Skip to content

Jak sprawdzić stan lub działanie klawiatury online? (Przykład)

26 de luty de 2021

Klawiatura jest jedną z podstawowych części komputerów. Więc jeśli w którymś momencie zacznie się to nie udać, będziesz miał duże kłopoty. Aby temu zapobiec, należy od czasu do czasu przetestować klawiaturę pod kątem prawidłowego działania. Pamiętając o tym Dziś nauczysz się sprawdzać stan lub działanie pliku klawiatura online.

I to jest to, dla tych, którzy nie lubią wymiana klawiatury lub wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić zamiennik, nie mają innego wyjścia, jak tylko dbać o jedyny, jaki mają. W tym sensie programy, które zobaczysz poniżej, są najlepszymi ratownikami, jakie możesz znaleźć.

Jak sprawdzić stan lub działanie klawiatury online?

Aby przejść od razu do rzeczy i zacznij od procesu, który pomoże Ci sprawdzić stan lub działanie klawiatury w Internecie, powinieneś wiedzieć, że zasadniczo przetestujesz to narzędzie na kilku stronach internetowych.

Pamiętaj, że dziś nie zobaczysz, jak naprawić lub skonfigurować klawiaturę, po prostu nauczysz się ją oceniać, aby sprawdzić, czy przedstawia usterkę i zapobiec jej pogorszeniu. Tak więc, jeśli Twoja klawiatura jest już uszkodzona i wiesz, jaki jest problem, który jej dotyczy, ta pomoc nie pomoże.

Pierwszy program, który istnieje w sieci do sprawdzania klawiatury, nazywa się: Keyboard Checker. Po wejściu do niego zauważysz, że na ekranie jest układ klawiatury, który będzie się świecił na zielono za każdym razem, gdy dotkniesz klawisza, który działa dobrze, więc po prostu musisz spróbować, a jeśli jest taki, który się nie świeci , to dlatego, że nie działa.

Ta strona jest jedną z najlepszych, ponieważ zawiera również wygodne sugestie, gdzie możesz kupuj wysokiej jakości klawiatury online.

Druga strona, której możesz użyć, to Test klucza. W tym też będzie rysowana klawiatura, z tą różnicą, że zajmie ona cały ekran. Aby przetestować narzędzie lub akcesorium, wystarczy nacisnąć klawisze, które zgaśnie, jeśli działają dobrze.

Ten program ma tę szczególną cechę może mierzyć kliknięcia myszą, więc jest to jeden z najbardziej polecanych.

Keyboardtester.co i keyboardtester.com

Dzięki powyższym opcjom najprawdopodobniej możesz już sprawdzić stan lub działanie klawiatury online, ale aby dodać więcej różnorodności, teraz zobaczysz jeszcze dwie aplikacje, które pomogą Ci osiągnąć ten sam cel.

Numer jeden (czwarty na liście) nazywa się Keyboardtester.com, jego interfejs jest taki sam jak w innych przykładach, ale w tym, aby uzyskać dostęp do klawiatury, musisz nacisnąć przycisk o nazwie „Uruchom tester”. Gdy to zrobisz, będziesz musiał tylko zacząć naciskać klawisze, jeśli są zaznaczone na zielono, to dlatego, że działają.

Ostatnim, ale nie mniej ważnym jest keyboardtester.co, który choć ma podobną nazwę do poprzedniej, nie jest taki sam. Jak wszystko, będzie miał klawiaturę na swojej stronie głównej, która będzie zaznaczona na zielono.

klawiatura bez niektórych klawiszy

Ale oprócz tego ma dźwięk, który symuluje dźwięk klawisza po naciśnięciu, a także umożliwia ocenę działania myszy. Należy zauważyć, że w jego interfejsie znajduje się również przycisk o nazwie „ResetowanieCo wyłączy podświetlenie klawiszy i pozwoli Ci zacząć od nowa.

I voila, dzięki temu wiesz już, jak sprawdzić stan lub działanie klawiatury online, nie tylko na jednej stronie, ale na czterech. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do któregokolwiek z nich i na koniec sprawdzić, który klucz nie działa.

Pamiętaj, że istnieje wiele sposobów naprawy klawiatury, wystarczy znaleźć na czym polega problem i rozwiązanie (jak w tym samouczku), na przykład w przypadku konieczności naprawy kontrolki CTRL V i CTRL C, jeśli nie działają, gdy kopiowanie i wklejanie (częsty błąd), wtedy zobaczysz tysiące tutoriali online.