Skip to content

Rozwiązanie: „Błąd połączeń zakończonych na 127, 31, 41 i 50 w Telcel”

22 de sierpień de 2022

Jak dobrze wiemy, Telcel jest jednym z głównych operatorów telefonia międzynarodowana pewno masz lub znasz kogoś, kto prowadzi tego typu firmę.

I dlatego za każdym razem otrzymujemy więcej zapytań od użytkownikówktóre mają na celu poprawę doświadczenia użytkownika w jego obrębie.

Cóż, tym razem chcemy pokazać, jak to zrobić pozbyć się irytujących połączeń kończące się na 31 i 127, które docierają do telefonów komórkowych Telcel.

czy zdarzyło ci się, że? jesteś bardzo spokojny pracując lub w zaciszu swojego domu i nagle otrzymujesz telefon od Nieznany numer?

A kiedy odbierzesz, otrzymasz niemiłą niespodziankę: telefon od firmy telefonii komórkowej, aby zaoferować Ci telefony komórkowe, modele, plany i usługi, które nigdy nie prosiłeś. Dodatkowo te telefony zawsze przychodzą w najbardziej nieodpowiednim czasie.

Czy to nie jest bardzo denerwujące? Więc jeśli chcesz się dowiedzieć jak unikaj tego typu połączeń i aby móc spać spokojnie, kontynuuj z nami w tym artykule, który pomożemy Ci w bardzo łatwy sposób.

Jak wiemy, nie ma nic bardziej nachalnego niż ciągłe odbieranie telefonów od nieznanych osób, więc w kolejnych wierszach nauczmy cię kilku sztuczek oraz aplikację, która będzie dla Ciebie bardzo przydatna, dzięki czemu Twoje doświadczenie z firmą będzie w pełni przyjemne.

Jak w najprostszy możliwy sposób zablokować połączenia kończące się na 31 i 127 Telcel?

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że zamek jest zwykle najlepsza możliwa decyzja kiedy chcemy blokować przychodzące połączenia od innych osób, dlatego zalecamy podążanie tą ścieżką.

Prawie zawsze zresztą mówimy o tych irytujących telefonach od numery firm windykacyjnych, lub że chcą zaoferować Ci usługę lub produkt. Czy nie są to bardzo irytujące telefony?

Niestety bardzo niewielu użytkowników wie dowiedz się, kto do nich dzwoni jeszcze nieznany numer telefonu.

W tym miejscu powinniśmy zaznaczyć, że istnieją dwie główne metody jeśli chodzi o blokowanie połączeń, pierwszym z nich jest być może najprostszy lub najbardziej bezpośredni, ponieważ możemy to zrobić z samego smartfona.

Wszystko, co musisz zrobić, to przytrzymać nad wezwaniemchociaż musisz wiedzieć, że te firmy prawie zawsze mają kilka numerów, z których dzwonią do Ciebie, więc chwilę potrwa, zanim będziesz w stanie zablokować je wszystkie jeden po drugim.

Jak łatwo zablokować numer?

Przede wszystkim otwórz aplikację telefonu, naciśnij opcję „więcej” to punkty, które pojawiają się z boku to idziesz do Historia rozmów, stuknij połączenie z numeru, który chcesz zablokować. Zamierzasz wybrać opcję, która ci mówi Zablokuj/zgłoś jako spam.

I to wszystko, tak łatwe i proste, że możesz zablokować numer, który tak bardzo Ci przeszkadza. Sugestia: jeśli wizualna poczta głosowa jest włączona, zablokowani nadawcy nie będą mogli opuścić poczty głosowej.

Z drugiej strony należy zauważyć, że na szczęście istnieje kilka zastosowań które pozwalają nam blokować numery, chociaż zamierzamy polecić ten, który naszym zdaniem jest najlepszy w tej dziedzinie, zwany Call Blocker.

blokuj nieznane numery użytkowników

Najlepsza aplikacja do blokowania połączeń otrzymywanych od firm

Blokowanie połączeń to całkowicie darmowa aplikacja i bardzo łatwy w użyciu, znajdziesz go w swoim sklepie Play, dzięki czemu możesz między innymi blokować wszystkie numery kończące się na 31 i wszystkie numery kończące się na 127, które dzwonią do Ciebie, jeśli jesteś klientem Telcel.

Po pobraniu i zainstalowaniu możesz zacząć z niego korzystać niemal natychmiast, z tą zaletą, że potrzebujesz tylko połączenia internetowego

nieznany rekord usuwania telefonu komórkowego!

Funkcje blokowania połączeń:

  • System czarnej listy, do której możemy dodać wszystkie numery, na które nie chcemy być wywoływani
  • Będziemy mogli nagrać wszystkie numery, które odrzuciliśmy
  • Połączenia od nieznajomych, którzy nas denerwują, mogą być blokowane

To wśród wielu inne funkcje i atrakcyjne funkcje.

Jeśli któraś z tych opcji nie pomogła Ci zbytnio, zostawiam Ci nazwiska innych 5 aplikacji więc możesz zablokować te irytujące połączenia, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał się martwić o ich ponowne odbieranie:

  1. Truecaller-Caller ID, blokuj SMS-y i połączenia spamowe
  2. Hiya – Identyfikacja dzwoniącego i blokowanie
  3. Pan Numer – Blokuj połączenia i spam
  4. Czarna lista Plus – Blokowanie połączeń
  5. Whoscall – Identyfikator dzwoniącego i blokowanie

Czy udało Ci się zablokować denerwujące połączenia na telefonie komórkowym za pomocą tych aplikacji?

dołącz do naszego kanału telegram