Skip to content

Jak tworzyć, konwertować lub otwierać wielostronicowy plik PDF w programie Photoshop

4 de czerwiec de 2023

W tym samouczku zobaczymy jak tworzyć, konwertować lub otwierać Photoshop PDF wiele stron w dość prosty sposób. Jedyną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że aby ukończyć ten samouczek, musisz mieć program Photoshop CS3 lub nowszy. W przypadku, gdy Twoja wersja programu Photoshop jest niższa niż ta wymieniona powyżej, nie będziesz mógł wykonać tego przewodnika.

Jedna ze wspaniałych rzeczy, które Photoshop ma jako dodatek w swoich nowych aktualizacjach jest Adobe Creative Cloud, która jest bardzo przydatną i wszechstronną platformą, która umożliwia dostęp do wszystkich narzędzi Adobe.

To narzędzie do edycji obrazu jest tak kompletne, że masz kilka sposobów umieszczania tekstów kształtów bardzo profesjonalny, ale jednocześnie praktyczny i łatwy.

Możesz również zdać sobie sprawę, że naszym zdaniem jednym z jego atrybutów gwiazdy jest możliwość łączenia dwóch lub więcej obrazów w jeden tworząc w ten sposób spektakularne projekty.

Jak utworzyć plik PDF w Photoshopie

Zobaczymy krok po kroku wszystko, co musisz zrobić, aby móc pomyślnie utworzyć wielostronicowy plik PDF w Photoshopie. Nie jest to wcale skomplikowane, chociaż konieczne jest posiadanie wersji CS3 nowszej i śledzenie wszystkiego co do joty, aby ostatecznie utworzyć plik PDF składający się z kilku stron.

  • Pierwszą rzeczą, którą zamierzasz zrobić, to umieścić wszystkie obrazy, które zamierzasz dodać do pliku PDF w tym samym folderze. Powinien znajdować się w łatwo dostępnym miejscu. Zalecany byłby pulpit.
  • Następną rzeczą, którą zamierzamy zrobić, jest uruchomienie programu Photoshop. Po otwarciu klikniemy „Plik”, a następnie „Automatyzuj”, a następnie poszukamy opcji „Prezentacja PDF”.
  • Następny, musisz poszukać folderu, w którym masz obrazy które zapisałeś w pierwszym kroku. W tym celu musisz kliknąć „Eksploruj”, aby wyszukać wspomniany folder.
  • Tutaj będziesz musiał załadować jeden po drugim, możesz wybrać wszystkie obrazy, które chcesz dodać. Ale musisz mieć pudełko z napisem „Dokumenty wielostronicowe” sprawdzony.
  • Następnie będziesz musiał kliknąć „Trzymać” i wybierz miejsce, w którym chcesz zapisać plik.
  • Po wykonaniu tej czynności A nowe okno z różnymi opcjami gdzie będziemy mogli skonfigurować między innymi: hasło, jakość obrazu, kompresję itp. Tutaj polecam trochę poczytać i poświęcić kilka minut na skonfigurowanie wszystkiego według własnych upodobań.
  • Musisz spojrzeć na pudełko z napisem „Optymalizuj pod kątem szybkiego podglądu w Internecie„Co oznacza ta opcja? W kilku słowach znacznie zmniejsza rozmiar pliku, ale także jego jakość, aby móc go szybko wyświetlić w Internecie, co jest idealne w przypadku, gdy musisz przesłać go do Internetu, aby udostępnić go kilku znajomym lub współpracownikom. Problem polega na tym, że znacznie obniża jakość obrazów, więc tutaj będzie zależeć od tego, co chcesz zrobić.
  • Aby zakończyć to wszystko, pozostaje tylko kliknąć „Zapisz plik PDF” i voila, masz już gotowy wielostronicowy plik PDF.

Jak utworzyć wielostronicowy plik PDF w Photoshopie?

Podobnie można znaleźć wiele różnych opcji podczas konfigurowania pliku PDF. Oczywiście skupiliśmy się na najbardziej podstawowych, abyś mógł przygotować wielostronicowy plik PDF w ciągu kilku minut.

Więc aby móc rozpocząć realizację wszystkich projektów które masz na myśli i mieć je w formacie akceptowanym przez większość zespołów.

Zalecamy to jeśli masz cierpliwość i czas Przeczytaj uważnie każdą z opcji, ponieważ w przypadku bardziej skomplikowanych zadań mogą one być bardzo przydatne. Powinieneś rozważyć to znacznie bardziej, jeśli jesteś profesjonalistą w dziedzinie projektowania graficznego.

narzędzie do czytania plików PDF

Dlatego wiedza, jak tworzyć, konwertować i otwierać wielostronicowy plik PDF w Photoshopie zapewni ci szeroki margines dominacji o platformie i jak edytować aspekty tych dokumentów, aby móc tworzyć doskonałe prezentacje w tym formacie.

Możemy również polecić ten program Adobe, aby wykonać najlepsze fotomontaże w profesjonalny sposób, a tym samym móc się temu poświęcić.

dołącz do naszego kanału telegram