Skip to content

Jak umieścić bezpośredni dostęp do gier na Facebooku na pasku nawigacyjnym?

13 de listopad de 2021

Wszystkie platformy chcą ewoluować i dostosowywać się do nowych trendów użytkowników. Doprowadziło to do poprawy doświadczeń Facebooka w obszarze gier wideo. Jeśli chcesz wiedzieć, jak utworzyć skrót do swoich gier, zapraszamy do przeczytania tego artykułu.

Jakie skróty można umieścić w pasku profilu na Facebooku?

Przyciski dostępu na profilu na Facebooku pomagają użytkownikowi mieć stałe ramki niektórych funkcji na ekranie. Początkowo platforma miała z góry określone rdzenie, ale czasami nie była dostosowana do potrzeb użytkownika. Dlatego teraz możesz dostosować dostęp do swoich preferencji.

Masz do wyboru kilka opcji: Rynek, Oglądaj, wydarzenia, Grupy, Profil, prośby o dodanie do znajomych, Wiadomości, gry, spotkania. Należy zauważyć, że na razie nie wszyscy użytkownicy mają taką możliwość, ponieważ ta aktualizacja jest dostępna tylko w niektórych krajach. Ale nie martw się, stopniowo ta aktualizacja będzie rozpowszechniana na całym świecie.

W jaki sposób dostosowywany jest pasek skrótów na Twoim koncie na Facebooku?

Fakt, że Facebook otworzył możliwość personalizacji paska, daje każdej osobie swobodę wyboru funkcji, z których korzysta najczęściej i które chce mieć pod ręką. Oznacza to, że jeśli jesteś zakupoholikiem, lubisz tworzyć grupy lub jesteś zagorzałym graczem, nie musisz już iść długą drogą, aby znaleźć tę funkcję.

Z iPhone’a

Jeśli zwykle korzystasz ze swojego konta z Urządzenie iPhone i chcesz, aby pasek dostępu zawierał wybrane przez Ciebie narzędzia, teraz możesz to zrobić bardzo łatwo. Wystarczy wejść na Facebooka i poszukać ustawień i prywatności. Znajduje się to na pasku znajdującym się u dołu ekranu.

Z urządzeniem z Androidem

Zamiast, jeśli masz androida i chcesz skrócić czas potrzebny na wyszukiwanie funkcji, z których korzystasz najczęściej, musisz zlokalizować pasek dostępu, który znajduje się u góry ekranu. Znajdziesz tam trzy poziome paski, które po naciśnięciu dają opcję Ustawienia i Prywatność. W oknie, które się otworzy, musisz kliknąć Ustawienia, tam możesz dostosować wszystkie aspekty swojego konta, które chcesz zarezerwować.

Z Twojego komputera

W przypadku komputerów Nie można jeszcze dostosować paska, ta opcja jest dostępna w innych nazwanych przez nas urządzeniach. Ale nie zniechęcaj się, bo na pewno masz inteligentne urządzenie, w którym możesz dokonać wszystkich zmian. Wystarczy pobrać aplikację na urządzenie mobilne.

Zmiany, które Facebook wprowadził przez lata, dały ludziom autonomię w zakresie zmiany niektórych aspektów konta, które wcześniej były nietykalne. Daje to swobodę tym, którzy lubią, gdy ich aplikacje dostosowują się do ich gustów i potrzeb, ponieważ mogą szybciej obsługiwać i widzieć, czego chcą.

telefon komórkowy z facebookiem

Dzięki aplikacji na Androida

Po wejściu na konto zobaczysz na ekranie ikonę z trzema paskami, którą musisz nacisnąć. Spowoduje to przejście do okna, które musisz przesuwać, aż znajdziesz ustawienia. Więc musisz przewijaj, aż znajdziesz zakładkę: Skróty. Tam możesz aktywować żądane funkcje, wystarczy przesunąć przełącznik z lewej strony na prawą.

Z iOS

Jeśli masz iOS, procedura dodawania skrótu do paska nawigacyjnego jest taka sama, jedyną różnicą jest to w iOS pasek znajduje się na dole ekranu. To znaczy, że na początku musisz rozpocząć wyszukiwanie od dołu, a potem cały proces jest taki sam jak w Androidzie.

Ze stroną internetową

Jeśli odwiedzasz stronę platformy z urządzenia mobilnego, proces również jest taki sam, ale jeśli robisz to z komputera, nie będziesz mógł dokonać zmian. Należy zauważyć, że w krajach, w których ta aktualizacja nie została włączona, możesz tylko aktywować lub dezaktywować dostęp do: Grup, Watch, Marketplace, więc jeśli jesteś w tych krajach, będziesz musiał trochę poczekać.

dołącz do naszego kanału telegram