Skip to content

Jak tworzyć ankiety na Facebooku w 2021 roku?

1 de wrzesień de 2023

Facebook jest główną siecią społecznościową na świecieidealna platforma, dzięki której możemy łączyć się ze wszystkimi naszymi przyjaciółmi i bliskimi, biorąc pod uwagę, że możemy udostępniać im publikacje, zdjęcia, filmy, wydarzenia itp.

Teraz, z biegiem czasu, te główne funkcje Facebooka zostały dodane także do późniejszych, np. tej, która pozwala nam generować ankiety w sieci społecznościowej.

Więc jeśli chcesz się uczyć jak tworzyć ankiety na Facebookumusisz po prostu kontynuować czytanie tego artykułu.

Utwórz ankietę na Facebooku

Na szczęście już to możemy Wam powiedzieć tworzenie ankiet na Facebooku jest naprawdę prostebędąc doskonałą alternatywą, którą mamy pod ręką, gdy chcemy wygenerować inną interakcję z naszymi przyjaciółmi w sieci społecznościowej.

Ankieta jest idealna, bo nam na to pozwala nie tylko wiedząc, co nasi obserwatorzy myślą o konkretnej kwestii, ale także co sądzą na tematy o znaczeniu społecznym itp..

Jak przeprowadzane są ankiety na Facebooku?

Poza tym musisz to wiedzieć Aby móc korzystać z ankiet na Facebooku, musisz mieć zaktualizowaną aplikację na swoim smartfoniew przeciwnym razie może się okazać, że ta opcja nie jest dostępna.

Tak czy inaczej, aktualizacja Facebooka, aby móc przeprowadzać ankiety, jest czymś, co możemy sklasyfikować jako proste, ponieważ wystarczy udać się do sklepu Google Play, a to pozwoli ci w ciągu kilku sekund mieć tę funkcję, jeśli nie była ona pod ręką zanim.

Aby przeprowadzić ankietę na Facebooku, wykonaj następujące kroki:

  • Zaloguj się do swojego konta na Facebooku
  • Przejdź do ekranu głównego
  • Przejdź do Aktualizuj status, a następnie Zadaj pytanie
  • Napisz pytanie, które chcesz zadać
  • Dodaj możliwe odpowiedzi, które będą miały Twoje kontakty
  • Gdy będziesz mieć pewność, że wszystko się zgadza, zarówno pytanie, jak i odpowiedzi, kliknij Opublikuj
  • Ankieta zostanie wówczas opublikowana na Facebooku

To takie proste, aby móc publikować całkowicie spersonalizowane ankiety na Facebooku. W tym momencie wszystkie Twoje kontakty lub osoby, które śledzą Cię w tej sieci społecznościowej, będą mogły odpowiedzieć, co myślą na każdy temat.

Nawet, Osoby te mają możliwość udostępnienia ankiety które utworzyłeś, dzięki czemu znajomi Twoich znajomych również będą mogli w nich uczestniczyć, poza tym, że zawsze możesz ograniczyć prywatność publikowanych przez Ciebie treści.

Czy stworzyłeś już swoje ankiety na Facebooku za pomocą tego krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram