Studio tworzenia naklejek i jest dla nas również bezpłatne do pobrania bez żadnego problemu.

umieść śmieszne twarze i naklejki za pomocą aplikacji na iOS

Jak możemy stworzyć nasze naklejki? Bardzo proste, po pobraniu aplikacji na telefon komórkowy otwieramy ją i tworzymy nową kolekcję. Tam dodamy te obrazy, które chcemy zmodyfikować w Naklejki, możemy dodawać wszelkiego rodzaju zdjęcia naszych preferencji, nie tylko zdjęcia osobiste, ale także znane lub znane osoby.

Następnie wybierasz obraz, a aplikacja pozwala wyciąć interesującą Cię część, a następnie jest to kwestia eksportu, aby można było później użyć go w aplikacji WhatsApp. Ale już Na co czekasz, aby stworzyć najzabawniejsze zdjęcia? Teraz masz aplikację do umieszczania ikon na zdjęciach, których tak bardzo szukałeś. Jeśli masz jakiś problem z pobieraniem, możesz zostawić nam komentarz, a my ci pomożemy.

dołącz do naszego kanału telegram