Saltar al contenido

Jakie znaczenie mają oceny Veraz?

29 de enero de 2021

Znaczenie ocen dokonywanych przez Veraz jest oparte na finansowej bazie danych prowadzonej przez organizację. Twoim celem jest zidentyfikować tych, którzy zaciągają dług albo nie.

Oprócz Veraz masz Biuro Kredytowe, które jest prywatną usługą, która umożliwia zamawianie i otrzymywanie raportów finansowych. Zaletą tej usługi jest to, że możesz o to poprosić pocztą, faksem, telefonicznie lub na obecność.

Jest to wsparcie w celu dostarczenia statusu kredytowego osoby poprzez jej DNI lub dowolny dowód tożsamości. Wiele branż korzysta z tego wsparcia, aby sprawdzić, czy opłaca się finansować osobę fizyczną lub branżę za pomocą kredytów bankowych.

Jednak większość obywateli nie znają swojej prawdziwej sytuacji, więc rozpoznanie wszystkich jego aspektów jest konieczne, zwłaszcza gdy chcesz otrzymać pożyczkę.

Jedną z zalet oferowanych przez Veraz jest to, że możesz poprosić o kod PIN i użyć go do identyfikacji osób uprawnionych do uzyskania dostępu do kredytu.

Jakie jest znaczenie ocen Veraz?

Jeden z najlepszych sposobów zrozumienia i ulepszenia stan w porównaniu z Veraz wie, jak zidentyfikować wszystkie swoje kwalifikacje. Obecnie są one oprawione w ramki od 1 do 5, co oznacza:

Poziom 1: Status normalny

Dla osób z tego sektora pokazuje historię kredytową bez kurczenia się wątpliwościMożna powiedzieć, że utrzymuje dobrą kondycję ekonomiczną. To najlepszy poziom, jaki może otrzymać klient, bo może spłacić kredyt.

Poziom 2: Tymczasowy status ryzyka

Dla osób o tym statusie oznacza to, że dana osoba w pewnym momencie zaciągnęła dług, który spłacił, ale za pomocą opóźnienia we wszystkich płatnościach. W przypadku banków to nadal potencjalni darczyńcy mogą udzielać kredytu.

Poziom 3: Troubled Status

Już teraz ten sektor populacji to osoby, które napotykają przeszkody ekonomiczne w zwracaniu uwagi na wypłacalność i inne zobowiązania. Będąc na tym poziomie, jednostki mogą mieć znaczna utrata zaufania.

Poziom 4: Status ryzyka niewypłacalności

Zwykle klienci na poziomie 4 to ci, którzy będą mieli problemy z spłata kredytów, do tego stopnia, że ​​stanowią ryzyko dla podmiotu. Rating nadany przez Veraz może być przyczyną braku udzielenia pożyczki.

Poziom 5: Status nieodwracalny

To poziom, którego nikt w życiu nie chce osiągnąć, bo należy do tych, którzy nie mogą spłacić swoich kredytów. Są również klasyfikowani jako osoby wrażliwe ekonomicznie lub o niskich dochodach. Na podstawie tej oceny ważne jest, aby wiedzieć, czy organizacje finansowe dostarczają certyfikaty kredytu lub pożyczki według tej wartości.

Jeśli nie wiesz, na jakim jesteś poziomie, możesz bezpłatnie zapoznać się z raportem Veraz, używając numeru CUIT lub CUIL.

Jak mogę się skontaktować z Veraz?

Oczywiście podstawka oferuje łatwość zasilania skontaktuj się z Veraz aby sprawdzić stan lub problemy operacyjne z Veraz. Z tego powodu Organizacja zapewnia te metody.

Telefonicznie

Najbardziej zalecane i używane jest za pośrednictwem wsparcie telefoniczne pod numerem lokalnym 011-5352-4800. Twoja rozmowa będzie całkowicie bezpłatna, więc nie masz żadnych ograniczeń co do ocen wystawianych przez Veraz.

Sposób sieciowy

Innym sposobem sprawdzenia, czy jesteś w Veraz, jest Veraz Online, gdzie użytkownicy mają również dostępność uzyskać dostęp do cyfrowej bazy danych, gdzie będzie wymagany identyfikator użytkownika, data urodzenia i adres.

Następnie internauta zostanie przekierowany do prostego profilu zawierającego wszystkie informacje.

W ramach tej listy znajduje się lista, na której pojawi się poziom i stan długów, jeśli takie istnieją. Ponadto zawiera usługę ostrzegania, o ile możesz subskrybować i wyślij informację na telefon.

prawdziwe raporty

Jak mogę wyjść z Veraz?

To jedno z często zadawanych pytań przez użytkowników, zwłaszcza podczas zaciągania pożyczki lub wnioskowania o pożyczkę. Istnieją tylko dwie opcje, które oferują wyjście z Veraz w krótkim czasie, a są to:

Anuluj dług

To najbardziej zalecana droga do opuszczenia Veraz, ale nie wszyscy podatnicy mogą to zrobić. Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, że „Umorzenie długu„Będzie przechowywać dokumentację przez około dwa lata, aby zaoszczędzić. Wypłacalność zostanie sfinalizowana po zgłoszeniu «PŁATNY», jest to polecenie hostowane w głównym profilu.

Opóźnione płatności

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych zapewniają, że dług można spłacić w czasie, który nie jest możliwy ponad 5 lat. W przeciwnym razie dana osoba pozostanie na liście dłużników przez długi czas i otrzyma złą ocenę niż Veraz.

Jedną z zalet oferowanych przez Veraz jest to, że możesz poprosić o kod PIN i użyć go w celu zidentyfikowania osób uprawnionych do uzyskania dostępu do kredytu.

dołącz do naszego kanału telegram