Skip to content

Jak szybko przewinąć lub przewinąć filmy z YouTube Proste i łatwe — wskazówki

25 de grudzień de 2021

YouTube to platforma, która ma wszelkiego rodzaju filmy treści, dla wszystkich typów ludzi, niezależnie od ich wieku, a tym bardziej ich płci. YouTube jest często używany w szczególności do dwóch rzeczy, pierwszy służy do rozrywki, a drugim powodem, dla którego jest często używany, są dostępne tam filmy instruktażowe.

Aby zobaczyć najciekawszą część filmu w YouTube, możesz przewinąć go do przodu lub zrób kopię zapasową do określonego punktu. Krótko mówiąc, pokażemy, jak szybko przewijać filmy w YouTube, jak je przewijać i jak zmienić sekundy, w których film będzie się przesuwał.

Jak przeglądać filmy na platformie YouTube?

Filmy z YouTube można przeglądać z paska czasu. Pasek czasu filmy na YouTube znajduje się na dole, gdy grają lub gdy są wstrzymane. Za pomocą paska czasu, który mają filmy, możesz przewinąć ten film do przodu lub do tyłu.

Aby nauczyć się przewijać lub przewijać filmy w YouTube, pokażemy Ci, jak przeglądać filmy z urządzeń mobilnych i komputerów. W przypadku urządzeń mobilnych filmy są oglądane i przeglądane z poziomu aplikacji, ale filmy z komputerów są odtwarzane i oglądane z Sieć.

Chociaż prawdą jest, że ani w sieci, ani w aplikacji pasek czasu nie zmienia miejsca, zmienia się sposób uzyskiwania dostępu do YouTube. Teraz, bez niczego do dodania, zobacz, jak filmy są przewijane z wielu urządzeń.

Z aplikacji mobilnej Android lub iOS

Zaletą przeglądania filmów na YouTube z poziomu aplikacji jest to, że nie musisz się martwić, że film jest mały lub coś w tym stylu. Najlepszą rzeczą w aplikacji jest to, że umożliwia dostęp do wszystkich funkcji filmów. Aby rozpocząć, wyszukaj aplikację YouTube:

 1. Otwórz aplikację YouTube.
 2. Zaloguj się na swoje konto.
 3. Znajdź film, który chcesz obejrzeć.
 4. Odtwórz szukany film.
 5. Naciśnij wideo raz, aby zobaczyć pasek czasu.
 6. Ale już, weź małą czerwoną kropkę i przeciągnij ją do przodu jeśli chcesz przesunąć wideo. Jeśli chcesz przewinąć wideo, weź czerwoną kropkę i przeciągnij ją do tyłu.

Jest to sposób, w jaki przewijasz wideo z YouTube do tyłu lub do przodu z poziomu aplikacji. Należy zauważyć, że jeśli zobaczysz niewłaściwe treści na kanale YouTube, nie wahaj się to zgłosić. Robiąc to, osiągniesz zachowaj porządek zasad co umieszcza YouTube dla treści.

Przy okazji, musisz też o tym wiedzieć, jeśli masz jakiekolwiek problemy z powiadomieniami YouTube, możesz je zablokować.

telefon komórkowy z ios

Na komputerze z systemem Windows lub Mac

Z komputerów powinieneś zrobić coś podobnego do tego, co jest wspomniane w procesie dla telefonów komórkowych. W przypadku komputerów Wszystko zaczyna się od otwarcia przeglądarki internetowej:

 1. Przejdź do serwisu YouTube.
 2. Znajdź film, który chcesz przewinąć do tyłu lub do przodu.
 3. Odtwórz wideo którego szukałeś.
 4. Kiedy gra, umieścisz nad nim mysz.
 5. W pasku, który zobaczysz na dole, będziesz szukał czerwonego punktu.
 6. Gdy zobaczysz tę kropkę, wybierz ją, a jeśli chcesz przewinąć wideo, przenieś tę czerwoną kropkę do tyłu. Aby przewinąć film do przodu, przesuń kropkę do przodu.

Po zakończeniu przetwarzania jak to idzie do przodu i do tyłu film na YouTube, jeśli chcesz poświęcić trochę czasu, aby zobaczyć, jak wyświetlane są opisy filmów.

komputer apple z mac

Z paska wideo

Pasek wideo to ten, który widzisz na dole wszystkich filmów w YouTube. Taki pasek jest czerwony, część wideo, która została już odtworzona zostanie oznaczony na czerwono a partia, która nie została jeszcze zagrana, będzie trochę blado biała.

Jak zmienić liczbę sekund przewijania lub przewijania filmu?

Oprócz przewijanie do tyłu lub do przodu wideo W YouTube możesz zdecydować, jak długo film będzie przewijany do przodu lub do tyłu. Dokładnie, liczba sekund, o które film przewinie się lub przewinie do przodu, nie zmienia się, ale aby to zmienić, wystarczy nacisnąć przycisk więcej razy.

Na przykład YouTube umożliwia przewinięcie filmu do przodu lub do tyłu o około 5 sekund, jeśli użyjesz przycisku przyciski kierunku czasu. Jeśli więc chcesz przewinąć wideo do przodu lub do tyłu o około 20 sekund, będziesz musiał nacisnąć przycisk sterowania czasem około 4 razy.

Jaki jest powód, dla którego nie można przewinąć do przodu lub do tyłu filmu w YouTube?

Niektóre osoby, które próbowały przewinąć film do przodu lub do tyłu na YouTube, nie były w stanie tego zrobić, bez względu na to, jak bardzo próbowały. Wynika to z Błąd aplikacji YouTube lub jeśli nie w sieci. Jeśli chcesz wiedzieć, jak rozwiązać ten problem, przeczytaj ostatnią część tego artykułu.

Jak to rozwiązać

W przypadku telefonów komórkowych wykorzystywana jest aplikacja YouTube. Aby rozwiązać ten problem w aplikacji, musisz przejdź do ustawień mobilnych, wyszukaj aplikację YouTube, wprowadź jej szczegóły i wyczyść dane z pamięci podręcznej. Dzięki temu naprawisz problem.

Jeśli używasz komputera do oglądania filmów z YouTube, wszystko, co musisz zrobić, to odśwież stronę YouTube i wszystko będzie gotowe.

dołącz do naszego kanału telegram