Skip to content

Jak sprawdzić i wiedzieć, czy jestem w raporcie „Veraz” z numerem DNI lub „CUIL” online krok po kroku

11 de styczeń de 2023

The Prawdomówny jest bardzo popularnym raportem finansowym przygotowywanym przez firmę ekwifaks.

Wspomniane raporty obecne dane osobowe o charakterze handlowym i kredytowymzwiązanych z wypełnianiem obowiązków, należy wspomnieć, że wiele naszych danych osobowych jest rejestrowanych na platformach takich jak Google, ale istnieje sposób na usunięcie ich z sieci.

Dane Veraz są przekazywane do osoby fizyczne i prawne które ich wymagają, chociaż mogą być używane tylko w sposób określony przez Ustawa o ochronie danych osobowych, Cóż, zawsze niezbędna jest ochrona naszych danych, nawet na naszych telefonach komórkowych, i dlatego dzisiaj są tam bardzo przechowywane.

To ważne by zauważyć że Prawdomówny nie przedstawia oceny wartościującej informacji, a jedynie przekazuje dane zebrane ze źródeł takich jak Bank Centralny lub Dziennik Urzędowy.

Podobnie może być z korzyścią dla osób starających się o pożyczkę, ponieważ posiadanie pozytywnej historii jest dodatkową gwarancją, a dzięki tej informacji możesz uchronić się przed zaciągnięciem zobowiązań, z którymi nie będziesz w stanie później się zmierzyć.

skończyć w Prawdomówny To nie jest zbyt miłe mówienie, kiedy jesteś młody, może to nie mieć na ciebie większego wpływu, ale w dniu, w którym chcesz spróbować uzyskać pożyczkę, dokonać inwestycji, a nawet zawrzeć umowę z firmą telefoniczną, możesz mieć taki czy inny problem.

Być w Prawdomówny Oznacza to, że jesteś dłużnikiem jakiegokolwiek podmiotu, niezależnie od tego, czy jest to rzeczywistość, czy nie, ideałem jest nie mieć takiego długu, który może generować wiele problemów i wiele bólów głowy.

Jeśli chcesz wiedzieć, czy jesteś w Veraz lub po prostu sprawdzić stan swoich długów, aby zachować spokój. Następnie pokażę ci, jak to zrobić, używając tylko twojego KTÓRY.

Jak sprawdzić, czy jestem w Veraz

Aby mieć dostęp do tych informacji, wystarczy wejść na oficjalną stronę Banku Centralnego Republiki Argentyńskiej, jest ona całkowicie bezpłatna, a przede wszystkim szybka, więc nie będziesz miał dużo czasu.

Wszystko, o co cię prosi, to wpisanie twojego numer CUILkod captcha, a następnie po prostu kliknij „Konsultować” tak proste jak to.

W przypadku, gdy nie znasz swojego numer CUIListnieje wiele stron internetowych, które generują go automatycznie, ponieważ w końcu jest to numer Twojego dokumentu z kilkoma określonymi numerami.

Po wprowadzeniu swojego dowodu osobistego, który można przetworzyć ponownie i określeniu, czy jesteś mężczyzną czy kobietą, otrzymasz numer KTÓRYaby wprowadzić go na stronie Banku Centralnego Republiki Argentyńskiej, należy usunąć myślniki.

jak sprawdzić numer cuit

Bardzo szybko będziesz mógł zobacz pełny raport z ostatnich 24 miesięcy na temat Twojej sytuacji finansowej i dowiedz się, czy naprawdę mówisz prawdę, czy nie. Zrobienie tego wszystkiego nie zajmie Ci więcej niż kilka minut, więc nie zaszkodzi wyjaśnić, czy masz jakiś dług, czy nie.

W ten sposób możesz zapytać o Prawdomówny z CUIL więc wolny a przede wszystkim szybko. Możesz to zrobić tyle razy, ile uznasz za konieczne i jak powiedziałem wcześniej, dla osób, które potrzebują pożyczki lub założenia firmy, co może odbywać się przez Internet na platformie takiej jak mapy Google.

również wykonać inwestycja wszelkiego rodzaju i na przykład kupno i sprzedaż, znane również jako handel, są bardzo pomocne. Należy podkreślić, że istotne jest, aby nie występować jako dłużnik w Veraz, ale pomijając to, nie jest to coś, co zaleca się mówić.

Inną opcją sprawdzenia, czy jesteś w Veraz, jest DNI

Przede wszystkim środki identyfikacyjne Krajowy dokument tożsamości i należy zauważyć, że w tej formie możliwe jest konsultowanie się z nim co 6 miesięcy. Kroki, które należy wykonać, to:

  1. Zadzwoń telefonicznie pod numerem (011) 5352-4800, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00, aby skorzystać z prawa dostępu (zgodnie z ustawą 25,326).
  2. Odpowiadasz na automatyczną sekretarkę, która pyta, czy jesteś właścicielem dokumentu, dla którego chcesz złożyć reklamację (opcja 1), czy pytasz o inną osobę (opcja 2). Musisz wybrać opcja 1
  3. Przed skonsultowaniem, czy prośba o udzielenie informacji dotyczy osoby fizycznej, czy też firmy, której jest właścicielem, wybierz pierwszą opcję.
  4. Poniżej znajduje się pytanie, czy konsultowana osoba jest mężczyzną (opcja 1), czy kobietą (opcja 2).
  5. Wprowadź numer identyfikacyjnypo którym następuje cyfra.
  6. Automatyczna sekretarka powtórzy numer identyfikacyjny i jeśli jest poprawny, należy go potwierdzić.
  7. Następnie zadawane są trzy losowe pytania w celu potwierdzenia Twojej tożsamości. Mogą to być problemy bankowe lub osobiste. Poczekaj na przedstawienie opcji i odpowiedz wybierając numer odpowiadający prawidłowej odpowiedzi.
  8. Czy chcesz dochodzić swojego prawa dostępu i uzyskać raport kredytowy? Jeśli odpowiedź brzmi Tak, naciśnij 1.
  9. Zanotuj kod numeryczny, który ci podają aby uzyskać dostęp do Twoich informacji. Jeśli nie możesz zdobyć punktów, możesz poprosić o przesłanie ich SMS-em.
  10. Wejdź na stronę Veraz: www.veraz.com.ar/da, kliknij opcję „uzyskaj dostęp do swojego prawa dostępu” i uzupełnij swoje dane oraz kod.

dołącz do naszego kanału telegram