Skip to content

Jak tworzyć własne przezroczyste gify na Androida? – Podziel się swoimi pomysłami

21 de styczeń de 2022

Sieci społecznościowe stają się coraz bardziej ożywione wraz z upływem dni. Oznacza to, że osoby korzystające z tych środków komunikacji mogą wyrażać się w bardziej przejrzysty i przyjemny sposób możliwy. Jednym ze sposobów, w jaki będziesz mógł lepiej wyrażać siebie, są GIF-y.

Dzięki tym powtarzającym się krótkim filmom możesz pokazać każdemu reakcję jakakolwiek rozmowa, którą prowadzisz. Zaletą tych animacji jest to, że możesz je wykonać w najprostszy możliwy sposób.

Jakich aplikacji możesz użyć do tworzenia przezroczystych GIF-ów z telefonu komórkowego?

Jedną z animacji, do których ludzie są przyzwyczajeni podczas wysyłania wiadomości tekstowych na czacie grupowym lub indywidualnym, są GIF-y. Dzięki tym animacjom możesz pokaż emocje za pomocą krótkich filmów które są powtarzane za każdym razem, gdy osiągną swój koniec, to znaczy, że ma cykl bez cięcia.

Jeśli lubisz te animacje dla używaj ich w swoich rozmowach będziesz mógł je sam stworzyć. Dlatego będziemy rozmawiać o najlepszych aplikacjach GIF, które pomogą Ci wykonać to zadanie.

Korzystanie z „GIFMakera”

Jedną z aplikacji jest dobrze znany GIFMaker. Dzięki tej aplikacji możesz stworzyć dowolny rodzaj GIF-a na własny użytek. Najlepszą rzeczą w tej aplikacji jest to, że możesz z niej korzystać z przeglądarki internetowej telefonu lub komputera. Tutaj musisz tylko wybierz obraz lub wideo co zamierzasz edytować

Po wybraniu obrazu utworzysz edycje, które widzisz najlepiej dla tego GIF-a, na przykład czas, jaki zajmie i czy chcesz dodać naklejki lub inne edycje. Później będziesz miał podgląd wyniku, tutaj będziesz mógł ponownie edytować GIF lub możesz go pobrać na swój telefon lub komputer.

Od 'Ezgif’

Ezgif to kolejne narzędzie, które będziesz mógł zaimplementować do tworzenia i edycji GIFS. Tam w ten sam sposób wybierzesz obrazy, które będą częścią tej animacji. Następnie edytujesz opcje, które uważasz za wygodne i zgodne z tym, co chcesz uzyskać. po ich edycji będziesz musiał pobrać GIF więc możesz wysłać go do dowolnego przyjaciela.

Co możesz zrobić, aby Twoje GIF-y były przejrzyste dzięki tekstom?

Inną rzeczą, którą możesz zrobić ze swoimi GIF-ami, jest tworzenie ich ze zdjęciami i tekstem. Daje to również GIFom dużo życia, więc musisz wiedzieć, jak będziesz w stanie sięgnij, aby zrobić te animowane pliki do wykorzystania, kiedy tylko chcesz.

logo Google Play

Z aplikacji „GIF Make”

Jak już wiesz, aplikacja GIFMaker umożliwia tworzenie dowolnych GIF-ów, których będziesz używać w sieciach społecznościowych i innych aplikacjach do obsługi wiadomości błyskawicznych. Jedną z funkcji tej aplikacji jest to, że możesz stwórz swoje GIF-y z tekstem, dzięki temu będziesz mógł uzyskać dowolny tekst w swoim GIF-ie.

Aby to zrobić, wystarczy wybrać serię obrazów, które chcesz przekonwertować na GIFS. Następnie zobaczysz opcję lub ikonę tekstową, która jest literami (Aa). Po jego naciśnięciu będziesz mógł pisać, co chcesz, a następnie będziesz mógł pozycjonować tekst w miejscu, które widzisz lepiej aby nie kolidował z obrazami, które będą pokazywane.

Jak wyeksportować swoje GIF-y, aby udostępnić je w sieciach społecznościowych?

Oczywiście, po edycji obrazów, aby utworzyć GIF-y, za które będziesz chciał je zdobyć używaj ich w dowolnej sieci społecznościowej. W tym celu będziesz musiał je wyeksportować na swój komputer lub telefon. Aby zapisać te GIF-y, musisz je pobrać.

W ten sposób ten plik multimedialny zostanie zapisz, aby pobrać folder z komputera lub telefonu komórkowego. Wtedy będziesz musiał tylko poszukać go w tym folderze, te pliki są eksportowane w formacie obrazu, a główne to PNG i JPG.

dołącz do naszego kanału telegram