Skip to content

Jak transmitować na żywo lub na żywo na Facebooku na żywo z mojego komputera lub telefonu komórkowego z systemem Android

3 de lipiec de 2021

Wszyscy chcemy znaleźć sposób na uwolnienie umysłu i mieć czas, który pozwoli nam zapomnieć o problemach. Wiele osób korzysta z sieci społecznościowych, aby się rozpraszać, w sieciach społecznościowych można zobaczyć memy, filmy sportowe, informacje o przepisach i wiele więcej.

Do pewnego stopnia sieci społecznościowe są jak rozrywka, która pomaga nam odkrywać rzeczy, których nie wiedzieliśmy. Facebook jest najczęściej używanych platform mediów społecznościowych Na całym świecie wiele osób korzysta z takiej sieci społecznościowej, aby dobrze się bawić, transmitując wideo na żywo, a także tworząc strony dla swoich firm. W tym artykule pokażemy, jak transmitować wideo na Facebooku i sekret posiadania wielu obserwujących.

Kroki, aby transmitować wideo na żywo na Facebooku z telefonu komórkowego

Bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę rzeczy, które są potrzebne do nakręcenia wideo na żywo na Facebooku. Musisz pobrać aplikację na swój telefon komórkowy w wersji normalnej lub Lite i musisz mieć szybki internet żeby transmisja nie spadła i wideo się nie przyklejało. Mając te dwie rzeczy, jedyną rzeczą, której brakuje, jest wykonanie następujących kroków co do joty:

Krok 1: Otwórz swoje konto

Przejdź do rozpoczęcia przesyłania na telefonie komórkowym, jeśli nie jest uruchomiony, jeśli już go masz, wystarczy przejść do ekranu głównego i wybrać opcję „Dodaj stan”. W tej sekcji oczywiście zawsze są dodawane napisy i obrazy, ale tym razem kliknij w miejscu, w którym jest napisane „Na żywo”, ikoną tej opcji jest kształt osoby z aparatem.

Krok 2: Daj mu dostęp do Facebooka

Po naciśnięciu przycisku „Na żywo” pojawi się małe okno, w którym dowiesz się, czy chcesz zezwól Facebookowi na korzystanie z mikrofonu i kamery. W tej chwili musisz zezwolić na dostęp do Facebooka, aby mógł otworzyć ustawienia Live. Dobrze, że wiesz, że opcja zezwolenia na dostęp do wideo i kamery widzi tylko Ciebie na ekranie, gdy po raz pierwszy zdecydujesz się na transmisję na żywo.

Krok 3: Sprawdź prywatność

Gdy podasz go w „Zezwól”, aby uzyskać dostęp do mikrofonu i kamery, zobaczysz menu, w którym możesz skonfigurować, kto może oglądać na żywo, reprezentację i jaki tytuł mu nadasz. Oprócz tych rzeczy, które można znaleźć inne ustawienia, których w ogóle nie trzeba zmieniać.

jak nadawać na facebooku z komputera

Krok 4: Zacznij na żywo

Aby rozpocząć transmisję na żywo, musisz kliknąć „Transmit”. Natychmiast zobacz, aby rozpocząć transmisję na żywo, to może trwać tak długo, jak chceszco jest bardzo wygodne. Gdy chcesz zakończyć transmisję na żywo, wystarczy kliknąć przycisk Zakończ, a wideo przestanie być transmitowane.

Wystarczy zalogować się do Facebooka z przeglądarki, Twój komputer musi mieć aparat. Teraz przejdź do miejsca, w którym jest napisane wideo na żywo kliknij tam, aby uzyskać dostęp do Facebooka, aby użyć aparatu, skonfiguruj różne opcje na żywo i następnie kliknij „prześlij”.

Jak dotrzeć do tysięcy użytkowników na Facebooku i jak mieć wielu obserwujących?

Jest kilka rzeczy, które pomogą ci mieć więcej polubień i obserwujących, i ma to bezpośredni związek z treścią, o której mówisz w swoich filmach, publikacjach i na żywo. Powinieneś starać się pokazać interesujące treści, takie jak komedia, wiadomości lub przepisy kulinarne. Kolejna rzecz, która bardzo ci pomoże się wyłonić będzie częstotliwość Twoich treści.

Nawet jeśli na początku nie masz wielu obserwujących, konieczne jest, abyś kontynuował ciągłe robienie wielu Live aby nadal przyciągać uwagę ludzi. Gdy uda Ci się przyciągnąć małą grupę obserwujących, opowiedzą oni innym o Tobie i Twoich treściach. Oczywiście nie będzie to z dnia na dzień, ale jeśli będziesz stały, zobaczysz, jak stopniowo liczba osób, które nadal cię zwiększają.

dołącz do naszego kanału telegram