Skip to content

Jak zdobyć darmowe Megas w trybie osobistym?

12 de listopad de 2022

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że zabrakło Ci mobilnego Internetu? nie mamy wtedy wątpliwości, że będziesz wiedział, że jest to absolutnie denerwująca sytuacja, do tego stopnia, że ​​większość urządzeń mobilnych w tych przypadkach jest ograniczona do niewiele więcej niż cegieł. Jednak na szczęście prowadzimy pewne badania i wydaje się, że istnieje możliwość dostępu do darmowego Internetu bez konieczności płacenia za to w dość prosty i szybki sposób w tym zakresie.

Zasadniczo, jeśli zaszedłeś tak daleko, jest bardzo prawdopodobne, że szukałeś szczególnie skutecznej metody uzyskania darmowego Megasa w Personal 2017, samouczka, który oczywiście jest ważny w tych krajach świata, w których działa ta firma, takich jak jak Urugwaj czy Argentyna. Aby wykonać to krok po kroku, musimy użyć Your Freedom Zeus Mod, a wystarczy nam telefon z Androidem w wersji 4.0 Ice Cream Sandwich lub nowszej tego systemu operacyjnego Google.

Wielu użytkowników z pewnością będzie chciało wiedzieć w takich przypadkach, czy uprawnienia roota są konieczne do przeprowadzenia krok po kroku, a my musimy im wszystkim powiedzieć, że tak nie jest., absolutnie. Poza tym musisz wiedzieć, że zrootowanie telefonu zawsze oferuje dodatkowe możliwości konfiguracji. Co do reszty, dane użytkowania konfiguracji Your Freedom, którą przedstawimy poniżej, działają bez problemów na każdym urządzeniu mobilnym z dowolnego kraju, bez różnic.

Bezpłatny Internet osobisty 2017

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, aby cieszyć się darmowym Internetem osobistym w 2017 roku, jest przedpłacona karta Personal SIM/plan z saldem 0 i musisz zwracać uwagę na ten szczegół, ponieważ jeśli masz saldo , system bezpośrednio zużyje natychmiast. Następnie musisz pobrać i zainstalować aplikację Your Freedom APK (Zeus MOD) na telefonie komórkowym, co zajmuje tylko kilka sekund. Próbując go uruchomić, musisz upewnić się, że w Ustawieniach, Zabezpieczeniach funkcja Nieznane źródła lub Nieznane źródła jest już włączona.

Następnie musisz wyszukać domyślny osobisty APN i spróbuj uruchomić metodę gdzieś, gdzie masz dobry zasięg firmyw przeciwnym razie nie będziesz w stanie sprawić, by system działał dokładnie tak, jak powinien. W tym momencie musimy aktywować 3G lub 4G naszego Androida i otworzyć Your Freedom z menu aplikacji i kliknąć „Połączenie z serwerem”, wypełniając wszystkie losowe dane, o które prosi system.

Kiedy skończysz, następną rzeczą będzie naciśnięcie opcji „Rozpocznij połączenie”, a zobaczysz, że gdy już to zrobisz, musisz zwizualizować linię w ikonie danych mobilnych, plus ikona klucza, wskazująca, że ​​Twoja Wolność utworzyła bezpłatne osobiste połączenie z Internetem, na które czekaliśmy. Jeśli masz jakiekolwiek problemy w tym zakresie, powinieneś wiedzieć, że możesz skontaktować się z nami poprzez komentarze do tego artykułu, aby zostawić nam wszelkie pytania na ten temat.

Czy dzięki temu krok po kroku udało Ci się uzyskać darmowe megabajty w Personal?

dołącz do naszego kanału telegram