Skip to content

Jak sprawdzić statystyki mojego konta Gmail [Ejemplo]

3 de luty de 2021

Gmail jest obecnie jedną z najczęściej używanych platform pocztowych. Jego wykorzystanie wzrosło wraz z erą cyfrową, w której jest udostępniany informacje zbiorcze i konieczne jest użycie pewnych narzędzi statystycznych do oceny jego zużycia.

Saldo Twojego konta Gmail może dać ci wyobrażenie o tym, jak go używasz. Lubić określić czas, jaki spędzasz przeglądając Twoje e-maile i odpowiadając na nie.

Jak poznać statystyki poczty Gmail

Istnieją aplikacje, które pozwalają wygenerować raport z konta Gmail. Są bezpłatne i nie musisz wykonywać instalacji na swoim komputerze.

Email Analytics

Prosta aplikacja, która pozwala nam poznać dane związane z naszym kontem Gmail. Musisz tylko wprowadzić dane swojego konta Gmail, aby utworzyć plik analiza informacji.

Jest to aplikacja płatna, ale możesz przetestować jej działanie bezpłatnie przez 14 dni. Jeśli chcesz kupić wersję PRO, kosztuje to 15 USD miesięcznie.

 • Wejdź na stronę Email Analytics
 • Naciśnij przycisk, aby rozpocząć okres próbny
 • Wybierz e-mail Gmaila, który chcesz przeanalizować
 • Sieć potrzebuje Twoje upoważnienie aby uzyskać wcześniejszy dostęp do swojego konta

 • Zaakceptuj warunki i załóż swoje konto po raz pierwszy. Początkowo będziesz musiał poczekać od 1 do 10 minut na załadowanie danych.

Po wygaśnięciu czasu wstępnej analizy Deska rozdzielcza. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest przejście do obszaru konfiguracji, aby ustawić godziny i dni pracy. W ten sposób analiza jest dokładniejsza.

Aplikacja może zobaczyć dane konta do ostatnich trzech lat, ale w okresie próbnym będziesz mieć dostęp tylko do ostatniego siedem dni użytkowania. Grupa wsparcia jest obecna przez cały czas, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Aby uzyskać bardziej szczegółową analizę konta zastosuj filtry. Ustaw kryteria wykluczania wiadomości e-mail, które Cię nie interesują.

Dodaj nowy filtr z menu i wybierz plik Opcja filtrów. Kliknij przycisk Dodaj, aby go dodać. Wybierz domenę, adres e-mail i etykietę.

Możesz dołączyć członków do swojego konta Email Analytics. Wysłać zaproszenie komuś, kto będzie częścią Twojego zespołu i miał dostęp do danych. Teraz, gdy masz już wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć, uzyskaj raport dotyczący:

 • Otrzymane e-maile
 • Wysłano e-maile
 • Liczba aktywnych rozmów
 • E-maile ze spamem
 • Średnia liczba słów na e-mail
 • Grafika związana z danymi

Miernik Gmaila

Aplikacja internetowa, która działa jak menedżer danych poczty elektronicznej. Oferuje między innymi pełną analizę wysłanych e-maili, odebranych e-maili, rozmów, czasu odpowiedzi.

Możesz uzyskać dostęp do aplikacji przez wolny, ale z pewnymi ograniczeniami dla niektórych działań. Wersja płatna kosztuje 15 USD miesięcznie.

 • Wejdź na stronę Gmail Meter
 • Wprowadź dane z Twojego konta Gmail
 • Autoryzuj miernik Google, aby uzyskać dostęp do danych
 • Poczekaj, aż dane załadują się na stronę i uzyskaj plik pierwsza analiza. Jeśli masz dużo informacji do przetworzenia, może to chwilę potrwać

Użyj Email Analytics do analizy danych Gmaila

Darmowa wersja umożliwia wygenerowanie pliku Miesięczny raport lub co tydzień. Teraz, jeśli chcesz tworzyć raporty ze spersonalizowanymi okresami czasu, musisz zapłacić za wersję płatną, która umożliwia dostęp do danych nawet dwa lata temu.

Dzięki Subskrypcja premium Będziesz mógł stworzyć zespół roboczy, zastosować zaawansowane filtry i zmodyfikować godziny pracy, aby wykluczyć niektóre e-maile. Najlepszą rzeczą w wersji Premium jest możliwość eksportu raportu w formacie CSV.

Korzystanie z G Suite

Do zarządzania wieloma kontami zorganizowanymi w jednym Środowisko biznesowe G Suite jest przedstawiany jako dobra opcja. Jest to usługa płatności Google, która umożliwia tworzenie firmowych wiadomości e-mail i uzyskiwanie raportów o kontach użytkowników powiązanych z firmą.

Wygeneruj raport dla analizować dane poczty otrzymane i wysłane e-maile. Oprócz znajomości całkowitej pamięci używanej na kontach Gmail.

dołącz do naszego kanału telegram