Skip to content

Jak ukryć kontakt WhatsApp, numer lub wiadomości czatu na moim telefonie z Androidem?

21 de październik de 2022

WhatsApp to bez wątpieniaNajczęściej używana aplikacja na całym świecie wysyłać i odbierać wiadomości, krótko mówiąc, aby przez cały czas pozostawać w kontakcie z naszymi bliskimi.

Nie tylko to, ale także wykonywać całkowicie darmowe rozmowy i rozmowy wideo bez żadnych problemów, o ile mamy połączenie z Internetem.

Whatsapp Messenger to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, która pozwala użytkownikom kontaktować się ze sobą bez względu na odległość i za darmo. Dodano do tego, zapisuj rozmowy w swoim urządzeniu dopóki nie zdecydujesz się ich pozbyć.

Ale pytanie, które zawsze przychodzi do głowy od czasu do czasu Czy można ukryć czaty? Czy można zwiększyć prywatność? Czy można ukryć kontakty i rozmowy? Odpowiedź brzmi tak.

chciałbyś wiedzieć jak? ukryj pliki WhatsApp z galerii Androida? Musisz więc wiedzieć, że w tym artykule pokażemy Ci wszystkie szczegóły, abyś mógł przeprowadzić tego typu działania, o które od dawna proszą nas użytkownicy i czytelnicy.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę w tym względzie, jest to, że wielu z was zamierza ukryj obrazy, pliki audio, GIF i filmy z WhatsApp z Twojej głównej Galerii Androida, więc pokażemy Ci, jak to zrobić.

Jeśli chcesz ukryć to, co otrzymujesz od WhatsApp, musisz wiedzieć, że mówimy o jednym z głównych problemów użytkowników zwykle w momencie korzystania z tego komunikatoraa prawda jest taka, że ​​prywatność jest jedną z podstawowych kwestii, które musimy wziąć pod uwagę.

Ukryj rozmowy w WhatsApp

Sposób na zrobienie tego jest zbyt prosty, jedyna rzecz musimy zrobić to otwórz aplikację i oczywiście pojawi się lista czatów.

Teraz zamierzamy nacisnąć i przytrzymać przycisk na jednym z nich, a zobaczymy to na górze obok trzech kropek pojawi się nowa ikona które są jeden na drugim, gdzie w zasadzie przechodzimy do opcji.

Gdy pojawi się ta nowa ikona, wciśniemy ją i jako zobaczysz, że rozmowa przejdzie do „Archiwum” aby móc je zobaczyć, wystarczy zejść na dół czatu i tam mamy dostęp do zarchiwizowanych rozmów

Możesz nawet wyciszyć i nawet nie widzisz ich już na liście czatówchociaż wiadomości będą nadal docierać w ten sam sposób.

Ale pamiętaj, że po prostuKtoś, kto otworzy czat ogólny, nie zobaczy tej rozmowy a jeśli dodatkowo wyciszysz go i nie pozwolisz mu wyświetlać rozmów, na pewno masz dość prywatny czat, który może zobaczyć tylko ktoś, kto szuka zarchiwizowanych rozmów.

To naprawdę idealne rozwiązanie, aby móc mieć trochę więcej prywatności w zakresie czatów, choć wyraźnie nie idealne ponieważ każdy, kto jest trochę sprytny i chce dowiedzieć się kilku rzeczy, nawet jeśli jest do końca przeszukiwania całej listy czatów.

Ale cóż, we wszystkim i biorąc pod uwagę, że to WhatsApp możemy mieć trochę prywatności, ponieważ ta aplikacja nam pozwala.

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby móc trochę bardziej zachować tę prywatność, jest usuń kontakt z mobilnej listy kontaktówaby nie pojawił się również na liście WhatsApp, to przy zapisanej rozmowie nie musisz jej planować i nikt nie mógł jej zobaczyć, nawet w kontaktach w ogóle.

jak ukryć rozmowę na WhatsApp?

Teraz, aby ukryć pliki z galerii w WhatsApp, możemy użyć aplikacji, która jest bardzo przydatna w takich przypadkach, dlatego porozmawiamy z Tobą o tej aplikacji, która została specjalnie opracowany z myślą o tego typu potrzebach, aplikacja Hide Chat Media, dostępna w sklepie Google Play całkowicie za darmo.

Jak ukryć pliki galerii w WhatsApp

Cóż, pierwsza rzecz musimy wspomnieć o tej aplikacji jest to, że można go pobrać, a następnie płacić absolutnie nic, bezpośrednio ze sklepu Google Play, który, jak zawsze zalecamy, musi być linkami z oficjalnych stron, aby uniknąć większego zła

Po pobraniu tej aplikacji i zainstalowaniu jej zobaczysz, że znajdziesz szereg sekcji, które pozwoli Ci prawie automatycznie ukryć całą zawartość WhatsApp, na przykład obrazy, wideo lub audio, oczywiście.

Krótko mówiąc, wszystkie pliki multimedialne, które zaznaczyłeś za pomocą tej aplikacji Hide Chat Media, nie będą widoczne w Galerii Androida, co oznacza ogromną przewagę, zwłaszcza jeśli w pewnym momencie musisz udostępnić swoje urządzenie komuś innemu.

Poza tym w ten sam sposób musimy zaznaczyć, że jak widzieliście, pomyślnie ukryj pliki WhatsApp w Galerii Android nie jest to zbyt skomplikowane i można to zrobić po prostu z tą aplikacją lub czymś podobnym.

Dlatego uważamy, że ważne jest, abyś o tym pamiętał ten system nie jest automatycznydzięki czemu jeśli otrzymasz nowe obrazy po ukryciu tych, które już masz, okaże się, że się nie ukryją.

Musisz więc zadać sobie trud robienia tego dla każdego nowego obrazu. Krótko mówiąc, powinieneś powtórz procedurę tak, aby każdy z obrazów, otrzymywane pliki audio lub wideo są całkowicie ukryte. Pamiętaj o tym, aby oczywiście uniknąć wszelkiego rodzaju problemów.

Ponadto pozwala ukryć niektóre rozmowy, aby nikt inny nie mógł ich zobaczyć na wypadek, gdyby oglądał Twój telefon. Więc jeśli chcesz się uczyć jak ukryć swoje czaty w WhatsApp i aby nikt inny nie mógł ich zobaczyć, ten przewodnik jest stworzony dla Ciebie.

Jak ukryć rozmowę w WhatsApp

Pierwszym krokiem do zarchiwizowania lub ukrycia jednej z naszych rozmów w WhatsApp jest, logicznie rzecz biorąc, otwórz aplikację.

W ten sposób, bez względu na nasz system operacyjny, będziemy musieli tylko szukaj klasycznej zielonej ikony WhatsApp na naszej liście aplikacji.

Teraz, po znalezieniu go, wystarczy go kliknąć, aby aplikacja się otworzyła. Kolejny krok w tej procedurze składa się z wejdź do segmentu czat” naszej WhatsApp.

W ten sposób możemy zobaczyć listę każde okno czatu które otworzyliśmy lub że działamy.

Po ustaleniu, który czat chcemy zarchiwizować, będziemy musieli naciśnij kilka sekund na to aż otworzy się okno opcji.

W przypadku, gdy korzystamy z urządzenia z systemem iOS, będziemy również musieli nacisnąć i przytrzymać wspomniany czat, ale przeciągniemy go też w lewo.

W obu opcjach otworzy się nowy panel z różnymi opcjami czatu. Wśród nich będziemy musieli poszukać opcji, która mówi: „Archive Chat” i natychmiast ją kliknąć. Po wykonaniu tej czynności wybrany przez nas czat zniknie z naszego segmentu lub grupy rozmów.

Ale nie martw się, nie zniknął całkowicie, a tym bardziej nie jest nie do odzyskania. Aby ponownie uzyskać dostęp do tego czatu, przeczytać jego wiadomości lub pisać, musisz tylko przejdź na dół swojego segmentu czatu. W ten sposób zdasz sobie sprawę, że jest tam nowa opcja.

Na dole wszystkich okien czatu Pojawi się wariant o nazwie „Zarchiwizowane czaty””, jeśli go klikniesz, zostaniesz przekierowany do nowego segmentu WhatsApp. Wejdziesz do sekcji czatów, które zapisałeś i gdzie pozostaną wszystkie zapisane rozmowy.

Jeśli chcesz odzyskać jeden z nich, będziesz musiał tylko naciśnij przez kilka sekund o tym. W taki sam sposób jak w poprzednim kroku otworzy się nowe okno z opcjami.

ukryj czat lub pliki

Ale w przypadku korzystania z urządzenia iPhone lub iOS, będziesz musiał przeciągnij w lewo okno czatu.

Podobnie, opcje wybranego czatu zostaną otwarte, zanim będziesz musiał kliknąć „Cofnij archiwizację czatu”. W ten sposób czat nie będzie już znajdował się w segmencie zarchiwizowanych czatów i powróci do swojego normalnego miejsca spoczynku, w naszej grupie rozmów.

I gotowy! Ale już wiesz już, jak prowadzić czaty WhatsApp ukryte przed innymi ludźmi. Za każdym razem, gdy chcesz ukryć rozmowę i nikt jej nie widzi, będziesz musiał tylko powtórzyć kroki, które już wcześniej wyraziliśmy.

Czy udało Ci się ukryć pliki WhatsApp z Galerii na Androida?

dołącz do naszego kanału telegram