Skip to content

Jak się dowiedzieć, czy firma zablokowała mój telefon

11 de marzec de 2023

Gdy twój telefon komórkowy jest zablokowany, robi to IMEI, zmiana numeru IMEI jest skomplikowana na niektórych urządzeniach mobilnych, a na innych można to zrobić za pomocą oprogramowania, ale Aby to osiągnąć, musisz mieć kilka urządzeń o nazwie „box” jak Z3X dla Samsunga, Sigma box dla Motoroli itp. Nie są tanie w zakupie i generalnie służby techniczne powiedziały, że skrzynki wykonują nie tylko to, ale kilka innych zadań, coś, co jest na granicy między legalnymi granicami.

Telefon zablokowany przez IMEI

Aby dowiedzieć się, czy mają zablokowany telefon komórkowy przez IMEIaby dowiedzieć się, czy firma zablokowała urządzenie, wcale nie jest skomplikowane, polecam po prostu włożyć kartę SIM i sprawdzić, czy działa, czy nie, na wypadek, gdyby nie można było wykonać nawet prostego połączenia, dzieje się tak dlatego, że jest zablokowany.

Ponadto, co możesz zrobić, to zadzwoń do firmy, aby poinformowała Cię o problemie, aby móc potwierdzić bez pozostawiania wątpliwości, że jesteś zablokowany. Blokada może być spowodowana wieloma rzeczami, może to być spowodowane zgłoszeniem kradzieży lub zagubienia telefonu, ale może to być również spowodowane tym, że nie zapłaciłeś, być może przydarzyło ci się coś, co zdarza się dość często w wielu przypadkach.

Jak odblokować telefon zgłoszone przez IMEI

W przypadku, gdy chcesz wiedzieć jak odblokować telefon zgłoszone przez IMEIrozwiązań nie jest zbyt wiele, ponieważ jedyną opcją pozostaje po prostu wysłanie go do serwisu technicznego, istnieje kilka firm zajmujących się odblokowywaniem urządzeń mobilnych iw ciągu kilku minut telefon będzie wolny dla każdego rodzaj kompanii, przełamującej omawianą blokadę.

Odblokowanie urządzenia wcale nie jest trudne na wypadek, gdybyś miał niezbędne narzędzia, o których wspomniałem nieco powyżej, z tego powodu są to drogie narzędzia, które ludzie, którzy mają firmy, zwykle mają do odblokowywania telefonów komórkowych, konieczne jest zabranie urządzenia do profesjonalisty w celu odblokowania, o którym mowa i nigdy nie musisz się martwić, że Twój telefon komórkowy zostanie ponownie zablokowany.

Ponadto, jeśli przejdziemy do sprawy, nie chodzi o to, że przeprowadzenie wspomnianego procesu jest zbyt drogie, jest dość tanie, a przede wszystkim zajmuje mało czasu, chociaż będzie to zależeć od osoby, która wykonuje pracę .

dołącz do naszego kanału telegram