Skip to content

Jak ukryć moje zdjęcie profilowe przed kontaktem WhatsApp?

23 de maj de 2022

WhatsApp jest nadal jedną z preferowanych aplikacji do komunikacji w sieciach społecznościowych. Jednak oddzielenie naszych danych osobowych od danych publicznych staje się coraz bardziej skomplikowane. Dlatego w niektórych przypadkach potrzebujemy więcej prywatności, na przykład chcesz ukryć zdjęcie profilowe do kontaktu WhatsApp. Może się również zdarzyć, że zdecydowałeś się nie pokazywać tego nikomu, co jest kolejną realną alternatywą. W tym oświadczeniu powiemy Ci, jak z niego korzystać.

Co powinienem zrobić, aby ustawić prywatność mojego zdjęcia profilowego WhatsApp?

Coraz częściej dostrzegamy, że treści, którymi dzielimy się z rodziną, przyjaciółmi czy współpracownikami, są zazwyczaj bardzo różne. Czasami więc pojawia się potrzeba ukrycia zdjęcia profilowego ze wszystkich naszych kontaktów WhatsApp. Następnie pokażemy Ci procedurę.

 • Najpierw musisz wejść do WhatsApp na urządzeniu z Androidem. Teraz przewijasz do domu i kliknij ikonę listy i przejdź do Ustawień.
 • Następnie wybierz opcję Konto. Następnie kliknij sekcję menu Prywatność.
 • Na następnym ekranie kliknij zdjęcie profilowe. Zauważysz, że zostanie wyświetlone okno, w którym będziesz mógł wybierać między różnymi alternatywami: Wszystkie, Moje kontakty lub Nikt. W takim przypadku możesz wybrać jedną z opcji, które najbardziej Ci odpowiadają. Zgodnie z tym tylko te osoby, które chcesz, lub w inny sposób żadne, nie będą mogły zobaczyć Twojego zdjęcia WhatsApp.

Metody, których mogę użyć, aby ukryć moje zdjęcie profilowe przed kimś na WhatsApp

Ta platforma oferuje możliwość wybrania, czy chcesz ukryć swoje zdjęcie frakcji na czacie i czy żaden użytkownik go nie widzi. A także ile widzą to tylko Twoje kontakty lub po prostu pokaż to wszystkim. Jest to środek, który służy do zapewnienia większej kontroli nad swoim życiem prywatnym:

Usuwanie kontaktu z książki telefonicznej i zmiana prywatności WhatsApp

Najpierw przejdziesz do instrukcji rejestracji użytkownika na swoim urządzeniu mobilnym. Potem szukasz osoby Co nie chcesz, żebym widział Twoje zdjęcie profilowe i przystępuje do jego usunięcia. Jeśli chcesz, zanim go usuniesz, możesz skopiować numer, aby go zachować i móc go później zlokalizować.

Gdy kontakt zostanie usunięty z książki telefonicznej, ta osoba nie będzie już mogła zobaczyć Twojego zdjęcia profilowego WhatsApp. Skoro już wybrałeś, że jest widoczny tylko dla Twoich kontaktów i tej osoby nie ma już na Twojej liście. Jeśli później chcesz, aby ten użytkownik mógł ponownie zobaczyć Twoje zdjęcie profilowe, po prostu dodając je z powrotem do książki telefonicznej, na którą zezwolisz, ponieważ nie musisz zmieniać żadnego z ustawień przez WhatsApp.

Istnieje również inny sposób na to, aby Twoje zdjęcie profilowe nie było widoczne dla kogoś, kogo nie chcesz go widzieć. Bez blokowania go z listy połączeń, procedura wygląda następująco:

 • Najpierw przejdź do WhatsApp na telefonie komórkowym lub na stronie internetowej i kliknij „Ustawienia”.
 • Następnie wybierz opcję „Konto” i „Prywatność”.
 • Kliknij „Obraz frakcji” i włącz „Moje kontakty”.
 • Uzyskaj dostęp do czatu użytkownika chcesz ukryć swoje zdjęcie profilowe w aplikacji i dotknij jego nazwy.
 • Kliknij opcję „Edytuj” i wprowadź numer „31” przed numerem telefonu. To znaczy +52 31 i 10 cyfr numeru telefonu komórkowego.
 • Teraz ten kontakt nie będzie już mógł zobaczyć Twojego zdjęcia profilowego WhatsApp. W ten sposób nie stracisz numeru tej osoby. Ponieważ można go sobie wyobrazić w miejscu, w którym była jego nazwa.

sieć społecznościowa na urządzeniu mobilnym

Powinieneś wiedzieć, że kod „31” to ten, który jest wstawiany przed dowolną liczbą które chcesz oznaczyć. W ten sposób twoje nie. jest ukryta w wywołaniu.

Blokowanie kontaktu WhatsApp

Aby zablokować użytkownika z listy rejestracji w aplikacji. Musisz tylko przejść do menu. Następnie w sekcji ustawień prywatności dodaj użytkownika do listy zablokowanych użytkowników. I gotowy. Jeśli nadal nie masz jasności co do procesu. Tutaj powiemy Ci, jak to zrobić za pomocą metody, którą podajemy poniżej:

 1. Zaloguj się do WhatsApp
 2. Stuknij ikonę menu w prawym górnym rogu. Następnie naciśnij „Ustawienia”, gdy już tam będziesz, dostęp do elementu „Konto”.
 3. Następnie musisz przejść do „Prywatności”, a następnie do „Zablokowanych kontaktów”.
 4. Naciśnij element, aby dodać użytkowników w prawym górnym obszarze.
 5. Wybierz imię osoby, którą chcesz przeszkodzić.

Więc może? uniemożliwić mi zobaczenie Twojego zdjęcia profilowego, blokując je. Nie kontaktujesz się już z tym użytkownikiem, on też nie. Ponadto jednostka może nie być tego świadoma.

użytkownik WhatsApp

Powinieneś wiedzieć, że nawet jeśli to zablokowałeś, to nadal będą Cię mieć na swojej liście kontaktów, bez robienia czegokolwiek, aby tego uniknąć. Ale jeśli masz prawo usunąć go z własnej listy. Usunięcie go z Twojej książki telefonicznej. Więc aplikacja zostanie zaktualizowana i ta nazwa nie będzie się już pojawiać.

Ukryj zdjęcie profilowe ze wszystkich kontaktów WhatsApp

Tak jak ukrywasz przed użytkownikiem zdjęcie frakcji aplikacji. Możesz też zrobić to całkowicie do wszystkich osób w programie rejestracji. Aby to osiągnąć, wykonaj następujące czynności:

 • W profilu WhatsApp kliknij menu trzech punktów. Następnie wybierz Ustawienia.
 • Tam wybierz pozycję Konto. Zostanie wyświetlona pierwsza alternatywa, czyli „Bezpieczeństwo” i kliknij ją.
 • W sekcji ze zdjęciem profilowym kliknij pole „Nikt”.

Dostępne są również inne alternatywy dotyczące prywatności. Ponieważ możesz ukryć ostatni czas połączenia, dane osobowe i wyłączyć potwierdzenia czytania wskazane przez dwukrotne kliknięcie na niebiesko, jeśli wolisz.

Powinieneś także wiedzieć, że możesz ukryć swoje zdjęcie profilowe na iPhonie i to, co najlepsze nie ma potrzeby blokowania konkretnego kontaktu.

dołącz do naszego kanału telegram