Skip to content

Jak stworzyć lub zrobić darmowy cyfrowy kolaż zdjęć online na moim komputerze lub telefonie komórkowym?

18 de grudzień de 2021

Ilekroć widziałeś te Mozaiki stworzone przez różnych projektantów i zastanawiam się, że wydaje się to trudne, więc jak mogę zrobić mozaikowe obrazy bez tak wielu komplikacji. Ten artykuł da Ci przewagę, przedstawiając pięciu najlepszych twórców kafelków online dla użytkowników systemów Windows i Mac. Przyjrzyj się bliżej ich najważniejszym funkcjom. Więc zostań z nami i naucz się łatwo tworzyć kolaże zdjęć, korzystając z poniższych zaleceń.

Możesz uzyskać pomoc od internetowego kreatora mozaiki, takiego jak EasyMoza, Fotor Photo Mosaic, Picture Mosaics, Mozaus Online Photo Collage Maker i nie tylko. Kolaż jest również możliwy dzięki darmowym, profesjonalnym edytorom zdjęć, takim jak GIMP.

Czy chcesz zrobić kolaż ze swoich zdjęć i filmów?

Tworzenie mozaiki ze zdjęć lub filmów będzie zależało od tego, jak chcesz to zrobić. Albo poprzez najlepsze aplikacje lub strony internetowe do edycji zdjęć, możesz również liczyć na alternatywy. Następny Pokażemy Ci niektóre z możliwych opcji wykonania mozaiki.

El Mozaiq – internetowy twórca mozaiki

Narzędzie do tworzenia mozaik online pozwoli Ci w mgnieniu oka stworzyć bardzo efektowne mozaiki do Twoich zdjęć. Użyjesz tego do ukrycia dowolnej części obrazu, a nawet wiadomości, której nie chcesz widzieć. Mozaiq działa poprzez osadzenie zdjęcia online i zawsze jest proste i szybkie. Istnieje aplikacja szyfrująca, która dodatkowo może udostępnić Twój obraz po rozmyciu z dobrze gwarantowaną prywatnością.

PictoSaic – łatwy w użyciu program do obrazowania

Jest to oprogramowanie do fotomozaiki. Może to być Twój prywatny i niskiej jakości obraz, co nie stanowi problemu. Alternatywnie, wybierz zdjęcie z galerii, a będziesz cieszyć się łatwością. Skonfiguruj opcje dla przetwarzanie obrazu jest bardzo łatwe i pozwala na dostosowanie zgodnie z Twoimi preferencjami i gustami. Pobieranie jest czasami denerwujące, a to oprogramowanie nie będzie miało tego wymogu.

PicArtia – łatwe tworzenie płytek

Po zakończeniu będziesz mógł pobrać lub nawet podzielić się z bliskimi przyjaciółmi. Otrzymasz kod do pobrania w wiadomości e-mail. Jedną z rzeczy, które zauważysz, jest to, że po wykonaniu mozaiki jakość Twoich zdjęć jest nadal wysoka, więc nie musisz się martwić.

Niezwykłe korzyści z ten internetowy program do tworzenia mozaik obsługuje format zdjęć JPG, Twoja premia, więc nie możesz jej otrzymać za darmo, a także łatwe przesyłanie obrazów.

Oprogramowanie Easymoza par excellence online w fotografii

Jest to wspaniałe oprogramowanie do tworzenia mozaik online do tworzenia mozaik na zdjęciach. Wystarczy wejść na jego główną stronę internetową, aby rozpocząć proces edycji. Dobrze jest używać tam, gdzie chcesz dostosować obraz, ponieważ oferuje szeroki wybór efektów, aby to osiągnąć. Możesz łączyć sekcje różnych obrazów stworzyć taki, który nie jest możliwy w wielu innych programach. Interfejs jest prosty w obsłudze, co ułatwi Ci tworzenie mozaiki.

pobierz program do tworzenia kolaży zdjęć

PixiSnap – dodaj efekty mozaiki online

Otrzymasz doskonałe oprogramowanie do tworzenia mozaiki online do tworzenia mozaik na swoich zdjęciach za pomocą PixiSnap. Ten internetowy kreator kafelków oferuje dwie opcje ulepszania plików. Za pomocą programu do robienia zdjęć Polaroid i dodawania efektów mozaiki przez internet. Wybór należy do Ciebie, jeśli chodzi o ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Praca nad Twoimi zdjęciami za pomocą tego oprogramowania zajmie tylko kilka sekund.

Jedna z najlepszych czynności, które możemy podjąć, gdy mamy wiele pięknych zdjęć na stronie lub z kimś, dotyczy zrobienia kolażu, czego chcemy Cię nauczyć w poniższych wierszach. Chociaż istnieją programy na komputery takie jak Photoshop, zawsze masz alternatywy, które mogą być bardzo przydatne w takich przypadkach, zdecydowaliśmy się postawić na dwie inne znane usługi: Zdjęcia Google i Fotor.

Utwórz kolaż za pomocą Zdjęć Google

W przypadku Zdjęć Google sztuczkę można wykonać zarówno z aplikacji, jak iz jej wersji internetowej, ponieważ jest bardzo podobna.

Najpierw musisz przejść do opcji Otwórz, przeglądając foldery na dysku twardym, aż znajdziesz zdjęcia, które chcesz dodać do kolażu, wybierając każdy z nich, przytrzymując klawisz Ctrl lub z klasycznym mechanizmem telefonu komórkowego. Kiedy są wszystkie, kliknij Otwórz.

Po przesłaniu obrazów kliknij przycisk + lub Utwórz. Tam możesz wybrać rodzaj produktu, który chcesz stworzyć, z dostępnymi opcjami: albumy, udostępnione albumy, filmy, animacje i kolaże. Oczywiście musisz iść do Collage.

Tam wybierasz tryb, w którym te obrazy są uwzględniane, biorąc pod uwagę, że możesz użyć maksymalnie dziewięciu obrazów. Zdjęcia Google zajmują kilka sekund, a następnie pokażą Ci wynik na ekranie. Musisz pamiętać, że niestety nie możesz dostosować wyglądu ani kolejności zdjęć, ale możesz je zapisać na swoim komputerze.

łatwe tworzenie kolażu zdjęć

Utwórz kolaż zdjęć z Fotor

Z drugiej strony, jeśli chcesz stworzyć spersonalizowany kolaż według własnych upodobań, powinieneś postawić na Fotora, który choć wymaga nieco więcej czasu, jest całkowicie darmowy bez żadnych drobnych ograniczeń. Na tej platformie zobaczysz, że do wyboru są cztery różne style kolaży: klasyczny kolaż, kolaż artystyczny, kolaż funky i zszywanie zdjęć. Musisz wybrać preferowany format.

Podobnie jak w Zdjęciach Google, musisz najpierw przesłać zdjęcia, których zamierzasz użyć w swojej kompozycji, z klasycznej karty Otwórz. Wtedy nadszedł czas, aby wybierz siatkę, która ma być użyta w danym kolażu. Pamiętaj, że niektóre są płatne.

Przeciąganie zdjęć do siatek możesz je dodać, chociaż można to również zrobić za pomocą przycisku Wypełnij. Po zakończeniu umieszczania zdjęć niewiele zostanie do sfinalizowania kolażu. Również, jeśli chcesz, możesz dostosować krawędzie.

W tym momencie kolaż będzie gotowy, chociaż możesz go dalej dostosowywać, dodając tekst lub naklejki. Kiedy jesteś całkowicie zadowolony, musisz kliknąć przycisk Zapisz. W tym przypadku, podobnie jak w Zdjęciach Google, na koniec możesz udostępnić kolaż przez e-mail, w sieciach społecznościowych itp.

dołącz do naszego kanału telegram