Skip to content

Jak ukryć gry w moim profilu Steam przed użytkownikami? – Ograniczona wizja

9 de luty de 2022

Gry wideo to medium rozrywkowe, z którego korzystają miliony ludzi na całym świecie. Chociaż dla niektórych ludzi ta praktyka promuje przemoc, prawda jest taka, że ​​nie wszystkie gry mają ten motyw. Dlatego jeśli lubisz gry wideo, strona Steam jest bardzo dobrą alternatywą. Teraz jeśli chcesz ukryć gry na swoim koncie przed innymi osobamiTutaj otrzymasz pomoc, której szukasz.

W jaki sposób można ukryć swoją aktywność na Steamie?

Steam to platforma, która istnieje na rynku od około 20 lat, duzi i mali deweloperzy umieszczali na niej swoje tytuły, aby użytkownicy mogli z nimi poeksperymentować i przyjemnie spędzić wolny czas.

Aby mieć konto na tej platformie wystarczy wejść na jej oficjalną stronę i zarejestrować się na niej. Jak widać, jest to bardzo proste. Musisz tylko wpisać dane, o które proszą i będziesz miał swoje konto. Możesz go otworzyć z dowolnego komputera i cieszyć się zakupionymi grami.

System Steam jest tak prosty, że możesz wykonywać czynności podobne do tych, które wykonujesz w innych aplikacjach. Na przykład, jeśli jest gra, której już nie lubisz lub której nie używasz, możesz ją odinstalować ze swojego komputera i ze strony. Dzięki temu możesz lepiej wykorzystać miejsce na swoim komputerze.

Jeśli masz kilku znajomych, którzy również korzystają z tej platformy, możesz udostępniać gry, które masz w swojej bibliotece, które Twoim zdaniem mogą im się spodobać. Może to być sposób na pomoc w korzystaniu z konta i mieć temat rozmowy między obydwoma.

Z drugiej strony, jeśli jesteś jednym z tych kameleonów, którzy od czasu do czasu lubią wprowadzać zmiany w swoim życiu, aby poczuć się lżej lub jeśli z jakiegoś innego powodu musisz zmienić nazwę użytkownika konta, możesz to zrobić i zidentyfikuj się w inny sposób.

Jeśli jednak jesteś przedstawicielem osoby niepełnoletniej, która korzysta z konta na Steam i chcesz działać odpowiedzialnie, możesz użyć trybu rodzinnego witryny, aby ustalić ograniczenia, jakie rodzina będzie miała podczas korzystania z tej platformy. to jest jeden sposób kontrolować czas i rodzaj gier wideo z których będą korzystać członkowie gospodarstwa domowego.

Powinieneś już wiedzieć, że Steam zapewnia wysokiej jakości wrażenia. Teraz, jeśli chcesz ukryć swoją aktywność w grach przed innymi osobami, musisz zlokalizować swój profil konta, aby zmodyfikować prywatność, co uniemożliwi innym oglądanie twoich najnowszych gier.logo pary

Aby znaleźć sekcję prywatności, musisz najpierw otwórz stronę i kliknij swoje imię ID użytkownika, aby móc wejść do profilu, da ci to dostęp do ustawień prywatności i wyświetli menu szczegółów gry oraz wybierz opcję prywatną.

Do tej pory jest to jedyny sposób, aby uniemożliwić innym osobom oglądanie Twojej aktywności. Chociaż musisz to jasno powiedzieć nie ma sposobu, aby zapobiec innym użytkownikom może uzyskać dostęp do Twojego profilu i zobaczyć, co ostatnio robiłeś. Inną ważną rzeczą, o której należy wiedzieć, jest to, że gdy ustawienie zostanie zmienione tylko na znajomych, Twoja aktywność w grach może być w pełni widoczna dla znajomych.

Jak ukryć gry z biblioteki na Steamie?

Kiedy inny użytkownik odwiedza Twój profil konta, może zobaczyć różne pola, które masz. Jednym z nich jest sekcja biblioteki, w której przechowywane są gry, z których korzystasz. Teraz, jeśli nie chcesz, aby osoby odwiedzające Twój profil wiedzieli o konkretnej grze lub o wszystkich, możesz je ukryć, aby ich nie widziały. osoba bawiąca się parą

Gry z niedawną aktywnością

Na Steamie możesz używać działania w tle, aby uniemożliwić znajomym oglądanie ostatniej aktywności na Twoim koncie. Aby uniemożliwić im zobaczenie Twojej aktywności nie musisz ustawiać swojego konta jako prywatnegomusisz tylko wiedzieć, jak obsługiwać wszystkie funkcje witryny.

W tym celu musisz otworzyć grę, w którą chcesz zagrać, nawet jeśli nie chcesz, aby była widoczna, a następnie musisz otworzyć inną grę, aby była traktowana jako tło. Dzięki temu pierwszy z nich stanie się niewidoczny, a wszyscy przechodzący obok Twojego konta zobaczą, że będziesz grać w drugi. Dzieje się tak, ponieważ Steam zawsze wyświetla ostatnią otwartą grę.

Korzystanie z częstych gier

Jeśli istnieją gry, z których często korzystasz i chcesz zachować prywatność z różnych powodów, witryna umożliwia ich ukrycie. Wystarczy wejść do biblioteki i kliknąć prawym przyciskiem myszy, aby to wydobyć wyskakujące okienko z opcją zarządzania. Jeśli klikniesz tę opcję, pojawi się zakładka ukrywania gry i musisz ją nacisnąć.

Należy wyjaśnić, że ta akcja spowoduje jedynie usunięcie go z biblioteki, co oznacza, że ​​osobami, które nie będą mogły go zobaczyć, będziesz Ty i każdy, kto będzie miał dostęp do tej sekcji. Więc nie myśl, że ten środek bezpieczeństwa jest ostateczny.gry na parze

Jak całkowicie usunąć grę z biblioteki?

Najłatwiejszym i najprostszym sposobem jest otwarcie strony i zalogowanie się, a następnie przejście do sekcji biblioteki znajdującej się w menu nawigacyjnym i kliknięcie prawym przyciskiem myszy gry, którą chcesz usunąć.

Gdy to zrobisz, platforma poprosi Cię o potwierdzenie działania, na które musisz się zgodzić, o ile masz całkowitą pewność. kiedy wchodzisz do biblioteki gra powinna być wyszarzona.

Co zrobić, aby przestać ukrywać gry w swoim profilu?

Jeśli z jakiegoś powodu masz dość ukrywania przed innymi gier, które testujesz, i chcesz swobodnie wykonywać swoje działania bez obserwowania Cię przez nikogo, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zmienić prywatność swojego profilu i uczynić go prywatnym. Dzięki temu działania ograniczające są mocniejsze i silniejsze.

dołącz do naszego kanału telegram