Skip to content

Jak udostępniać lub zmieniać tarcze zegarka Apple Watch z iPhone’a

18 de maj de 2021

Firmie Apple udało się wyróżnić na tle kilku firm ze względu na świetna jakość każdego z Twoich urządzeń smartfony i inne produkty, oprócz wielkiego sukcesu urządzenia mobilnego iPhone, firmie udało się opracować nowe urządzenia i akcesoria, które mogą poprawić wrażenia użytkownika podczas korzystania z któregokolwiek z jej produktów.

Jednymi z najbardziej innowacyjnych były niewątpliwie słuchawki Airpods, których jest tylko trochę w pełni bezprzewodowe słuchawkiInnymi słowy, można je połączyć z dowolnym urządzeniem mobilnym iPhone, a nawet z telefonami z systemem operacyjnym Android za pośrednictwem połączenia Bluetooth, które również doczekało się kilku aktualizacji, w których udało się poprawić efekt dźwiękowy i projekt aparatu słuchowego.

Istnieje jednak inne urządzenie, które jest obecnie szeroko stosowane ze względu na dużą różnorodność funkcji i dużą wydajność, mówimy o Apple Watch.

Co to są zegarki Apple Watch?

Zegarki Apple to inteligentne zegarki, które mogą pełnić różne funkcje i które również będą w stanie połączyć się z telefonem przez bluetooth, z zegarkiem Apple na nadgarstku będziesz mógł nagrywać wszystkie treningi, które wykonujesz, a nawet jeśli ćwiczysz pływanie, ponieważ urządzenia Apple Watch mają system wodoodporny.

Ty też masz zamiar móc odpowiadać na wiadomości i telefony które docierają do telefonu, a nawet odbierają je z zegarka Apple Watch, w tym również, jeśli jest to powiadomienie z WhatsApp lub dowolnej innej aplikacji do przesyłania wiadomości pobranej na telefon

Należy zauważyć, że z tego samego inteligentnego zegarka będziesz mógł łatwo pobierać różne gry i aplikacje, abyś mógł używaj ich z tego samego urządzenia kiedy tylko chcesz.

Apple Watch to także urządzenia, które oferują różne opcje dla móc dostosować jego wygląd, od różnych kolorów i typów pasków po plecy i tarcze zegarków, które są znane jako „tarcze zegarka”

Jak zmienić tarczę zegarka lub sferę mojego zegarka Apple Watch?

Zmień sferę lub tarczę zegarka na zegarku Apple Watch Jest to bardzo prosta funkcja i możemy ją również wykonać bezpośrednio z naszego zegarka, w tym celu wystarczy nacisnąć cyfrową wronę, aby włączyć nasz Apple Watch, a następnie przytrzymać przycisk na ekranie początkowym, przytrzymując ekran na chwilę zminimalizuje obraz.

W tym momencie będziesz musiał przesunąć się w prawą stronę, aby zmienić sferę na inną, która jest już domyślnie zainstalowana w Apple Watch, możesz też wybrać dostosuj sfery, abyś mógł je modyfikować według własnych upodobań Aby być bardziej zadowolonym z wyglądu zegarka Apple Watch, aby rozpocząć dostosowywanie sfer w Apple Watch, wykonaj następujące kroki

  1. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest włączenie zegarka Apple Watch, naciskając przycisk cyfrowy wrona
  2. Naciśnij i przytrzymaj ekran, aby zmienić kule
  3. Wybierz ten, który chcesz edytować i kliknij przycisk „nadać cechy osobiste” aby zacząć modyfikować kulę
  4. Zastosuj wybrane zmiany do kuli i naciśnij przycisk wrona, aby zmiany mogły zostać zapisane

Możesz też pobrać więcej sfer za pośrednictwem aplikacji WatchOS na telefonie z systemem iOS lub Android, ponieważ ta sama aplikacja ma dużą liczbę bardzo efektownych tarcz, które możesz zainstalować i używać na zegarku. Istnieje również alternatywa polegająca na udostępnianiu sfer innym osobom w bardzo łatwy sposób

aplikacje Apple Watch

Udostępnij znajomym sfery swojego zegarka Apple Watch

  1. Najpierw zaktualizuj aplikację WatchOS 7 w telefonie do najnowszej wersji, aby mieć dostęp do jego najnowszych funkcji
  2. Następnie otwórz aplikację i przejdź do sekcji sfer
  3. Wybierz kulę, którą chcesz udostępnić, a następnie kliknij przycisk. „dzielić się” znajduje się w prawym górnym rogu ekranu
  4. Wybierz aplikację, przez którą chcesz wysłać kulę
  5. Wybierz osobę, do której chcesz wysłać sferę
  6. I gotowy!

Możesz także udostępniać tarcze zegarka lub tarcze zegarka bezpośrednio z zegarka Apple Watch, po prostu uzyskaj dostęp do sekcji tarcz zegarka dostępnych na zegarku, przytrzymując ekran główny wybierz tę, którą chcesz wysłać i kliknij opcję udostępniania, wybierz kontakt, do którego chcesz wysłać sferę i naciśnij wyślij.