Skip to content

Jak szybko i łatwo zatwierdzić, włączyć i aktywować telefon komórkowy zakupiony w innym kraju

7 de kwiecień de 2021

Postęp technologiczny, jak wiemy, jest bardzo częsty, każdego dnia pojawiają się nowe pomysły i jakościowe wyposażenie technologiczne i high-end, dla odbiorców lub użytkowników koncepcja pozyskiwania takiego sprzętu staje się coraz bardziej masywna. Posiadany z prostego faktu bycia na czasie, modnym lub po prostu kaprysem i doświadczania nowych trendów.

Jednak nie wszyscy ludzie potrafią używać telefonów komórkowych lub innych wysokiej klasy urządzeń technologicznych w życiu codziennym. Dlatego też istnieje sprzęt o mniejszej wartości i mniej funkcji low-end.

Należy zauważyć, że jest to dziś bardzo ciekawy temat, żyjemy w świecie, w którym technologia asymiluje wszystkie nasze dziedziny życia, ponieważ spędzamy większość czasu siedząc przed ekranem telefonu komórkowego lub komputer, co również prowadzi do poważnych konsekwencji.

Ale jego stosowanie też ma duże znaczenie, bo dla dzieci jest to niezwykle ważne, ponieważ szybko i łatwo się dostosowują, będąc takimi razem z młodymi ludźmi. jeden z największych konsumentów czasu i sprzętu.

Korzyści przy zakupie telefonu komórkowego w innym kraju

Od wielu lat zakupy za granicą stały się masowe, gdyż robiąc to uzyskujemy wiele zalet, o których niektórzy z nas nie wiedzą, jedną z nich jest zauważalna różnica w cenie sprzętu, oferując tym samym dostępność i preferencję kupującym.

Należy zauważyć, że konsumenci mają obecnie zwyczaj bezpiecznego robienia lub dokonywania zakupów w Internecie za pośrednictwem szeroko zakrojonych istniejących transakcji, przy użyciu bezpiecznych platform i niezawodny.

Większość z tych portali lub platform będzie zaoferować użytkownikowi gwarancję na sprzęt przez rozsądny czas, czy to z powodu pęknięcia ekranu czy innego problemu, jest to kolejna dobra zaleta, dająca większe korzyści konsumentowi.

Ponadto, jeśli jesteśmy sklepem sprzedającym sprzęt telefoniczny, jest to bardzo prawdopodobne zróbmy hurtowe zakupy sprzętu w zagranicznych sklepach, aby uzyskać lepszą cenę i uzyskać większą różnorodność producenta dla konsumentów.

Jak korzystać z telefonu komórkowego w innym kraju?

Chociaż prawdą jest, że przy dużej liczbie postępów technologicznych, w tym przypadku telefonów komórkowych, wszyscy go mamy, stało się to koniecznością w naszym codziennym życiu ze względu na szybkość i łatwość, z jaką mają kiedy używamy ich w każdej sytuacji, która pojawia się na naszej drodze, i oczywiście nie zapominamy o zabraniu ich ze sobą we wszystkie miejsca, do których zwykle się udajemy.

Ale ważne jest, aby wiedzieć, co musimy zrobić, aby móc z niego korzystać, jeśli musimy opuścić nasz kraj pochodzenia. Przede wszystkim musimy to zrobić zawrzeć międzynarodowy plan telefonicznyDobrą rzeczą jest to, że wielu operatorów oferuje podróżnym bardzo korzystne plany, które umożliwiają wykonywanie połączeń międzynarodowych.

użyj telefonu

Następnie musimy uzyskać lub kup chip w kraju, w którym odwiedzamyZrobienie tego jest niezwykle łatwe i proste, na większości lotnisk jest sprzedaż kart SIM dla podróżnych, najlepsze jest to, że pozwala nam to kupić taką, która ma już informacje o naszej linii.

Warto wiedzieć, że niektóre telefony komórkowe akceptują dwie karty SIM. Dlatego jeśli tak, to drugi też możemy zostawić na swoim telefonie, a łatwiej byłoby go zachować. w ten sposób chroniąc nas przed zgubieniem się na czas naszej wyprawy.

Jak szybko i łatwo homologować, aktywować i aktywować telefon komórkowy zakupiony w innym kraju

Kupując telefon za granicą musimy go aktywować, aby móc pracować w naszym kraju w miejscu zamieszkania, pierwszym krokiem do zatwierdzenia lub włączenia jest zrobienie zdjęcia etykiety naszego telefonu komórkowego znajdującej się za baterią, która musi zawierać: markę, model, kod FCC-ID, a także IMEI.

Następnie na klawiaturze telefonu komórkowego wybieramy * # 06 #, używamy tego do zobacz na ekranie IMEI naszego urządzeniaczyli ten sam, który jest na etykiecie, musimy zrobić zdjęcie tego obrazu.

Na koniec musimy wypełnić formularz na stronie CRC, przesyłając wszystkie wykonane później zdjęcia i voila będziemy mieć nasz telefon aktywny i gotowy do użycia jak sobie życzymy.

dołącz do naszego kanału telegram