Skip to content

Jak ukryć lub usunąć pasek narzędzi Safari na MAC

1 de styczeń de 2022

Jeśli jesteś użytkownikiem Apple i masz jednego z ich różne urządzenia Mac, to z pewnością poznałeś Safari. Ta doskonała przeglądarka jest zintegrowana ze wszystkimi urządzeniami, których system operacyjny należy do tej firmy zajmującej się urządzeniami elektronicznymi.

Jest to więc flagowa przeglądarka firmy Apple, jej twórcy muszą ją stale aktualizować. Można nawet powiedzieć, że ta przeglądarka jest odnaleziony w ciągłej ewolucji Ze względu na ilość dodanych funkcji, możesz usunąć ikony z paska narzędzi.

W ten sposób programiści, którzy pracują nad kodem Safari, dodają nowe narzędzia lub funkcje do tego oprogramowania. Pozwalając swoim użytkownikom być w czołówce przeglądarek stron internetowych. Zawsze myślisz o tym, co możliwe potrzeb i wygód jego użytkowników.

Wyraźnym tego przykładem jest pasek narzędzi przeglądarki. Ten pasek zawiera większość narzędzi, których użytkownik może potrzebować, zanurzając się w morzu stron internetowych. Wystarczy kilka kliknięć, aby ukryć pasek pobierania.

Pasek ten jest całkiem przydatny, ale z drugiej strony: zajmuje sporą część ekranu przeglądarki. Więc jeśli jako użytkownik chcesz się tego pozbyćSafari ma taką możliwość. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami przygotowanymi w tym krótkim przewodniku.

Jak ukryć pasek narzędzi Safari

W pierwszej kolejności będziemy musieli otworzyć naszą przeglądarkę Safari. Do tego wystarczy kliknij jego ikonę na naszym biurku lub gdziekolwiek się znajduje. Od razu eksplorujemy panel lub menu u góry programu, możesz usunąć adres URL w pasku adresu.

W tym panelu poszukamy opcji, która mówi: „Wyświetl” i wciśniemy ją. Spowoduje to wyświetlenie listy z różnymi opcjami dotyczącymi treści, które będziemy oglądać w tej przeglądarce. Teraz będziemy musieli tylko wyszukać i nacisnąć opcję, która mówi: „Ukryj pasek narzędzi”.

!I gotowy!, w ten sposób całkowicie zniknie pasek narzędzi przeglądarki safari. Podobnie procedura będzie prawie taka sama dla spraw, aby pojawił się ponownie. Będziemy musieli po prostu poszukać przycisku „Widzieć„W naszym górnym pasku przeglądarki.

Po naciśnięciu przycisku przycisk „Widok„Zostanie wyświetlona lista o różnych cechach”pasek narzędzi safariwięc możemy modyfikować. Wśród nich będzie opcja o nazwie: „Pokaż pasek narzędzi„Jeśli go naciśniemy, pasek pojawi się ponownie. W ten sposób możemy zdecydować, czy chcemy to zobaczyć, czy nie.

Ponieważ cały ten proces jest całkowicie zgodny z upodobaniami użytkownika, dodaliśmy również różne funkcje, aby zmodyfikować nasz pasek narzędzi. W tym celu będziemy musieli ponownie kliknąć przycisk Widok, ale tym razem przejdziemy do opcji, która mówi: „Dostosuj pasek narzędzi”.

W ramach tej opcji możemy dowolnie modyfikować zawartość tego paska. Abyś pozwalają na dodawanie elementów takich jak: Historia, Poczta lub druk. Poza tym możemy wybierać pomiędzy różnymi motywami lub „Skórkami” tego paska narzędzi, przed którymi możemy wybrać ten, który najbardziej nam się podoba.

Bardzo duża prędkość

Safari to jeden z programów Aby surfować po Internecie, który dziś oferuje użytkownikom większą szybkość przetwarzania i ładowania stron.

Niezwykle przyjazny?

Jeden z wielkie zalety Ta przeglądarka ma jeden z najłatwiejszych i najprostszych w użyciu interfejsów, dzięki czemu użytkownik może szybko się z nią zapoznać.

Wielodostępność

Podobnie jak wiele innych obecnych przeglądarek, ta sama jest dostępna do użytku na wszystkich komputerach z systemami operacyjnymi Windows i Mac.

Bez prawie żadnej optymalizacji

Jedną z wad tej przeglądarki jest to, że jej twórcy zwykle nie publikują dla niej prawie żadnej aktualizacji ze względu na jej niska szybkość rozładowania.

Awarie graficzne

Jedną z największych wad przeglądarki safari jest to, że nie działa ona poprawnie zoptymalizowany graficznie aby załadować większość tekstur zastosowanych do wielu bieżących stron, więc normalne jest wyświetlanie błędów graficznych po ich otwarciu.

Dzięki temu możesz lepiej zrozumieć, co możliwe zalety i wady, który można znaleźć korzystając z tej świetnej przeglądarki internetowej, choć jeśli chcesz coś dodać na ten temat, udostępnij to w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram