Skip to content

Jak sprawić, by zdjęcie profilowe mojego konta TikTok było przejrzyste, bardzo proste!

16 de Maj de 2021

Różne są aplikacje, które są dziś bardziej popularne i różne są funkcje, które każda z nich ma, od wysyłania wiadomości, publikuj zdjęcia, a nawet udostępniaj filmy, podobnie jak jedna z popularnych aplikacji o nazwie TikTok, bohater tego artykułu.

Ta aplikacja pozwala nam przesyłać filmy o dowolnej treści, a także komunikować się z naszymi obserwatorami, aby pozostać w trend z dnia na dzień, zdobądź uznanie, a nawet zarabiaj pieniądze z TikTok.

Zasadniczo jedną z kluczowych zasad, jeśli chcesz być rozpoznawany w tych aplikacjach, jest po prostu wyróżniać się spośród innych, albo przez publikowane treści, przez sposób, w jaki się komunikujesz, albo nawet przez oryginalność Twojego profilu. A dzisiaj, aby zobaczyć, jak to się robi, wyjaśnimy, jak umieścić swoje przezroczyste zdjęcie profilowe na TikTok.

Przejrzyste zdjęcia profilowe

W ostatnich miesiącach różni użytkownicy utworzyli konta w TikTok, aby zapewnić im świetną rozrywkę w postaci filmów, które dotyczą dowolnego tematu, oczywiście, o ile są to odpowiedni dla wszystkich odbiorców, Jest to nieco surowe w tym temacie, ponieważ jest to znana aplikacja.

Prawda jest taka, że ​​w ostatnich tygodniach było kilku użytkowników, których zdjęcie profilowe jest naprawdę szczególne i inne, ale to nie pomyłka w aplikacji lub na smartfonie, są to ustalenia, które możesz wykonać samodzielnie, więcej informacji znajdziesz poniżej.

Jak ustawić przezroczyste zdjęcie profilowe w TikTok?

Aby mieć tę oryginalną formę w swoim profilu, konieczne jest wykonanie szeregu czynności, które naprawdę nie są wcale skomplikowane.

Obraz PNG

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest umieszczenie obrazu Format PNGTo naprawdę proste, bo wystarczy wejść do zaufanej przeglądarki iw wyszukiwarce grafiki Google bez problemu ją wyszukać, istnieją nawet platformy internetowe takie jak Remove.bg, które pomogą nam usunąć tło naszego obrazy.

To, co musimy zrobić, to wejść na stronę główną o którym wspominaliśmy wcześniej „Remove.bg”, po wejściu na tę stronę musimy przejść do sekcji „Prześlij obraz”, gdzie go klikniemy.

Wtedy otworzy się małe okienko tam, gdzie powinniśmy wybierz zdjęcie lub obraz, którego chcemy użyć, aby był półprzezroczysty i naciśnij w miejscu, w którym jest napisane „otwórz”.

Ta strona internetowa będzie mogła wyciąć całe tło obrazu i pozwoli nam pobrać ten sam obraz, którego użyliśmy na początku, ale w formacie PNG. Gdy sieć wyświetli nam ten obraz, musimy nacisnąć tam, gdzie jest napisane „Ściągnij„lub”pobrać” po hiszpańsku.

Umieść obraz już półprzezroczysty w TikTok

Jeden raz masz obraz chcesz, korzystając z wyszukiwarki Google lub platformy internetowej Remove.bg, wykonaj poniższe czynności.

  1. Najpierw upewnij się, że masz pobrany obraz PNG i że to jest w Twojej galerii. Następnie przejdź do centralnego panelu aplikacji na swoim telefonie komórkowym i przejdź do ikony aplikacji TikTok. Kliknij na to.
  2. Jak tylko będziesz w tej aplikacji, musimy przejść bezpośrednio do naszego profilu, w tym celu wciskamy tam, gdzie jest napisane „I”, które znajduje się w prawej dolnej części ekranu. Kliknij na to.
  3. Będąc w swoim profilu, możesz przeglądać swoje treści, ale musimy przejść do sekcji „Edytuj profil”, która znajduje się tuż poniżej liczby obserwujących, których masz. Kliknij to.edytuj opcje profilu na tiktok
  4. Klikamy na okrągłą opcję, w której powinno znajdować się nasze zdjęcie i nosi ono nazwę „zmień mój profil”.
  5. Otworzy się małe okno, w którym należy wybrać opcję „wybierz zdjęcie z galerii”.
  6. Natychmiast zostaniesz przekierowany do swojej galerii, a gdy już tam będziesz, wystarczy, że poszukasz zdjęcia w formacie PNG, które zostało wcześniej pobrane i naciśnij je, a następnie naciśnij w miejscu, w którym jest napisane „potwierdź”.
  7. W tym momencie wystarczy przesunąć lub „obrócić” wybrany przez nas obraz i nacisnąć przycisk „zapisz”.