Skip to content

Jak udostępniać muzykę, filmy, dokumenty lub aplikacje z jednego Androida do drugiego za pomocą SHAREit

17 de wrzesień de 2022

Oczywiście raz na jakiś czas zawsze musisz przesyłać pliki z jednego miejsca do drugiego, to jest coś normalnego. Pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy, jest zwykle kabel USB na wypadek, gdybyś chciał przenieść lub przenieść zdjęcia, filmy i pliki z telefonu komórkowego na komputer, co jest dość powszechne i większość z nas jest przyzwyczajona od dłuższego czasu .

Jednak dzięki nowym technologiom wielokrotnie widzieliśmy, jak stopniowo żegnamy się z kablami, aby cieszyć się nowymi formami połączeń. Wi-Fi jest oczywiście świetnym bohaterem i można z nim zrobić wiele rzeczy. SHAREit to jedna z tych aplikacji który wykorzystuje Wi-Fi do przesyłania plików z urządzenia na urządzenie, czy to między tabletami, telefonami komórkowymi i komputerami.

Jak korzystać z SHAREit?

Obecnie istnieje wiele aplikacji umożliwiających przesyłanie plików z jednego telefonu komórkowego na drugi lub na komputer bez kabli, takich jak Xender. Jednak dzień Dziś spotkamy się z SHAREit. Ta aplikacja jest kompatybilna z różnymi platformami smartfonów i umożliwia użytkownikom bezpośrednie udostępnianie plików między urządzeniami.

Ciekawą rzeczą w SHAREit jest to, że działa między użytkownikami SHAREit, zasadniczo tworzy połączenie bezprzewodowe, do którego może dołączyć do pięciu urządzeń, jest to rodzaj sieci. Gdy urządzenia są połączone będą mogli wysyłać pliki, a jednocześnie odbierać je łatwo i w bardzo zwinny sposób i z dużą szybkością, nawet aby dać ci pomysł, jest w stanie sklonować urządzenie i wysłać wszystkie te pliki do innego.

Interfejs jest właściwie całkiem niezły, oprócz tego, że sama aplikacja jest bardzo przydatna pod każdym względem, żyjemy w czasach, w których jak długo możemy zaoszczędzić kabel, jest to mile widziane. Plus ty umożliwia udostępnianie wszelkiego rodzaju plików, gdziekolwiek i kiedykolwiek tego potrzebujesz. Ta aplikacja jest nawet 200 razy szybsza niż Bluetooth.

Pobierz SHAREit

Aplikacja SHAREit jest dostępna dla systemów Windows, Android, iOS (iPhone / iPad) i Windows Phone. Aby pobrać SHAREit, możesz to zrobić ze sklepu Google Play. Dzięki niemu możesz przesłać dowolny plik takie jak zdjęcia, filmy, muzyka, zainstalowane aplikacje, a co najważniejsze, jest szybki i bezpieczny.

Bezpieczeństwo to kolejna kwestia, która ma duże znaczenie podczas przesyłania plików, a ta aplikacja jest dość bezpieczna, jednak zalecamy aktywuj funkcję trybu bezpiecznego aby uniemożliwić innym urządzeniom łączenie się z siecią bez autoryzacji.

Dzięki tej funkcji trybu awaryjnego hasło będzie zawsze potrzebne do połączenia z innym urządzeniem, ale masz możliwość dodaj zaufane urządzenia dzięki czemu za każdym razem, gdy idziesz do wykonania transferu plików, możesz je wysłać bez konieczności udzielania im pozwolenia za każdym razem, gdy to robisz.

Kolejną zaletą tej aplikacji jest to, że z profilu użytkownika znajdującego się w lewym rogu programu można zmień folder docelowy pobierania a także zmianę nazwy użytkownika i ikony, która nas reprezentuje.

shareit ikony aplikacji muzyka kontakty zdjęcia poczta pliki komputer laptop stół android białe tło

Teraz, jak każda aplikacja technologiczna, może przedstawiać błąd lub awarię. Mamy informację, która mówi nam, że niestety aplikacja pomimo tego, że na papierze wydaje się być magicznym rozwiązaniem setek problemów, co jakiś czas nie działa tak, jak powinna, więc też nie jest nieomylna i czasami, gdy musisz pilnie przesyłać pliki, prawdopodobnie pozostawiając ciągłe ponawianie i ponawianie prób bez większego powodzenia.

Ponadto należy wziąć pod uwagę, że prędkość przesyłania plików nie będzie taka, jak w przypadku korzystania z kabla, dlatego jeśli pliki, które chcesz przesłać, są dość duże, najlepiej byłoby wrócić do klasycznego USB, jeśli chcesz na przykład przenieść te pliki na komputer. To samo dzieje się, gdy musisz przekazać setki lub tysiące zdjęć.

Na równi Warto wypróbować tę aplikację. i powinieneś spróbować. Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pomocny.

dołącz do naszego kanału telegram