Skip to content

Jak tworzyć kreatywne posty i posty na Facebooku

29 de wrzesień de 2021

W dzisiejszych czasach publikowanie treści lub wyświetlanie postów na Facebooku jest tak powszechne, że stało się to bardzo codziennym zwyczajem dla wszystkich, ponieważ ta sieć społecznościowa stała się czymś tak użytecznym i uzależniającym. Teraz zaoferujemy Ci wszystkie kroki i jedną lub drugą radę, aby Twoje publikacje wyglądały świetnie i kto wie, Może zwiększyć liczbę reakcji na to.

Jakie korzyści mogę uzyskać z regularnego publikowania treści na Facebooku

Facebook to globalna platforma, na której są miliony użytkowników na całym świecie, jeśli istnieje część, w której będą widoczne Twoje treści, to właśnie tutaj, oto niektóre z zalet montowania treści w sieci społecznościowej Facebook.

Ludzie będą zainteresowani Twoją stroną

Ludzie mogą być zainteresowani twoją stroną, jeśli uda ci się sprawić, że ktoś utożsamia się z tym, co publikujesz, będzie to zysk; ilu jest subskrybentów, więcej użytkowników niż gdziekolwiek indziej; Polubień i subskrybentów będzie coraz więcej, a dzięki temu coraz więcej osób zobaczy to, co chcesz pokazać i dzięki temu zyska potencjalnych zwolenników.

Informuj swoich klientów o nowych produktach i nowościach

Posiadając nowe treści możesz publikować, a osoby, które są online, mogą od razu zobaczyć Cię, zareagować i wchodzić w interakcje z Tobą, a jeśli im się spodoba, mogą udostępnić je na swoim profilu, dzięki czemu jeszcze więcej osób zobaczy Twoje treści.

Docierasz do nowych i potencjalnych klientów

Zawsze staraj się dotrzeć do nowych i potencjalnych klientów, jesteś w jednej z najczęściej używanych sieci społecznościowych z milionami użytkowników, świetna zdolność do rozpowszechniania informacji tej platformy jest do tego fenomenalna. Ponieważ każdego dnia coraz więcej osób wchodzi na Facebooka i widzą Twoje publikacje.

Rekomendacje, o których warto pamiętać, aby tworzyć atrakcyjne treści na Facebooku

Nie masz konkretnego pomysłu na swój post? Nie martw się, inspiracja przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewasz; Tutaj znajdziesz kilka praktycznych wskazówek i zaleceń, które powinieneś wziąć pod uwagę rozpoczynając ten proces twórczy.

rekomendacje dotyczące tworzenia kreatywnych postów

Użyj odważnych kolorów

Kolory w Twojej publikacji odgrywają ważną rolę, ponieważ jest to jedno z pierwszego wrażenia widza, są to: najlepsze kolory umieścić w treści:

 • czerwony: Główną ideą jest apetyt, motywuje i daje radość, odwagę lub ciepło; Mówi się, że jest to kolor, który wzbudza miłość, choć w przypadku pilnych promocji czy rabatów jest idealny, jest to niewątpliwie kolor efektowny i bardzo dobry, aby Twoja misja była różnorodna.
 • Zielony: Bez wątpienia jest to dobry kolor, budzi nadzieję, czystość niesie ze sobą ideę obfitości i bardzo młodzieńczej roli, jest to kolor bardzo uniwersalny.
 • Żółty: Ten kolor symbolizuje bogactwo i dobrobyt, ponieważ jest kolorem złota, przekazuje dobroć. Jest szeroko stosowany komercyjnie, ponieważ przyciąga uwagę konsumenta.
 • Pomarańczowy: Bardzo efektowny kolor, idealny do przyciągnięcia uwagi, w tym dniu odzwierciedlający witalność, głód.
 • Niebieski: Bez wątpienia bardzo zimny kolor zmieszany z innym przyciągnie wzrok wszystkich, daje pewność, ochronę, wolność; Przede wszystkim znajduje zastosowanie w firmach czy korporacjach.
 • Czarny: Kolor, którego nie można przegapić to czarny, daje poczucie luksusu, ekskluzywności.

Skorzystaj z aplikacji do edycji

Istnieje wiele aplikacji, które pomogą Ci sprawić, że Twoje treści będą wyglądać lepiej, bardziej profesjonalnie, m.in. może przynieść setki funkcji różne, z których można z łatwością korzystać, Photoshop jest świetną opcją, jeśli potrzebujesz trochę retuszu zdjęcia.

tworzyć kreatywne posty na facebook

Mniej znaczy więcej

Tworząc treści, lepiej być kreatywnym i nie przeciążać dużej ilości treści, aby po obejrzeniu i przeczytaniu kilku słów widz zrozumiał, co oferujesz.

Projektuj platformy, które pomogą Ci tworzyć kreatywne posty do Twoich publikacji

Możesz użyć aplikacji lub platform, profesjonalnych lub nie, aby pomóc Ci podczas tworzenia posta, jest to ważne, mała dodatkowa pomoc nigdy nie boli; Oferują nam setki praktycznych narzędzi i funkcji, które ułatwią Ci życie.

Jest ich wiele i być może znasz już niektóre i masz swoich faworytów podczas tworzenia dowolnego projektu, ale tutaj oferujemy Ci trochę więcej informacji o tych najbardziej rozpoznawalnych i praktycznych, z których z pewnością pokochasz.

Płótno

Witryna Canva może być używana do wielu rzeczy, ta witryna działa w zakresie projektowania graficznego, oferuje strategie online umożliwiające tworzenie niestandardowych projektów.

Ma to metodę, jeśli chcesz tworzyć podstawowe kreacje i jest to bezpłatne, ale jeśli chcesz czegoś bardziej profesjonalnego, ma płatną alternatywę. Pomaga swoim użytkownikom komponować lub tworzyć projekty, oferuje bardzo szeroką kolekcję bezpłatnych szablonów do bardzo różnych projektów, chociaż możesz również tworzyć je od podstaw za pomocą narzędzi, możesz także dodawać tekst i obrazy.

Możesz tworzyć logo, kartki ślubne, urodzinowe, logo, możesz także tworzyć broszury czasowe, okładki, a nawet publikacje dla sieci społecznościowych, jest to bardzo szeroka aplikacja, która pomaga tworzyć projekty łatwiejsze i bardziej kreatywne.

przeglądaj posty na facebooku

Pejzaż fotograficzny

Zapewnia to bardzo szeroką gamę okien, daje możliwość korzystania z bardzo dużej liczby narzędzi i innych funkcji, które pomogą Ci uzupełnić zadania, oto niektóre z tych, które oferuje ta aplikacja:

 • Masz możliwość utwórz GIF, aby móc używać z użytkownikami lub znajomymi za pośrednictwem sieci społecznościowej.
 • Obrazy zostaną automatycznie posortowane w szablonie pracy.
 • Ta aplikacja jest bezpłatna, nic nie jest płatne.
 • To może wprowadź efekty, filtry, wycinki, a nawet ramki.
 • Jest zbyt prosty w obsłudze i bardzo praktyczny.

PicsArt

To jest darmowy edytor zdjęć telefonu komórkowego, bardzo łatwy w użyciu. Posiada bardzo szeroką gamę narzędzi, które sprawiają, że Twoje zdjęcia są oryginalne i zabawne. To nie jest już program do edycji i ma nowy sposób bycia siecią społecznościową, w której użytkownicy dzielą się w niej swoimi dziełami, opróżniając ją, tworząc społeczność.

Ta aplikacja jest bardzo podobna do Instagrama, możesz śledzić użytkowników, komentując ich kreacje, dają polubienia, możesz nawet używać hashtagów, aby więcej osób Cię widziało. Pozwala także znaleźć kontakty z innych sieci społecznościowych.

Ma to opcję zwaną wyzwaniem, jak sama nazwa wskazuje, daje nam wyzwania, które mogą być zdjęciami, naklejkami lub rzeczami, które trzeba edytować, jest to bardzo zabawna i interesująca opcja dla miłośników edycji, którzy również rzucają sobie wyzwanie między tymi samymi użytkownikami . PicsArt pozwala nam tworzyć różne projekty za pomocą dostępnych form edycji, takich jak:

 • Edycja zdjęć lub filmów: Możesz edytować dowolny obraz lub film, który chcesz z telefonu komórkowego
 • Kolaż: Możesz zrobić inaczej kreatywne kolaże; Mogą być zarówno kwadratowe, można dodać jednokolorową ramkę lub wybrać tło, można wybrać różne rozmiary w rozmieszczeniu zdjęć, które chcesz dodać.
 • Bezpłatna opcja: Pozwala to na tworzenie kolażu od samego początku, pozwala dodawać wybrane obrazy i porządkować je według własnych upodobań, gdzie chcesz i obracać je według własnego uznania, a nawet dodawać śmieszne efekty te. Jest to bardzo kompletna platforma do edycji, która będzie również służyć jako sieć społecznościowa.