Skip to content

Jak ukryć związek na Facebooku dla niektórych osób

22 de kwiecień de 2023

Facebook to jedna z sieci społecznościowych, która wywarła największy wpływ na świecie od czasu swojego pojawienia się ponad dekadę temu., a prawda jest taka, że ​​mamy do czynienia z platformą, z której codziennie korzystają miliony użytkowników na całym świecie, w szczególności ponad 2000 osób z całej planety. Chodzi o to, że chociaż jest to platforma dla osób powyżej 13 roku życia, wszyscy wiemy, że są małe dzieci, które korzystają z tej aplikacji nawet za zgodą rodziców, czego nie powinniśmy ignorować.

Cóż, następną rzeczą, którą musimy powiedzieć w tym względzie, jest to, że pojawiło się wiele skarg dotyczących wszystkich elementów Facebooka, które są bezpośrednio związane z prywatnością, czyli bezpieczeństwem danych osobowych, które dodajemy do tej platformy. Prawda jest taka, że ​​chociaż Facebook poprawia się pod tym względem w ostatnim czasie, wciąż jest wiele rzeczy do rozwiązania. Wiemy, że w niektórych przypadkach możemy wybrać, które osoby mogą zobaczyć nasze rzeczy, a dziś idziemy z relacjami.

To, co się dzieje, to oczywiście wiele osób, które są w związkach na Facebooku i umieściły informacje, aby świat mógł je zobaczyć, chcą uczynić to znacznie bardziej prywatnym, aby tylko określone osoby mogły zobaczyć, czy są w związku . . Na szczęście musimy ci powiedzieć, że w tego typu przypadkach istnieje rozwiązanie, które możesz wziąć pod uwagę i które pozwolą ci wybrać bardzo konkretnie, komu chcesz zobaczyć swoje prywatne informacje, i tym, którzy nie mają do nich dostępu.

Jak ukryć związek na Facebooku

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że przepisy dotyczące prywatności na Facebooku zwykle nie mają żadnych ograniczeń, więc będziesz musiał je samodzielnie zmodyfikować. Musisz mieć świadomość, że w tego typu sytuacjach te informacje są domyślnie dostępne dla znajomych lub ogółu społeczeństwa, więc jeśli ich nie zmieniłeś, wszyscy będą mieli do nich dostęp. Aby to zmodyfikować, musimy wejść na naszą tablicę na Facebooku i oczywiście wybrać opcję Edytuj profil..

Zobaczysz, że system pozwala wybrać wiele aspektów, które mamy pod ręką do modyfikacji, chociaż konkretnie musimy pozostać przy Relacji, wybierając na ołówku, aby edytować konfigurację tej sekcji, która jest tą, która jest dla nas interesujące. zobaczysz, że się pojawią dane osoby, z którą łączy nas relacja na Facebooku, a następnie po lewej stronie kilka opcji, kto może zobaczyć Twoją relację na Facebookudzięki czemu można go maksymalnie dostosować.

Wchodząc w dostosowywanie, znajdziesz różne opcje, biorąc pod uwagę, że pierwsza mówi Udostępnij: a druga Nie udostępniaj:, dzięki czemu możesz dostosować absolutnie całą tę zawartość, jak sobie wyobrażasz. Powinieneś o tym wiedzieć w ten sam sposób możesz szczegółowo wybrać, komu chcesz udostępnić, wpisując wszystkie ich imiona po udostępnieniu; więc oczywiście skorzystanie z tej funkcji sieci społecznościowej nie jest wcale trudne.

Czy udało Ci się krok po kroku ukryć swój związek na Facebooku przed niektórymi osobami?

dołącz do naszego kanału telegram