Skip to content

Jak tworzyć koła, kule i zakrzywione konstrukcje w Minecrafcie? – Generator okręgów (przykład)

27 de luty de 2021

Po chwili grania kwadratowe struktury stają się powtarzalne i monotonne, a przekonasz się, że możesz tworzyć zakrzywione konstrukcje w Minecrafcie, nawet biorąc pod uwagę, że każdy obiekt w programie ma ten sam kształt.

Można to osiągnąć na różne sposoby, wszystko będzie zależeć od Twojej kreatywności w momencie budowy, ale są też inne sposoby, dzięki którym możesz zaprojektować prawie idealne okręgi za pomocą klocków, dobrze znanym jest Generator kół .

Co to jest generator kręgów?

Circle Generator to platforma, która pokazuje skład okrągłej struktury w grze i jest to bardzo praktyczny sposób na poprowadzenie Cię do jego budowy widząc szczegółowo miejsce, do którego trafia każdy obraz.

Istnieje wiele stron o tej nazwie, ponieważ nie jest to zastrzeżona metoda, jest to styl platformy, który generuje koła z pikseli, ale dla użytkowników jest to więcej niż przydatne do tworzenia zakrzywionych konstrukcji w Minecrafcie.

Co jest wygodne, ponieważ wśród tak wielu obrazów można stracić z oczu, jak wyglądały okrągłe kształty, oprócz prostego faktu, że wykonanie koła z klocków jest trudne, ale nie niemożliwe.

Jak działa generator kół? Jak tego używam?

Funkcjonalność tej platformy jest prosta, pokazuje okrągłe konstrukcje zbudowane w grze. Następnie szczegółowo przedstawia mapę, za pomocą której możesz poprowadzić się, aby umieścić każdy obraz.

Ważne jest, aby wiedzieć, że najbardziej polecaną witryną do korzystania jest ta opracowana przez Plotz, z adresem IP na brytyjskiej wyspie starego kontynentu i zwykle jest to jeden z pierwszych wyników w Google podczas wpisywania w wyszukiwarce „Generator kół”.

Po wejściu na stronę zobaczysz dużą liczbę okrągłych projektów, budynków i innych, które używają zakrzywionych konstrukcji w grze Minecraft i niekoniecznie koncentrują się tylko na okrągłych kształtach, będziesz mógł również zobaczyć elipsy i inne.

Możesz wybrać dowolną z opcji widocznych u dołu nagłówka witryny, każda z nich reprezentuje kategorię i po kliknięciu dowolnej z nich przeniesie Cię do listy innych projektów lub do Plan budowy.

W tym sensie plan budynku pokazuje, jak wygląda gotowa konstrukcja i można ją zobaczyć na dwa sposoby, w trzech wymiarach lub w dwóch, które można przełączać w lewym górnym rogu mapy.

Ma również inne opcje, na przykład na dole, po lewej stronie, znajduje się pole parametrów. W możesz zmieniać wymiary konstrukcjina wypadek, gdyby ten pokazany nie był dla Ciebie wystarczająco duży lub mały.

Na koniec możesz zobaczyć pasek faz, na którym każdy punkt reprezentuje etap budowy budynku, to znaczy możesz zobaczyć każdy cykl projektu, aż do jego ostatecznej formy.

CZARNA DZIURA

Jak tworzyć zakrzywione konstrukcje w Minecraft za pomocą generatora kół?

Sposób na wykonanie zakrzywione konstrukcje W Minecrafcie za pomocą tego programu, jak pewnie już zgadłeś, jest to ręczne. Ta platforma zapewnia dość szczegółowy plan konstrukcji, który sam musisz naśladować z gry.

Zdecydowanie zaleca się, aby na początek wznowić etap budowy konstrukcji kołowej o godz „1” i ustawia kamerę na płaszczyźnie w 2D. W ten sposób będziesz mógł lepiej docenić, jak powinno wyglądać każde pudełko, a także liczbę klocków, które musisz umieścić po każdej stronie.

Po ukończeniu każdego etapu budowy musisz zwiększyć wartość paska bocznego, aby ocenić, który krok należy wykonać w produkcji budynku, zawsze przełącza się między widokami 2D i 3D aby odróżnić jedną warstwę od drugiej.

W grze Minecraft możesz zaprojektować i zbudować wszystko, co chcesz, od prostych elementów, takich jak drewniany dom, po całe miasta, które wyglądają na prawdziwe lub most.

W tym celu wystarczy mieć niezbędne elementy, które są głównie gliną do wykonania bloków.